Jump to content
PirateClub.hu

A vörös szín megőrjíti a férfiakat!


marpi08
 Share

Recommended Posts

Első ízben bizonyították be tudományosan is, hogy a vörös ruhába öltözött nők valósággal megvadítják a férfiakat, és őrült fantáziálásba kezdenek, míg ugyanazok a nők más színű ruhában kisebb hatást tesznek rájuk.

 

A Rochesteri Egyetem munkatársai végére akartak járni a jelenségnek, és számos kísérletet végeztek a vörös szín titkának felfedésére. A legfőbb kísérlet az volt, hogy képeket mutattak férfiaknak, amelyeken mindig ugyanazok a nők voltak láthatók vörös és egyéb színű ruhákban. Ha ugyanaz a nő vörös ruhában volt látható, a férfiak sokkal izgatóbbnak találták a hölgyet.

 

Volt egy olyan tesztkérdés is, hogy ha randizna a kérdéses hölggyel, mennyit költene rá. Ha a nő vörös ruhában volt, a férfiak sokkal többet hajlandóak lettek volna kiadni a randi során.

 

A szakemberek nem tudják, hogy miben áll a vörös szín ereje, de az biztos, hogy erős összefüggésben áll a nemi vággyal, és számos kultúrában a szenvedély és romantika fő színe. És az állatvilágban is gyakran a szexuális ösztön kifejeződése, például a vörös fenekű páviánoknál. De azt is minden nő és férfi tudja, hogy a kirúzsozott ajkú nő ezzel miféle jelzést küld az erősebb nem irányába akarva, akaratlanul.

 

Forrás:stop.hu

Link to comment
Share on other sites

Minden szín gerjeszt vmi féle érést az emberben ez már köztudott...a piros szín a kangörcs mellett előidézheti a melegség érzetét is...

 

Volt anno 1 kutatás is erről...ugyan olyan hőmérsékletű szobákba betettek 1-1 embert...az 1ik piros volt a másik kék...a pirosban lévő emberke már az izzadás szélén állt míg a másik kicsit hűvösnek találta a szobát....

 

Nekem kedvenc szinem a piros..akkor én meleg vok és alapjáraton őrült? xD

Link to comment
Share on other sites

Az én kedvenc színem is a vörös, és nagyon jól bírom a hideget. Lehet feltaláltuk mit kell tenni aki fagyhalál szélén van, az ember. Gondoljon egy nagyon jó csaj\férfi-ra ahogy egy vörös ruhában, egy meleg, vörös szobában egy forró fürdőt vesz:D

Link to comment
Share on other sites

De...Nem tudom! Szerintem ez tök egyértelmű :) ! Még ha nem is minden embernél van így! A vörös szín nagyon nagyon nagyon sok mindennek a jelképe! Ahogy valaki itt említette, valóban; lehet melengető (szerelem) , elborzasztó (vér) , figyelemfelkeltő...Gondoljatok csak a reklámokra :) A vörös egy igen agresszív szín ! De a különféle csokoládékat is sűrűn árulják ezzel a színnel, pontosan mert melengető, és általában vmi csinos nő is szerepel a reklámba, aki igen vadító lesz a vörös és a fekete színek keveredésével! Vörös vörös.......Én is imádom a vörös színt:) ÉS a vörös hajú csajokat is :) ! Sok mindent tudnék írni még a vörös színről...de...kb 6-7 órája műtőttek sérvel és fáj:D:D Úgy h megyek a géptől el lefeküdni :) ! páp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...