Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

Hallani hallhattad, de ilyen őrültséget elhinni,

1, akinek van esetleg a parabolája, meg egy beltérije, akk meggyanusítják mert lopja....butaság

2, sok helyen nem látszik az utról az antenna, pl. nálunk sem...

3, miből is vennék hogy lopod???biztos az antennát nézik és ha arra áll akkor megy a yard...

meg még tudnék pár olyat mondani ami megmondja h nagy butaság az egész...

nemtudom kitől, hol, hogyan hallattad, de ami a fizika törvényeiba ütközik(költői kép vagy valami olyasmi :lol: ), az nem lehet igaz..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

sziasztok nekem orton 4100c -m van és hallom hogy a digi kezdi cserélgetni a kártyákat ki mert át fognak térni nagra 2-ről nagra 3-ra tudom kódolni meg pogramozni adatkábelen át az ortont de nem találok sehol sem nagra3 telepítőt aki tud írjon köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

A tanácsotokat szeretném kérni a digivel és a thome-al kapcsolatban.

Melyiket lenne érdemes beköttetni? Mik a tapasztalataitok? Melyik a jobb minőségű? Hallottam már pár embertől, hogy a diginél ha van egy kis vihar akkor zavaros lesz a kép, ez a thome-nál is így van? Egyáltalán igaz ez? Árban melyik lenne a legjobb? Előre is köszi a válaszokat!

Link to comment
Share on other sites

Árakat megtudod nézni az adott szolgáltató honlapján, de a jól tudom Digi olcsóbb.

Ettől függetlenül én a T-Home-t ajánlom, ha a minőségre mész, akkor mindenképp! ;) Nálunk T-Home van és eddig a fél év alatt egyszer hülyült meg, akkor is csak újraindítottam a beltérit. Viharoknál, nagy havazásoknál sem volt semmilyen problémánk. Nálunk legalábbis nem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Tud valaki segíteni nekem?

 

Van 1 Strong SRT 4355 EVO készülékem.

Sajnos rátettem a Concordot, és nem tudom visszaállítani az eredetire :-(

Ebben kérném a segítségeteket.

 

A válaszotokat előre is köszönöm.

 

Üdv: Cipe

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Rég volt problemem, de ez most elég nagy.

Van egy kis ViPowER nevű szép nagy 77 gigás tárolókám és már egy ideje töltögetjük, törölgetjük.

Optibox Extránk van. Egy darabig minden renden volt ám az egyik reggel mikor rámentem, hogy menü/usb/lista, akkkor semmit nem mutatott és az alján is 0/0 byte volt kiírva.

Egy idő után a helyzet picikét javult, mivel visszajött az utolsó felvett film és már mutatta alul, hogy 2GB/77GB

Ez szívás mivel 2gb az 2 óra.

Most jött az, hogy még 1-2 dolgot felvettünk. Tegnap jött a house, és az nem látszik. Az a pár amit előtte felvettünk még megvolt, de letöröltem, mer kellett a hely. A house után semmilyen felvétel nincsen meg, és a gépen is csak 1 file-t mutat, a _timeshift.ts_-t (az _ benne van a nevében)

Ez egy röpke 3 gigás file.

A következő kép mindent elmond:

V_g_lap01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Ui.: kérnék egy PM-et, mivel mindent elfelejtek. Köszi

Link to comment
Share on other sites

Próbáld meg getdataback -kel visszahozni az adatokat. Mindegy, h. törölve lett, v. fájlrendszer hiba miatt tűnt el, ha nem írtál az érintett anyagokra adatot (ill. ha nem sérült fizikailag súlyosan a vinyó), akkor 100%, h. visszahozza (egy hosszú diagnosztikát követően). Ezeket az adatokat másik winchesterre tudod menteni majd.

 

Ha ez megtörtént és sikeresen, akkor én újraformáznám azt a winchestert, h. friss fájlrendszer kerüljön rá, amivel valószínűleg már nem lesznek gondok.

Link to comment
Share on other sites

DigiTV, avagy az emulátor végnapjai...

 

Elkezdődött a DigiTV műholdas szolgáltatásánál az átállás az új Nagravision3 kódrendszerre. Korábban a DigiFilm csatornákról már lekerült a nagra2 kódolás, de ez még nem érintette a magyarországi illegális előfizetőket.

A mai napon két újabb csatornáról került le a nagravision2 kód, amelyek már a magyar "előfizetőket" is érintik, ezek pedig a Movies24 és a Zone Romantica.

