Jump to content
PirateClub.hu

Én a Robot 2 ?


Grounder
 Share

Recommended Posts

 

 

Én a robot mozifilm - folytatás Ronald D. Moore forgatókönyvével

 

Bár Isaac Asimov munkásságának rajongóinál kicsapta a biztosítékot az Én, a robot filmváltozata, a mozikasszáknál jól teljesített. Elég jól ahhoz, hogy legyen folytatás - aminek a forgatókönyvét a Battlestar Galactica új változatának atyja, Ronald D. Moore írja.

 

144 millió dollár bevételt termelt az Egyesült Államokban, 202 milliót pedig külföldön a Will Smith főszereplésével készült Én, a robot film - tehát muszáj folytatást csinálni belőle. Ronald D. Moore egy rajongói kérdésre válaszolva árulta el, hogy elkészült a második epizód első vázlata - többet azonban nem volt hajlandó elárulni a kész forgatókönyvről. Így azt sem tudhatjuk még, hogy pontosan mikor is lesz a premier.

irobot2post.jpg

A Dark Horizons weboldal szerint a 2006-os és 2007-es év a folytatások éve lesz.

 

Én, a robot 2 :rolleyes:

Az Én, a robot DVD-n Alex Proyas arról beszélt, hogy ha lenne folytatása a filmnek, akkor az a Földön kívűl játszódna, azaz egy bolygóközi akciófilm lenne.

Az első film történései az oka annak, amiért száműzték a robotokat az űrbe.

Sonny még emberibb lenne, Spooner azonban veszítene emberségességéből.

 

Nekem az 1. is nagyon tetszett remélem a 2. is fogirobot2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Könyvben olvastam és úgy nagyon jó volt, a film egy nagy csalódás, főleg, a főszereplő miatt, remélem ha lesz második része, akkor jobban választanak majd! :)

Link to comment
Share on other sites

Nem tom, hogy tervezik a folytatást, mert az egyik legnagyobb SCI-Fi író tollából származik, az Én a robot, vagy valami nagyon gagyit, vagy egy átlagos, filmet hoznak össze, de én nem várok sokat ettől a mozitól!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. rész nekem nagyon tetszett , bár amiben Will Smith játszik nálam 10/10 :D

Megvettem boltba duolalemezes extraváltozatot , szal nagyon bejött.

Kiváncsi vagyok lesz-e , reméljük lesz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...