Jump to content
PirateClub.hu

! Póker !


tibi004
 Share

Recommended Posts

Ha valaki akar, akkor írjon ide. Megbeszélhetjük a következő időpontot. Az úgy jó, ha én csinálom az asztalt? Tudjátok, én nem tudok belépni máshova, de ti ide be tudtok. Maximum 7 embert bír sajnos.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na akkor még egyszer, a ddpoker-el nincs semmi baj, csak egy valakit kell találnunk, akinél nem szól be a router vagy nincs neki. A beállításokat is csak először kell megcsinálni, utána már csak hetente újra megnyitni az elmentett tornát, persze az aktuális dátum modósításával. Egyébként tegnap direkt kipróbáltam, csatlakozni a progi telepítése és a regisztráció után már mindenki tud, az nem okoz gondot.

 

És, hogy valami konkrétumot is írjak, mivel több hazai fórumon is játszanak már ezzel a programmal, ezért megkerestem az egyiküket, aki legalábbis amíg nem találunk valakit itt, szívesen létrehoz nekünk a megbeszélt időpontban (jövő hét kedden 19 óra) egy bajnokságot.

 

Link to comment
Share on other sites

Nagy a csend, pedig már kedd van, remélem csak azért mert gyakoroltak az urak ezerrel a ma estére. Aki pedig kiejti a néma gyilkost külön jutalomban részesül. :D

 

Akkor csak a rend kedvéért, ma végre kipróbálhatjuk a ddpokert és tutira kezdünk 19.00-kor, tehát a nagybevásárlást is kéretik úgy időzíteni.

Link to comment
Share on other sites

Vagyok, még várom a mailt a címmel, remélem nem hagy cserben minket. Mondjuk még van 11 percünk.

 

itt a kód: poker://84.3.61.24:11885/n-10/VDA-562

 

Megint nekem jutott a feladat és gratulálhatok DobosKa-nak a győzelmhez.

Közel két órát játszottunk, a végén neki A8, nálam A10 a flop, hát persze 8K8.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

http://sporthirado.hu/cikk-poker-unnep_vilagbajnok_a_magyar_pokersztar_-24153

 

 

Az igen :)

 

Furcsa egyébként, h. Mo-n is a média hogyan figyel egyre jobban és jobban oda a pókerre, s hogy hogy gyarapszik a profi játékosok száma... Most pl. Retek klub híranyó is szimpla hírek között telefonos beszélgetéssel közölte (nem sporthírek között érintőlegesen)

 

Kaló Dénes már fél milliárd összeget nyert pókerrel... legalábbis ez a hivatalos része, mennyi lehet szerintetek a nem hivatalos? :D (online meccsek sora, stb..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...