Az elkövetkező időben a többi csatornáról is várhatóan eltűnik a régi kód, és csak az új kódolást támogató előfizetői kártyákkal lesz lehetőség az adások vételére. Az elmúlt 1 évben minden magyarországi előfizető megkapta az új kódkártyát, amely a kiesésmentes kódrendszer váltás alapfeltétele.

A DigiTV-t illegálisan nézőknek hamarosan legális megoldást kell keresniük, ha továbbra is tévézni szeretnének. Jelenleg Magyarországon 4 műholdas szolgáltató kínál különböző összetételű és árú csomagokat, közöttük biztosan mindenki megtalálja az elvárásainak legjobban megfelelőt. A DigiTV jövőbeni illegális vételére nem valószínű, hogy lesz lehetőség, az új Nagravision 3 rendszerbe már nagyon erős biztonsági, védelmi mechanizmusok kerültek beépítésre.

 

 

 

Update:

 

DigiTV: Nagravision 2 lekapcsolás, második felvonás

Folytatódik a Nagravision 2 rendszer lekapcsolása a DigiTV műholdas szolgáltatónál.

 

A Movies24 és a Zone Romantica után most a Sport2 vált elérhetetlenné a kalózvevősök(EMU) számára. A továbbiakban az ilyen vevőberendezéssel rendelkezők hiába keresik itt a Sport2 csatornát: Intelsat 10-02 (1°W), freq. 12,563 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Amikor én néztem akkor már a Story volt, de talán újra lesz a Tv6 is. Szerintem csak valami teszt lehetett vagy valami keverés Digi módra :D .

 

 

 

 

DigiTV: Folytatódik az átállás

Egyre több csatornáról kapcsolják le a régi, nagra2 kódrendszert

 

Mai nappal tovább bővült azon csatornák száma, amin már nincs nagravision2 kódrendszer. A Movies24, Zone Romantica és a Sport2 csatornák után, a Sport1 adóról is le kell mondaniuk az illegális tévénézőknek. Az előfizetéssel rendelkező ügyfeleket nem érinti a változás.

 

2010.05.13. Frissítés: További adókról került le a Nagravision2 kódolás. Az illegális nézők búcsúzhatnak a H!t Music Channel és a DigiSport adóktól.

2010.05.13. Frissítés 2 : Csatlakozott a csoporthoz a Sport Klub, az Echo TV, és az 1 Music Channel is.

 

 

DigiTV kódolási rendszer váltás

A napokban elkezdődött a DigiTV műholdas DTH platformján a régi nagravision2 kódrendszer átváltása az új, nagyobb biztonságot jelentő Nagravision3 rendszerre.

 

A DigiTV az indulása óta a Kudelski Group Nagravison2 rendszerét használja a csatornái kódolására. Ezt a rendszer, immár lassan 3 éve ismeretlen elkövetők feltörték és ezáltal lehetővé tették, hogy különösebb szakértelem nélkül szinte bárki tudja dekódolni az ezzel védett csatornákat. Ez a támadás nem a DigiTV-re irányult, hanem magára a rendszerre, szinte az összes külföldi szolgáltató csomagját feltörték és lehetővé tették az illegális vételt. A Kudelski cég természetesen azonnal lépett és kifejlesztette a kódolási rendszer új változatát, amit a köznyelv nagravision3-ként ismert meg. A DTH szolgáltatóknak nem volt más lehetőségük, mint hogy átálljanak az új kódolási formára, ami a fejlesztő cég szerint sokkal nagyobb biztonságot ad, és új védelmi rendszerekkel látták el a feltörési kísérletek kivédésére.

 

A legtöbb külföldi szolgáltató már megejtette a kártya cserét és ezáltal megszüntette az illegális vétel lehetőségét. A DigiTV szinte az utolsó szolgáltató, akinél még használatban van a régi, feltört kódrendszer. Bár már ők is elkezdték 2008 elején az új kártyák kiadását, de valamiért nagyon lassan ment végbe a csere. A DigiTV 6 országban van jelen műholdas szolgáltatásával, ez azt jelenti, hogy mind a hat országban le kell cserélnie az összes használatban lévő előfizetői kártyát ahhoz, hogy letudja kapcsolni a nagra2 rendszert. Magyarországon már a kártyák java részben kicserélésre kerültek, ezért az elmúlt pár napban teszt jelleggel pár adóról levették a régi nagra2 kódolást és már csak az új nagra3 kártyákkal foghatók a csatornák. Ezáltal azok az előfizetők akiknél még nem történt meg a kártya csere, tudják jelezni a szolgáltatónak a hibát, amit azonnal orvosolnak.

