Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

megnéztem 2nap alatt 80. epizódtol 228ig az animét xD

vki nemtudja h hány rész lesz a filler? geciunalmas h pont legizgibb részeknél vág be a filler...

Ügyes vagy! ;) Úgy olvastam máshol, hogy 12 filler rész lesz (amiből ugye 2 már lement). Tehát még 10 hosszú hétig "élvezhetjük". <_< Nekem sem mutatott túl sok izgalmat a legutóbbi rész. De Ukitake-n jót röhögtem.

 

Tams: arról tudtál, hogy már tegnap kijött a manga? :blink: :blink: Ez engem teljesen váratlanul ért tegnap, de persze örültem neki :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 nap és minden kiderül :lol: Addig is egyelőre maradjunk a mai résznél. Nem tudom Ti hogy vagytok, de nekem kellemesen esnek így nyáron az ilyen lightos, poénos filler részek... :) Persze azért jobban örülnék neki ha haladnánk tovább, de egy idő után azért az is monoton lenne. Azonban!!!! A következő résztől.... "A zanpakutou-k eddig nem ismert történetei" részek következnek egyenesen Kubo tollából :blink::rolleyes: Kíváncsian várom, hogy milyenek lesznek :)

Link to comment
Share on other sites

Nem röhögünk, miért röhögnénk? :) Megnéztem és valóban így olvasásra nincs sok értelme, de elvonatkoztatva lehet némi értelmet találni benne. Gondolom tükörfordítással lett csinálva és azért ilyen furcsa néhol. De lehet hogy tényleg ez a szöveg nem tudom :lol:

Link to comment
Share on other sites

A következő 3 rész címe:

 

231 - Byakuya, Eltűnés a Cseresznyevirágokkal.

232 - Sode no Shirayuki vs. Rukia

233 - Zangetsu, mint ellenség.

 

Jónak ígérkezik.

 

Bocsi Grimm, hogy megelőztelek:D

Link to comment
Share on other sites

Segáz :lol: :lol: Végülis ez egy fórum vagy mi a szösz ;) Ezek szerint akkor láttad már a 230at is...!?!?!?! Nagggyon nagy szerintem. Elég durvának ígérkezik, remélem elhúzzák egy jó darabig... :D :D :D :D Vajon az a hosszú körmű lehet Senbonzakura? :blink::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Bocsi, ha ilyet nem kéne itt kérni, vagy volt, de akkor elsiklottam felette :S :o, de érdeklődnék, hogy nem tudtok-e olyan oldalt ahol szinkronosan le lehet tölteni? :o eddig 51 részt láttam amugy szal a továbbiak kellenének :)

 

Előre is köszönöm.

 

P3dr0

Link to comment
Share on other sites

Segáááz, segítünk ha tudunk. Most hirtelen ezt találtam, itt a 60. részig van fent most. De ha jól emlékszem, akkor most csak a 84ig lesz szinkronizálva.

http://www.endlessanime.hu/Videok/bleach+magyar+szinkron/oldal:4

 

 

Hát halli szerintem is nagyon brutál lett ez a filler. Ebből hogy fognak kikeveredni...:D Majd persze jön megint Ichigo és valamit alkot ahogy az egyik címből is látszik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Segáááz, segítünk ha tudunk. Most hirtelen ezt találtam, itt a 60. részig van fent most. De ha jól emlékszem, akkor most csak a 84ig lesz szinkronizálva.
http://www.endlessanime.hu/Videok/bleach+magyar+szinkron/oldal:4

 

 

Hát halli szerintem is nagyon brutál lett ez a filler. Ebből hogy fognak kikeveredni...:D Majd persze jön megint Ichigo és valamit alkot ahogy az egyik címből is látszik :lol:

 

 

köszönöm szépen!

Link to comment
Share on other sites

Hát érdekes lesz, hogy ebből a helyzetből hogyan fognak kikeveredni... Azért gondoltam csak amúgy, hogy a hosszú körmű lenne Senbonzakura,mert mikor harcolt Byakuya Renji ellen, akkor őt mutatták, ahogy kérdezi Byakuya-tól, hogy "hallasz engem?" :unsure::blink: De majd kiderül...remélem:D

Link to comment
Share on other sites

Elkezdtem nézni. Most tartok a 6. résznél és nagyon tetszik :) Remélem, pár héten belül sikerül útól érnem a sorozatot.

Az eredeti szálat biztosan hamar utoléred, ha kihagyod a fillereket :D Ami most van filler, talán az első értelmes és izgalmas mióta megy a Bleach ;)

Link to comment
Share on other sites

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080128205608AANh69E

 

Na itt megtaláltam. Tehát először a 20. részig nézzem, utána a 42-ig hagyjam ki, aztán jön a 65. résztől a Bountos filler. Gondolom sokat nem tartalmazhatnak, ha a mangaban nincsenek benne.

Link to comment
Share on other sites

Most volt két rész az Animaxen, nem éppen a legjobb részek. Még sajnos nem értem el addig, hogy a többiek is kapnak erőt, de nem volt meglepetés :)

Ilyen teljes moviek vannak?

Link to comment
Share on other sites

US-en. De utánanéztem AnimeDB-n, és megnyugodtam. :) Ugyanis ma adják le az aktuális anime részt, és akár holnap kézbe vehetjük, hála a rilízereknek. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...