Jump to content
PirateClub.hu

MAC OS X 86 HACKINTOSH


mflex
 Share

Recommended Posts

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aki esetleg hiányolná a osx-en a total commandert:

 

20080826153855screen_capture.png

 

Nem kell csinálni veleme semmt különöset, csak az forklift ikont húzd a programokhoz...teljes verizó, mindent tud amit a tc- is.

 

http://rapidshare.com/files/140203979/ForkLift_1.5.3__k_ed___UB_.dmg.zip

Link to comment
Share on other sites

Walaki leirna hogy hol es hogyan kell a vinyot MAc Extended Yournaled-re leforazni...

Kerem Segitsetek mar majdnem elbasztam miatta a gepem egyszer nem akarok hujeseget csinalni...

 

A gepem teljesen uj Acer Aspir M5640

2.53GHz Intel Core 2 Duo E7200 Processor

3GB DDR2 (expandable to 4GB)

500GB 7200RPM SATA Hard Drive

Supermulti Drive, DVD-Dual Drive (DVD+R, DVD-R, DVD-RAM)

NVidia Ge-Force 8600GS

Integrated Gigabit LAN

Embedded high-definition audio with 7.1-channel audio support

 

Link to comment
Share on other sites

Olvass vissza, legfőképpen a 7-es oldalt.

 

hi! remélem nem basztam el a zsír új winyomat...most akartam felrakni, bill-t alapbol meg sem ismerte,mondom ok akkor egér marad csak. furcsa mert irták h nemkéne látnia az NTFS particiokat.nekem látta mindet + a fat32re leformázottat is...namost elkezdeném formázni mac journaled-re kiirja h failed, rámentem vmi repair disk akkor elkezdett particiot csinálni, erre megfagyott...namost a win nem ismeri meg ezt a particiot,igy az egész winyot sem, vmi GUID Partiton Table-t ir mind a 300gigára....mit tudok kezdeni ezzel?????fejbelövöm magam ha most emiatt meghalt a winyo

 

Senki nem írt ilyet, hogy az NTFS partició nem jelenik meg a disk utility-ben... (max nem fog működni :D:)

Leírtam már egy párszor, hogy aki teheti felejtse el az egy vinyón van a win és az os x. Sok a szopás vele, azonkivül , ha nem jól csinász valamit a fent elmlített problémák fordulhatnak elő.

Vegyél egy SATA vinyót az osx-nek és arra tedd fel.

Ha nem akarod magad tovább szopatni, akkor vagy elfelejted az WIN+OSX pároítást , vagy külön HDD-re rakod.

Link to comment
Share on other sites

Senki nem írt ilyet, hogy az NTFS partició nem jelenik meg a disk utility-ben... (max nem fog működni :D:)

Leírtam már egy párszor, hogy aki teheti felejtse el az egy vinyón van a win és az os x. Sok a szopás vele, azonkivül , ha nem jól csinász valamit a fent elmlített problémák fordulhatnak elő.

Vegyél egy SATA vinyót az osx-nek és arra tedd fel.

Ha nem akarod magad tovább szopatni, akkor vagy elfelejted az WIN+OSX pároítást , vagy külön HDD-re rakod.

Nemtudom mit csinálnék rosszul, hiszen a telepítési hely megadása szinte az első lépés,szal még semmit nemis állitgatok h mit hova rakjon fel...

SATA winyot vettem (hülye nem vagyok) és külön-külön HDD szal vmit félreértettél v éppen megérteni se akartad :D:D

azthiszem hanyagolom,majd veszek intelt karácsony felé aztán azzal még megprobálom egyszer...hátha kijön vmi jobb verzio...

amugy a tiédet nemtudnád feltolni data.hu-ra???v vmi ftp szerver?? mert rapidrol ennyit nem fogok leszedni, ami nekem van az meg torrentes és akinek ugyanez van az irt már ide sokat h szintént gázgéza

Link to comment
Share on other sites

A gepem teljesen uj Acer Aspir M5640

2.53GHz Intel Core 2 Duo E7200 Processor

3GB DDR2 (expandable to 4GB)

500GB 7200RPM SATA Hard Drive 3 particio; 2 NTFS egy Fat32

Supermulti Drive, DVD-Dual Drive (DVD+R, DVD-R, DVD-RAM)

NVidia Ge-Force 8600GS

Integrated Gigabit LAN

Embedded high-definition audio with 7.1-channel audio support

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Nálam is megjelent az "újrainditos hiba". Utána olvastam, hogy vajon mi lehet a gond. Nos, akinek régebbi procija van (mint pl. nekem, egy mezei Athlon XP 2100+), az felejtse is el az egészet, mert a procinak ismernie kell minimum az SSE2 és SSE3 utasitás készleteket. :(

Link to comment
Share on other sites

Macdrive-ra tud valaki jó serialt?

 

Sziasztok! Nálam is megjelent az "újrainditos hiba". Utána olvastam, hogy vajon mi lehet a gond. Nos, akinek régebbi procija van (mint pl. nekem, egy mezei Athlon XP 2100+), az felejtse is el az egészet, mert a procinak ismernie kell minimum az SSE2 és SSE3 utasitás készleteket. :(

 

 

általában, ha ez párosul olyan alaplappal,amin van jmicron vezérlő (asus), akkor végképp felejtős vagy olyan telepítőt használjon , amin van eleve cameleon bootleader.

 

Akik még mindíg úgy szeretnék hogy egy vinyón a win xp és mac osx inkább felejtsék el mert nagyon buherás.

 

hát jó pár oldalon ecseteltem, hogy külön HDD a megoldás szívás ellen.

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Jo feltoltes, en par hete az iATKOS verziot raktam fel, ami 10.5.4-es verziot rak fel, de csak intel gepeken megy, ha jol tudom.

 

Ehhez a kalyway verziohoz ha jon ki patch (10.5.4, stb.) mindenkepp rakd majd fel, vagy legalabbis nezd meg hogy az apple software update-je megy-e megbizhatoan.

 

-off-

u.i.: rapid pedig mar regota nem szivat nagyon beirando kodokkal, egy rapget szerintem siman leszedi idovel a cuccot. Csak annyi az uj szabaky hogy kb. 40-50 k/sec-nel nem jon gyorsabban, es egyszerre csak 1 file a free letoltesnel. Ugyhogy nyugi, oruljetek hogy nem megaupload-ra vagy valamio kevesbe ismertebbre toltenek fel. A rapidra azert rakja fel mindenki inkabb mert

1., 500 gb-ot ad, a premium accnak, amit nem torol le soha

2., pontokat kapsz a letoltesekert, amiert premium accot vehetsz magadnak, ill. azt hosszabbithatod, ergo ha jo dolgokat raksz fel es osztasz meg itt-ot, akkor eg ido utan nem kell ra koltened.

3., mar 200 mb egy file max merete, premium accal meg akar 2gb is lehet egy file. backupolni is tok jo.

 

 

 

iATAKOS KEZDTEM EL LETÖLTENI MERT ODA VOLT ÍRVA HOGY AMD 10.4.5. AKOR MIÉRT KELET ODA IRNI HOGY AMD AMIKOR CSAK INTELEN MEGY ? VAGY FELRAKOM AZ AMD-M RE ÉS UTÁNNA ??

 

Link to comment
Share on other sites

Értelmes mondat a javából :)

 

Szóval akkor most mi a gondod, hogy az iATKOS V4a csak intelen megy? Nem ez csak AMD-én megy!!! A v4i megy csak intelen.

 

Igazából még most sem "vágom", hogy mi a problémád, talán szedd össze a gondolataidat és írj normális hsz-t baszki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...