Jump to content
PirateClub.hu

Lefagy a gépem,majd ujraindul!


lkata
 Share

Recommended Posts

Nagyon tudatlan vagyok ilyesmiben , de kerlek , ha tudtok adjatok egy kis tanacsot.

AZ van hogy ,bar tobszor is ujratelepitettem a windowst es utana egy ket hetig jol is ment minden de aztan a regi problema mindig visszatert. Megpedig: mikor egy futo programot lehuzok vagy leallitok a monitoron marad az arnyeka.Majd egy egy program futasa kozben ,lehet akar egy internetes oldal is egyszeruen lefagy a gep, neha igy is marad es semmire se reagal kenytelen vagyok arrammegszakitassal allitani le a gepet , neha befeketedik a kepernyo es ujra kinyilik s miutan egy parszor igy pislogott megy minden jol de van hogy nem vilagosodik ki ujra es egy par masodperc utan ujra indul a gep.

Koszi elore is.

Link to comment
Share on other sites

Hát én azt mondom néked, hogy mivel "tudatlan" vagy a géphez, ezért bízd rá egy szakemberre (?).

 

 

 

De ha mégis megakarod nézni, akkor vedd le a gép oldalát és nézd meg, hogy milyen a videokártya, alaplap stb.

Ehhez a művelethez nem kell szét kapni az egész gépet, csak bele kell pillantani.

 

A Chipi által feltett kérdésre meg jó lenne válaszolni, mert ha lett hozzá valamilyen új hardver kapcsolva, akkor az is tehet ilyet.

 

Ha van ilyen (akár egy webkamera) akkor kikapcsolt állapotban távolítsd el, és indisd újra!

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk én is egy szakembert javaslok inkább!

 

Az is jó, ha a user manual (használati utasításokat alaplap, és vga) megnézed, ha megvan, és leírod az alaplap típusát+a vga-t!

 

Szerk: De a táp miatt pedig muszály szétkapni az oldalát a gépnek!

Link to comment
Share on other sites

Igen tenyleg egy szakemberhez fogok fordulni, nem is akarok en hozzaallni es megjavitani.Mondjuk ez azert erdekes lenne :lol: Csak azert kerdeztem hogy legalabb egy kis fogalmam legyen hogy mekkora lehet a baj es milyen termeszetu.Volt modositas is a RAM memoria novelese, de meg elotte kezdte ezt a jatszadozasat velem , es mint mar mondtam miutan ujra telepitodik a windows egy darabig beken hagy.

 

ja, es visszaindulaskor olyasmit mond hogy nv4_disp ,lenne a hibas , nem tudom jelent ez valamit?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hi !

 

Szerintem próbáld meg azt, hogy az Eszközkezelőből eltávolítod a VGA kártyát, majd indítsd újra a gépet, csinálj egy töredezettség mentesítést, végül rakd fel a legfrissebb drivert a VGA-hoz, amit az Nvidia honlapján megtalálsz.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk én is egy szakembert javaslok inkább!

 

Az is jó, ha a user manual (használati utasításokat alaplap, és vga) megnézed, ha megvan, és leírod az alaplap típusát+a vga-t!

 

Szerk: De a táp miatt pedig muszály szétkapni az oldalát a gépnek!

 

Táp miatt nemfagy le a gép! nekem is beszart a teápom, csak automnatikusan lekapcolt, me leégett volna!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Igen tenyleg egy szakemberhez fogok fordulni, nem is akarok en hozzaallni es megjavitani.Mondjuk ez azert erdekes lenne :lol: Csak azert kerdeztem hogy legalabb egy kis fogalmam legyen hogy mekkora lehet a baj es milyen termeszetu.Volt modositas is a RAM memoria novelese, de meg elotte kezdte ezt a jatszadozasat velem , es mint mar mondtam miutan ujra telepitodik a windows egy darabig beken hagy.

 

ja, es visszaindulaskor olyasmit mond hogy nv4_disp ,lenne a hibas , nem tudom jelent ez valamit?

 

 

Telepítsd újra a VGA drivert, nekem is volt ilyen, ez megoldotta.

Link to comment
Share on other sites

én csak tapasztalatbol mondom VGA probléma lehet driverek nem segitenek akkor lassan csere lesz belöle... :( én is igy jártam fagyott utána már a netezésnél is legvégül bekapcsolt a gép de no screen volt Xd tehát mielőtt neki látsz vásárolni kérj meg valakit hogy adja kölcsön a kártyáját és teszteld le vele mert nem csak kari lehet hanem ram táp stb...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...