Jump to content
PirateClub.hu

Brothers in Arms sorozat VS. Call of Duty sorozat


Manfred von Richthofen
 Share

Melyik a jobb játék?  

88 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Brothers in Arms Vs. Call of Duty

    • Brothers in Arms
      19
    • Call of Duty
      60
    • Egyik sem
      0
    • Mindkett?
      9


Recommended Posts

Ritkán játszom ezekkel a játékokkal, de a COD nekem jobban bejött, talán mert az utolsó része már nem a megszokott és unalmas II.VH-t eleveníti fel, lassú és régi fegyverekkel, meg díszletekkel, hanem a modern korba kalauzol. Meg én még emlékszem a COD2.-re, azt nem egyszer vittem végig, talán ezért is van bennem ez a ragaszkodás.

Link to comment
Share on other sites

Cod azoknak való akik nem is tudják mi az a háború és csak nyomogatják az geret és lőnek mindenre ami mozog!

Mért te tudod??

 

nem azt mondom de abból áll a játék h mész és lősz mindenre ami mozog!

senkit nem akartam megsérteni!

Nem hiszem h megsértenél vele bárkit de mintha a Bia-ban nem ugyanazt kéne csinálni... Oké nem annyira agyatlan de alapjaiban nem különbözik.

Link to comment
Share on other sites

ebben teljesen igazad van de azért a BIA-ban átérzed a felelősséget amit egy vezető vezető is átérzett a COD-ban én sajnos nem éreztem iet! mert ott "névtelen" "személytelen" bajtársak vannak! a BIA-ban meg azért jobban közelebb kerülnek hozzád a társak és megismered őket! de nem akarok vitatkozni! mindenki maga érzi h agyatlan shooter vagy taktikai amihez kell IQ is!

Link to comment
Share on other sites

Azért vicces, hogy így látod, az FPS-eknél sosem az volt a lényeg, hogy igazán taktikázz (Lásd UT,COD,Quake sikerek), arra ott az RTS, meg a Commandos szerű játékok.

Az IQ-val meg nem kéne ennyire vagdalkoznod, meg a háború beállítottságodra hivatkozni, így; szerencsére, tapasztalat nélkül, bárki lehet szuperszoldzser! A játék azért játék, hogy szórakoztasson, erre pedig szerintem a Hív a kötelesség alkalmasabb!

Link to comment
Share on other sites

Én nem játszottam a BiA-val, de abban egyetértek veled Manfred, hogy itt télleg sokkal közelebb kerülnek a társak az általad irányított személyhez. Tudom, olvastam hogy vannak ezek a dolgok a BiA-ban, a CoD sorozatban az egész úgy megy, hogy ha meghal egy társad, jön helyette egy másik, ugyanolyan kasztú (géppisztlyos, mesterlövész, stb.) katona, ráadásul a társak nevét is jobbára csak akkor látad vagy hallod, amikor rácélzol a célkereszttel vagy ha egy felettes katona utasítást ad nekik. Én a CoD2-vel játszottam, szerintem irtójó játék, de nekem speciel egy karakter, Randall őrmester maradt meg belőle, aki annak az osztagnak a vezetője, amelyiknek az amerikai kampány során a tagja a játékos.

 

Nos a társakról ennyit, ebben a BiA veri a CoD-ot, de én úgy gondolom, hogy a CoD egyértelműen jobb játék. A 2 haddnemondjam mennyire jó és hangulatos, a 4-gyel óriásit húztak, hogy modern környezetbe tették át, ráadásul ezt tökéletesen csinálták, most kijött az 5, ami hiába játszódik megint a második világháborúban, irtózatosan jó játék, nem túlzás azt állítani, hogy az eddigi legjobb második vh.-s game. És akkor itt a lényeg, a CoD teát -szerintem- vitathatatlanul veri a BiA-t (aminek a legújabb része ugyebár pár éves késéssel jelent meg) Ezeket nagyban alátámasztja a jövő is: a CoD széria hatodik része ismét modern környezetben fog játszódni, és utána az összes többi CoD, a BiA-nak meg marad a teljességgel kimerített második világháborús téma, amiben már nem lehet maradandót alkotni.

 

Jah és még valami. Nekem ezen akadt meg a szemem: ha a szórakozásnál vagyunk akkor GTA. Ez meg pláne igaz, a GTA a világ legjobb játéksorozata a GTA4 pedig a világ legjobb játéka (nekem csak a Vice City után). Ez meg már végképp elvitathatatlan.

Link to comment
Share on other sites

Azért vicces, hogy így látod, az FPS-eknél sosem az volt a lényeg, hogy igazán taktikázz (Lásd UT,COD,Quake sikerek), arra ott az RTS, meg a Commandos szerű játékok.

Az IQ-val meg nem kéne ennyire vagdalkoznod, meg a háború beállítottságodra hivatkozni, így; szerencsére, tapasztalat nélkül, bárki lehet szuperszoldzser! A játék azért játék, hogy szórakoztasson, erre pedig szerintem a Hív a kötelesség alkalmasabb!

 

Ott a pont !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...