Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 9800GT!


 Share

Recommended Posts

Csá all

 

Hogy lehet ki kapcsolni a "Megosztot rendszermemoriát"?

Zotav EMP 9800gt 512mb van és leszed a 2gb rambol 767mb-ot.

 

9800gt_ramt_mogat_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

9800gt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Az alaplap Gigabyte EP45-DS3L és nincs integrált VGA.

Régi VGA-m Gainward 8600gt volt, és az nem vett le a RAM-ból semmit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ha már itt tartunk: Ezt hol lehet bekapcsolni? :D

 

Nekem is lenne egy "problémám":

a kártyám: Inno3D 9800GT 512.

És nem találom a szenzort (szoftveresen), ami a hőmérsékletet jelezné. Előfordulhat hogy nincs benne..? Húzni akarom (akartam) egy kicsit mert gyengécske (600, 900, 1500).

 

Tehát van olyan program (vagy driverfrissítés) amely megoldja a problémát?

üdv

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lenne nekem is egy kérdésem: számítógép felújítás előtt állok, és a videókártyám, amit kinéztem egy 1 GB-os Gigabyte GeForce 9800GT lenne. Na erről kérnék véleményt, mennyire jó, mennyire rossz, stb.

Ha lehet ne csak 1 szavas válaszokat adjatok, kicsit fejtsétek ki róla a véleményeteket, és ha esetleg egy olyan oldalt is tudtok mondani (leginkább magyar nyelvűt!) ahol már tesztelték, azt nagyon megköszönném.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lenne nekem is egy kérdésem: számítógép felújítás előtt állok, és a videókártyám, amit kinéztem egy 1 GB-os Gigabyte GeForce 9800GT lenne. Na erről kérnék véleményt, mennyire jó, mennyire rossz, stb.

Ha lehet ne csak 1 szavas válaszokat adjatok, kicsit fejtsétek ki róla a véleményeteket, és ha esetleg egy olyan oldalt is tudtok mondani (leginkább magyar nyelvűt!) ahol már tesztelték, azt nagyon megköszönném.

 

Volt már dolgom ASUS 8800GT-vel(640MB),Inno3D 9800GT)512MB) elveri, a külömbség valamikor egész kicsi, de néha rlég szembetűnő..

Meg vagyok vele elégedve, eddig semmi panasz nem volt rá (október óta), 30K-ból kijöttem, az Inno3D eléggé összekapta magát, a mostani kártyái elég jók. Személyes vélemény, peace

Link to comment
Share on other sites

Szia action294!

ASUS 8800GT-vel(640MB) -> az nem GT hanem GTS, és 8as szériának az egyik leggyengébb darabja.

 

8800GT/512 G92-es GPU-s 65nm// 9800GT 512MB jó esetben már az "új" 55nm mag van ezáltal kevesebbet eszik mint elődje, teljesítménye valamennyivel gyorsabb. A plussz teljesítmény függ a gyártok által kiadott "extra" "OC" és egyéb kiadásoktól is.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ha már itt tartunk: Ezt hol lehet bekapcsolni? :D

 

Nekem is lenne egy "problémám":

a kártyám: Inno3D 9800GT 512.

És nem találom a szenzort (szoftveresen), ami a hőmérsékletet jelezné. Előfordulhat hogy nincs benne..? Húzni akarom (akartam) egy kicsit mert gyengécske (600, 900, 1500).

 

Tehát van olyan program (vagy driverfrissítés) amely megoldja a problémát?

üdv

 

Gainward EXPERTool tud ilyet, elvileg driverrel kommunikál, úgyhogy megpróbálhatod. Az én Gainward 1G-s Golden Sample-em (két slotos a hűtés miatt) 800-1020-1800-at simán bír.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Üdv mindenkinek!

 

Egy technikai kérdésem lenne. Az általam vásárolt 9800GT (Galaxy) hátulján ugyebár van két digital kimenet meg egy harmadik tv/hdtv csatlakozó. Van két monitorom meg egy tévém, és bedugva őket a megfelelő nyílásokba fel is ismeri mindhármat, de a szoftver kéri, hogy válasszak ki kettőt, amit használni szeretnék.

Sehogy sem lehetséges ezzel az egy videokártyával 3 megjelenítőt (2 monitor + 1 tv) használni???

 

Előre is kösz minden segítséget!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...