Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése

tibiole
 Share

Recommended Posts

az én kérdésem az , hogy a falra kikerülésbe nem vesznek részt az XXX-be feltöltök?

Témák száma: 1,544-val csak betüszaporitó (megalázó-mintha nem értelmeseket szólnék) miközben akinek kevesebb-több van az halad a rangba.

Hirnév : 290 mig másoknak van 50-60 és az oldalsó menübe benne vannak a topba.

az XXX feltöltö hátrányos megkülömböztetését érzem!!!

akikik évekkel késöbb regisztráltak és 5-6 HSZ-ük van azok Veteránok - ez mitöl függ??

vagy üssük azt a lovat amelyik húz a többi meg sogor-koma-cimbora és mindenböl kijut nekik??

8 perccel ezelőtt, ninoel said:

Szerkeszteni tudom a feltöltéseket, de nem tudok hozzászólni

Nincs hozzászólási ablak. Előre is köszi a segítséget.

a HSZ-ed tetején van a válasz,

itt irt róla Nortek

Nortek  Posted ma, 11:51:25

köszönöm,reagálásod,

azthiszem elégszer lájkoltam az üzeneteid amiket úgy itéltem meg,hogy jók,hasznosak.

az,hogy bicskanyitogató azt én is irhatnám a privátba kapott kioktató lekezelö válaszaidba.

és itt a hiba bejelentöbe kicenzurázott soraim(eltüntek a hsz-k fele)

na de nem vitatkozni-kötekedni akarok vagy bántani bárkit is,talán látod,hogy a jobbitó-segitö szándék több van bennem mint késdobáló :D

tisztelettel a vén webcsavargó AlFi.

• Like 1

3 órával ezelőtt, ninoel said:

Szerkeszteni tudom a feltöltéseket, de nem tudok hozzászólni.

oldal.jpg

Nincs hozzászólási ablak. Előre is köszi a segítséget.

Na, ilyen nekem pont ennél a topiknál fordult elő, pont az átállásnál.

Valamit tett ellene t17t admin. :)

Bug.

Bug az is, hogy csekkoltuk az értesítő e-maileket, jöttek is, aztán most megint nem jönnek február 11-12 óta.

:D

• 1 month later...
17 perccel ezelőtt, t17t said:

Szia!

Nem tudom, mi lehet a gond nálad! Más nem jelezte.

Lassúságra léptem. A beállításaidat nézd át esetleg...

Ezt hat perc után kaptam. (addig megy a mosó masa centrije)

3109457-20190407-ser2Uet.png

Köszönöm. :)

• 6 months later...

Windows 7-10 alatt firefox, opera, chrome böngészöben a förumlapok második és többedik oldalát hibásan tölti be nálam , csak a fejléc sorok jelennek meg .  ( Itt most kivételesen betöltötte , mkiután átugrott a beírt posztomra.)

Ha a fömenüböl közvetlenül az oldalszámra kattintok , akkor betölti , de az oldalszámok közötti léptetés csak hibás fejléccel müködik .

• Like 1

8 hours ago, t17t said:

Szia!

Köszi az észrevételt! Én próbáltam 5 böngészővel, tökéletesen működik... Nálad lehet valami hiba... :(

2 gépen is jelentkezik . Egyik win 7 . másik win10 , több böngésző , eddig nem volt hiba , most van . Nem változtattam semmit .

• Like 1

• 2 weeks later...

Ezekben a topikokban a linkekbe fölösleges karaktereket tesz bele a másoláskor

https://www.pirateclub.hu/topic/7688866-egy-herceg-karácsonyra-királyi-esküvő-a-christmas-prince-the-royal-wedding-2018-dvdrip-x264-hun-mkv/

https://www.pirateclub.hu/topic/7688865-egy-herceg-karácsonyra-a-christmas-prince-2017-dvdrip-x264-hun-mkv/

ilyen módon :

ht?tps://data.hu/get/12140051/Egy.herceg.karacsonyra-Kiralyi.eskuvo.part3.rar??
https://data .hu/get/12140051/Egy.herceg.karacs onyra-Kiralyi.eskuvo.part3.rar
https:// data.hu/get/12140061/Egy.herceg.kara csonyra-Kiralyi.eskuvo.part4.rar

https://da ta.hu/get/12140 0 56/Egy.herceg.karacsonyra.part3.rar

Firefox-ban és Chrome-ban is előfordul.

Máshol is volt ilyen hiba néha .

• Like 1

• 4 weeks later...