A következő csatornákról került le eddig a nagra2 kód rendszer: Movies24, Zone Romantica, H!t Music Channel, 1 Music Channel, Sport1, Sport2, DigiSport, Sport Klub, Echo TV

 

Folytatódik a DigiTV csatornák átkapcsolása

Mai nappal (05.17.) a Cool TV és a Film+ adókról került le a nagravision 2 kódolás, így ezek már nem foghatók az illegális, emulátoros beltérikkel.

Link to comment
Share on other sites

örültem hogy segíthettem!

 

hali mindenki! az RTL Klub új kódolásban! de ha valakinek segít,akkor Frekvencia.12476 Symbol.27990 itt nézhető!szép napot és jó satot nektek!

Módosította agentzs1
Ne idézd a közvetlenül előtted szólót (Post Reply gombot használd)
Link to comment
Share on other sites

http://kartyamegosztas.uw.hu/index.html

Nos írtam annak, aki ezt az oldalt írta, annyi a probléma, hogy ugye szükség van vagy 1 PC-re, vagy egy 15-18eFt-os linux alapú egységre(dbox2 v dream500), ami persze nem 2 fillér, és továbbá a havidíj digi esetén 1k / hó, UPC... 2k/hó... vhogy így:

-Digi full csomag 1400Ft/hó készülék -Nagra3as magyar kártya!

-UPC full csomag 2000Ft/hó/készülék

-DIGI és UPC együtt 2000Ft/hó

-DIGI+UPC+külföldi csomagok(full az összes) sky premiere, sky italia, cyfra+,ORF,TotalTV,Focussat,Sexview,Satisfaction,Redlight,JSC,HRT,D+,Canal+Fr stb stb 3000Ft/hó/készülék

-Előzőek+HelloHD full 4000Ft/hó/készülék.

 

szerintetek ez megéri, vagy nincs jobb lehetőség, vagy nem éri meg?

előre is kösz a választ!

Link to comment
Share on other sites

Ez a kretén szolgáltató mikor tervezi, hogy megoldja az Eurosporton a 16:9-es képarányt?

Nem hiszem el, hogy egyszerűen képtelenek azt megoldani, amit már megoldottak az Eurosport2-nél.

Régi CRT tévém van, 16:9-es kapcsolást nemt udok vele csinálni, de jó kis készülék. Most azért nem fogok új tévét venni, mert őfelsége szolgáltatója nem tudja megoldani a 16:9-et...

Link to comment
Share on other sites

Nos, a rokonodnak, aki ezzel foglalkozik nem érdeke, hogy elveszítse a potenciális érdeklődőket, így fenntartja az érdeklődést, s azt mondja, hogy 1-2 hónap. :)

 

 

A tényadatok azonban teljesen mást mutatnak. Más szolgáltatók más országokban szinte azonnal átálltak a nagra 2-ről nagra 3-ra, csak a Digi ilyen lassú és 'komótos'. Ha jól tudom hat országban vannak jelen, s a kártyacserék rendkívül lassan zajlottak. Ezért a tempó.

 

S eleve még ha meg is oldódna, technikailag sokkal költségesebb lenne a megfelelő eszközök beszerzése, a folyamatos internet kapcsolat, vagy esetleg webszerver üzemeltetése, csatlakozás 'bérlése'. Más szolgáltatóknál - akik már átálltak -, ha olyan könnyű lenne a feltörése, akkor már rég megcsinálták volna.

 

... de se kép se hang ilyen ügyben, így ki tudja, h. mikor lesz belőle valami. Az se kizárt, h. a digi nagra 3-ra lesz olyan jó, olyan nehezen feltörhető, mint a UPC-s az újulással, vagy mint a T-home...

 

Tényadatok nélkül felesleges ezen spekulálni, dezinformálni, hitegetni az itteni fórumozókat.

 

Ja, akik ezzel foglalkoznak már egy-két éve mondják, h. 1-2 hónap, s megoldják az oroszok/ukránok/románok. :D

Link to comment
Share on other sites

Szeretnék felvilágositást kérni olyan emberektől aki ismeri ezeket a vevődetektorokat.

Nekem mpeg4 DVB-T vevődetektorra lenne szükségem de olyan ami felvevős. Ha lehetne olyat ami Sd kártyára ir vagy pendirvera vagy DVD lemezre. Olyan 30 000 ft szánnék rá

Ha van olyan webáruház ahol ajánlani tudtok légyszi másoljatok.

Remélem érthető volt a kérdésem és segiteni is tudtok

köszi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...