Jump to content
PirateClub.hu

USB 2.0 problema


Recommended Posts

sziasztok az lenne a gondom hogy egyik naprol a masikra nem ismer fel semmi usb eszkozt a USB portom probaltam ujra telepiteni de nem lehet azt irja nem latala`lja az ezkoszt, fogalmam sincs mi lehet valaki tudna va`laszt adni kerem segitsen!!

 

szerk.

 

The USB 2.0 drivers support for Microsoft Windows XP
USB 2.0 drivers are provided in Service Pack 1  (SP1) for Windows XP,
which is available through Windows Update http://windowsupdate.microsoft.com/

ezt az uzenetet kapom mikor telepiteni probalom az USB drivert .. de hat ez vicces mert SP2 van nem mint ahogy leirja fent ... es minden frisites rajta van ..

 

 

kosz!

Link to comment
Share on other sites

Asrock K8NF4G-SATA 2 konkretan ezeket tartalmazza

 

-AMR -AMR Driver for Windows 98/ME/2000/XP.

 

-Audio

-C-Media -C-Media AC97 PCI Audio Device for Windows 98/ME/NT/2000/XP.

 

-Display -SiS Competible VGA Multimedia Package

 

-LAN -SiS PCI Lan Driver Setup for SiS Lan Adapter.

 

-USB20 -SiS USB Enhanced Host Controller Driver.

 

-IDE -SiS Mini IDE Driver Setup.

 

-AGP -SiS Acceleration Graphic Port.

 

-SATA HDD Hot Plug Support Notice

 

-SATA -Serial ATA Drivers for Windows 98/ME/2000/XP

 

futtattam egy defrag analysit es 12% - 5% kozt van a 3 vincsi toredezettsege javitom most

 

valami javaslat meg esetleg ?

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

Csak arra a partícióra gondoltam, ahol az op. rendszer van. Egyébként nekem korábban egy ULI chips-etes alaplapom volt, ahol nem volt mindegy, milyen sorrendben rakom föl az alaplapi driver-eket a VGA driver-hez képest. Esetleg az alaplap gépkönyvében lapozgassál, hátha találsz valami értékelhető infót.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

koszi, de akkor miert van vajon az hogy regeb ment csak par napja kezdte azelott gondtalanul met ... bar az ur akinek a ge`pe azt mondja szerinte azota van miota a KONICA MINOLTA nyomtatot elivttte volt vagyis kihuzta az usb bol es ezota nem megy egy se ... nekem ez eleg fura de vegul is masra nem is kellene neki csak nyomtato meg fenykepezo``gep... konyvet mar korabban is neztem es teljesen kifujtam ezzel a temaval gondoltam itt tudtok segiteni, megegyszer kosz a probalkozast !

Link to comment
Share on other sites

Először is próbáld meg feltenni a gyári chipset driver-t (bár ezt már biztosan próbáltad):

 

Esetleg megnézni milyen windows update-ek kúsztak fel a gépedre a napokban. Illetve egy rendszer-visszaállításal is próbálkozhatsz.

 

Azonban lehet, h. ki feküdt az nf410 ezen USB-t vezérlő része. Ha a fenti, és a Dadus által említett dolgok nem segítenek. Akkor próbálj egy Pendrive-ot szerezni valahonnan. és DOS alól beröffenteni... Ha onnan sem megy, akkor sajnos béke poraira.

 

ps.: micsoda dudák! :o

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

jobb-click az inf fájlra és ott válaszd a telepítést...

 

nekem is ilyen szokott lenni, az összes VIA-s lapom ezt produkálja win telepítéskor, így benyomom neki, aztán kérdez még, de az benne van az sp1-ben, így végül műxik..., sok szerencsét...

 

sziasztok az lenne a gondom hogy egyik naprol a masikra nem ismer fel semmi usb eszkozt a USB portom probaltam ujra telepiteni de nem lehet azt irja nem latala`lja az ezkoszt, fogalmam sincs mi lehet valaki tudna va`laszt adni kerem segitsen!!

 

szerk.

 

The USB 2.0 drivers support for Microsoft Windows XP

USB 2.0 drivers are provided in Service Pack 1

Link to comment
Share on other sites

ehhh ennek hosszu sztorija van ugyanis van egy progi amit anno iratott az ember bizonyos adatbazis kezelo`` es kell neki egy adatbazis kezelo`` progi gondolom .db ment ami van a debian alapu csomagban is de akarhogy is probaltam nem tudtam beuzemelni igy bealitottak volt de sajnos nem voltam ott hogy la`thassam h mi is folyik igy most megy es ha reinstall lenne akkor megint kellene hurcolni a gepet .. no de az eszkozkezeloben letiltottam a az USB nel Sis gyoristo hub ot ... legalabis erre emlexem .. es azonnal felimsert mindent ... erdekes eddig ment es magato`l tudtommal ez nem telepu``l ;) azert koszi mindenkinek !

Link to comment
Share on other sites

Hi zatyi_ !

 

Ez a kis csaj teljesen elveszi az eszemet /vén kecske is megnyalnááá a sót / . Amennyiben a te csajod, akkor nagyon irígyellek. Nem tudok koncentrálllnii !!

 

Üdv.: Dadus

Módosította Silverr
Ezt az offot most megbocsájtom,mert tényleg észbontó! :D
Link to comment
Share on other sites

Egyik haveromnál is pont ez volt a probléma, de akármit bűvészkedtünk, csak a windows reinstall hozta helyre a dolgot. Nála egyébként úgy jelentkezett a probléma, hogy egyik haverja mp4 lejátszóját rádugták, annál kiírta azt a hibaüzenetet ami #16-os hozzászólásban látható, és onnantól kezdve minden usb-s kütyünél ezt írta ki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...