Az nem lehetséges,hogy a hozzászólást a témához mikor letiltottad a látogatás számlálót is tiltottad?

más feltöltök is csak kiteszik a feltöltéseiket,de nem tudják beirni,hogy x-y rész hozzáadva,vagy kiegészitve.

A többbi feltöltö kolléga nevében kérlek járj utána,már nagyon kényelmetlen!!!

előre is kössz a hatékony segitséget.

• Thanks 1

Már bocsáss meg tisztelettel mért ne beszélnénk egyről?

a fö kérdés(ünk),hogy mért nem látható a ltéma látogatók száma a témánál?

lehetöségeket,próbálkozásaimat vázoltan feléd,

(haggyuk,csinálom ahogy tudom,csak rosszul esik,hogy egy feltöltö se állt mellém)

• Like 1
  • Thanks 1

kérem tisztelettel,ha megfigyelted ott ahol hozzászóltak ott a téma látogató is müködik(beindult)

ahol csak nyitják a feltöltök a témát de nem szólnak hozzá ott 0 a látogató mégha lájkolnak is

Teszteltem és már az XXX Prémiumba hozzátudok szólni(ami eddig nem volt)

köszönöm,hogy ennyit utána jársz és az én nyügjeimmel behatóan foglalkoztál!

• Like 1

Szia!

Milyen megoldást lehetne arra találni, hogy Wolfman posztjait ne lássuk?

Gondolom halott linkek miatt figyelmezteti Big Apple-t, de így az olvasatlan tartalomba fura találkozni vele, 30-40-50-60 témával.

Áthelyezéssel Halott linkekbe és úgy értesíteni?

Köszönöm. :)

• Like 1
  • Thanks 1

Üdv ! valamiért 3 napja minden datás linkhez a data honlapján ezt az üzenetet kapom:

A Data.hu oldalon, a feltöltött állományokat vírusirtóval teszteljük. Amíg a vizsgálattal nem végzünk, a fájl ideiglenesen nem elérhető. Kérjük, nézz vissza később, és próbáld meg újra letölteni.

azóta semmiféle datás megosztást nem tudok letölteni. vajon másnak is ezt írja ki, vagy csak nekem ?

• Like 1

Többször írtam a data ügyfélre.Ezt válaszolták.

A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit. Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk.

Ezt sok sokat,nem hiszik hiba van náluk.

• Like 1

"A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében" valamint, pártunk, népünk, országunk, kontinensünk, bolygónk, naprendszerünk, galaxisunk védelmében "a vírusozható fájltípusok", mint például filmek, képek, szöveges állományok "csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit." "Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk" ill. a sanzonbizottságnak, a CIA-nak, az NSA-nak, az MI-5/MI-6-nek, az FSZB-nek, a BND-nek "az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk"/tudják.

Elmennek ám a jó ... ...-ba. :angry:

Remélem feltűnik majd nekik (előbb-utóbb), mekkora anti-reklám ez nemcsak data-nak (mostantól kisbetűvel, mint a nemecseket), hanem a K?s?e?s?y L?b-nak is ...

Uff, én szóltam :angry2:

p.s.
pl. egy filmben, már három napja keresik a vírust ... NO COMMENT :blink:

• Like 1

1 órával ezelőtt, doronie said:

A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után
kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit. Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem
tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk.

ha letöltés vezérlőbe teszed a vizsgált linket azzal letöltii :)

• Like 1

"ha letöltés vezérlőbe teszed a vizsgált linket azzal letölti"

Igen, ezt érdemes lehet kiírni a főoldalra is :happy:

(na ennyit a "híres" biztonságról ...) :rolleyes:

(már azt hittem nem tud lejjebb süllyedni a data+???persky páros, de tévedtem ... ) :D

• Like 1

On 12/30/2019 at 4:54 PM, dolly4 said:

carlos55 által 2019 Dec. 17.20:15:31 feltöltött V.A. Merry Christmas Dance Music Party (2019)ben a win10 deffender trójait blokkolt. Trojan:win32/Wacatac,Blml

kapcsold ki a defendert,és használj más virusirtót mert a defi magát az oldalt is blokkolja a böngészöbe

• Like 1

A régebbi, dec31 előtti feltöltések gond nélkül tölthetök. Azt követően feltöltötteket a Data vírus progija nem engedi megjelenni sem. Itt a baj.Nem használok vírusvédőt soha.Data hiba ha elismeri ha nem.Nem javítja ki a hibát nem tud letölteni senki.

Ja és elküldtem a sok linket ellenőrizzék, nagy csend, nem válaszoltak.

• Like 1