Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

Arra amúgy kíváncsi lennék, hogy bár biztos jelentéktelen,de mégis kinek a Zanpakutoja volt Muramasa.

 

Én is :P

Ezek a fillerek egyébként annyira szerintem nem jók. Igazán továbbhaladhatna az esemény. <_<

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát az nektek nem nagy eredmény, hogy

Ichigo újra tudta használni a Getsugát, és Renji úm. visszakapta Zabimarut?

:P Hát akkor mi kell nektek, ha nektek ez smafu? :)

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom, de ha Bankai-ok elváltak a kardtól akkor, hogy tudták megint előhívni őket?

Ez azért elég érdekes dolog. Vagy a Bankai nem azok az illetők csak elnyomják a kardok erejét és csak hasonló formát vettek fel így már érthető lenne. De ez egy feltevés.

Link to comment
Share on other sites

Hát ja, megint felpörögtek az események :rolleyes: Én már tök régóta rágódok valamin, amiben egyre jobban biztos vagyok. Most megosztom veletek is: mivan akkor, ha Aizen a kardja hatása alatt tartja az összes espadat? Volt a múltkor az a

Barraganos visszaemlékező rész, amiben láthattuk, hogy nem igazán kedvelte először Aizent. Most meg kiderül, hogy Stark sincs érte annyira oda....

Szerintetk nagy hülyeség? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hát nem hiszem,hogy

Aizen a kardjával bírta rá az espadakat hogy kövessék. Sokkal inkább a hatásos "meggyőzésével" tudta maga mellé állítani őket.

Láttátok már 236-ot?!?!?! Nem rosssssz...nem rossssz de nem is üti meg a várt szintet sajnos :(

Link to comment
Share on other sites

Nekem egyáltalán nem jött be :( Tök olyan mint Hyorinmaru... :unsure:<_< de lehet, hogy csak nekem. És szerintem sem lesz hosszú életű, az eredeti szálban biztos minden marad a régi! :rolleyes: Remélem azért egyszer kiderül, hogy hogyan vagy miért álltak az espadak mégis Aizen mellé...:D

Link to comment
Share on other sites

Háttt őőőő. eléggé vegyes érzelmeket táplálok a legutóbbi rész felé. :blink: Nem volt rossz, de az új getsuga-tól sokkal jobbat vártam! Na de olyat hallottam, hogy nagyot fog nézni tőle mindenki:

Stark a holnapi mangában meg fog halni

:( "Átküldik a saját szívén" állítólag. Hogy ez mit takar és ki kivitelezi arról nem lehet tudni, egyes suttogások szerint Aizen, de én ezt kétlem...

Link to comment
Share on other sites

Byakuya valamilyen feladatot kaphatott, mivel már uralja Senbonzakurat. Tényleg esik a színvonal, már ideje lenne haladni. Kicsit a Amagai-taichos részekhez hasonlít. Ott is megállt a cselekmény egy időre és itt is nagyon leült.

Link to comment
Share on other sites

Mikor megnéztem a mangát olyan érzésem lett, mintha túlságosan felpörögtek volna az események. Nem az akcióra értem, hanem túl hamar vége mindennek.

Így van! Kicsit túl gyorsan kidőltek a favourites espadak... <_< Jó

Halibel még van, de a látottak alapján ő sem húzza sokáig

Én arra leszek, hogy mit fognak kihozni belőle! :rolleyes::blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...