Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Húha, szépen haladunk. Én nem nagyon értek az animáláshoz, meg ilyenekhez, de ötletekből kifogyhatatlan vagyok. ha jól vettem ki, akkor én lennék a kemény katona csávó. Bele lehetne írni a jellemzésbe, hogy valami felmenőm nagy katona volt, és én és mindíg arra törekszem, hogy felülmúljam őt, ezért minden hülyeséget elvállalok.

Link to comment
Share on other sites

OFF

Markeee neked hozzárendeli a "bone"-okat a rajznoh? Én elkeztem végigvinni a tutorialt, ugyan úgy csinálom, de nekem csak a csontokat mozgatja! PM-ben elküldhetnéd hogy kell.

OFF

 

Sztem nem valami nagy ötlet, ez a karakter bemutatás...ne sértődj meg, de egy olyan filmet se láttam amiben így bemutatják őket...

Link to comment
Share on other sites

G-P0NT,én meg ha lejött tervezek egy fain kis Terroristát Terrorista ruhában és hangokkal :D

Hangai:

Pl.:Roger That!

Enemy spotted!

Sector clear!

 

Magyar lesz sztem, szal ... nekem magyarul van meg :)

colt, én meg birom oldani. csak kell video és akk rakom alá a hangot, szöveget

Link to comment
Share on other sites

Szóval akkor mindenkinek lesz saját karaktere??

 

Nem. A PirateClub-os felhasználókhoz semmi köze, csak a nevük ugyanolyan. De komolyan.

 

Sajons nem tudlak visszaigazolni. 2 szemét rác mondta hogy rakjak ki valamit Személyes üzenetnek. Mikor kiraktam akor az MSN kilép. Azóta is minden nap próbálok bejelentkezni, de kiír valami hibát :(

Link to comment
Share on other sites

Markee @: Aha, köszi az ötletet.

 

Nekem nincs Photoshop-om, azt az animés izét nem tom letölteni, ezért megtartom a Történetírói, Zenehozzáadási és Hangmérnöki állást.

 

Valaki megcsinálni nekem Cerh külsejét? Hosszú (vállig érő, de az is jó ha csak állig) barna haja, és kék szeme legyen. Ruhája legyen olyan mint a Star Wars-os Jedi lovagoké, ha lehetséges :P

 

Arbiter @: Átmenet az Anime és a south park féleség között. Úgy is fel lehet fogni hogy Anime tehénmellű nök nélkül és olyan emberekkel, akiknek normális szemük van.

 

És igen Sci-fi lesz, Akcióval, Horrorral és Romantikával fűszerezve.

 

Végleges forgatókönyv még nincs, a stáb (vagyis én, ti és mi) fogjuk írni közösen.

 

csgamer @: Oké, köszi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...