Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Valahova meg kellene beszélni egy találkát,mert ez igy nem az igazi, hogy van aki itt van és van aki nem... vagy rosszul gondolom?

pl csetre vagy valahova... msn...

és akkor mindig minden INFO-rol értesülne mindenki.

 

oké csgamer, Terroristára mindenképp szükségünk van, de remélem a terroristád fogja használni a Lézerfegyvereket és a Nukleális fegyvereket is!

 

Magyar lesz a beszéd ami bene lesz ugye?

mert nekem van sok hangom ami magyar... meg van autohang... sok szar egy hejen :D

Link to comment
Share on other sites

G-PONT @: Készíteni kellene egy oldalt vagy forómumat. És csinálni kellene egy olyan részleget, amit csak mi, a készítők olvashatunk. És ki kellene írni mindenhová az információt.

 

És természeteen magyar beszéd lesz, meg egy két Wah-wah (ha nem ismered az Aucadity programot, nem tudhatod) efekktel ellátott emberi beszéd érhetetlen ufónyelv gyanánt (felirattal)

Link to comment
Share on other sites

Sztem az első résznek arról kéne szólnia, hogy mindenkit bemutat, és csak a vége felé fognak találkozni :) Amúgy lehetne benne egy kis dráma is... mondjuk az én 2008-as barátnőm egy évvel a kiolvasztásom előtt halt meg, és én esténként rémálomként róla álmodok :D

Nincs Myvip-em, nem is kell :D

Link to comment
Share on other sites

Sztem az első résznek arról kéne szólnia, hogy mindenkit bemutat, és csak a vége felé fognak találkozni :) Amúgy lehetne benne egy kis dráma is... mondjuk az én 2008-as barátnőm egy évvel a kiolvasztásom előtt halt meg, és én esténként rémálomként róla álmodok :D

Nincs Myvip-em, nem is kell :D

 

ehm

 

1. rész címe: Régi emlékek

2070-et írunk. Egy 60 éves szakállas, hosszú ősz hajú pasas mesél történetet a főszereplőknek. A főszereplők ebben a részben még gyerekek. A tata elmeséli, hogy 27 évesen elindult űrutazásra 1938-ban, hogy egy új világot fedezzenek fel, de valami miatt amíg ők 1 évet a földön kívül utaztak, addig a földön 100 év tellett el, így 28 évesen tért vissza, és minden szerette halott. Most 2070-ben 60 éves.

 

Azért az lehetséges, hogy a nevemet viselő karaktert én tervezzem meg?

 

Igen, lehetséges

 

Link to comment
Share on other sites

De ha már tibiole-től kérünk forumot akkor már neki is benne kellene lennie a filmben nem?

Eddig ezt irtam levélbe:

Tisztelt Főnök Úr!

 

Most kezdtünk el egy Anime "filmet" csinálni néhányan, amihez a segítségedet szeretnénk kérni.

Egy külön fórumot szeretnénk igényelni, hogy meg tudjuk beszélni a teendőket, egyebeket.

Csak mi léphetnénk be a fórumba mint tagok.

NA?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...