Jump to content
PirateClub.hu

Ki a legjobb DJ?


mertezaker
 Share

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na ahogy látom a ti kedvenceitek az én kedvenceim is :)

 

Andrea Bertollini, Armin van Buuren, DJ Shah, Above & Beyond, Pedro del Mar, Markus Schulz, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, Sander van Doorn, Tiesto, és nem felejtem ki Felix Kröcher -t

Link to comment
Share on other sites

na mondok egy példát, te mondjuk hallgatnál bunyós pityut meg tiestot egyszerre, két külön stílus !!!

vagy mondjuk egy rapper sem hallgat szerintem tiestot meh kröchert, ez is két külön műfaj.

az igazi zeneőrültek csak egy műfajra állnak rá, később persze válthatnak (kb. 3-4 év után), és ezen műfajok neves képviselőinek munkáját hallgatják, vagy játszák. Én már láttam erre példát.

Link to comment
Share on other sites

na mondok egy példát, te mondjuk hallgatnál bunyós pityut meg tiestot egyszerre, két külön stílus !!!

vagy mondjuk egy rapper sem hallgat szerintem tiestot meh kröchert, ez is két külön műfaj.

az igazi zeneőrültek csak egy műfajra állnak rá, később persze válthatnak (kb. 3-4 év után), és ezen műfajok neves képviselőinek munkáját hallgatják, vagy játszák. Én már láttam erre példát.

ez úgy hülyeség ahogy van! én is hallgatok pl. Markus Schulz-t, de néha Coldplay-t, esetleg egy kis Jedi Mind Tricks-et, sőt James Zabiela-t.. ez 4 külön műfaj és az én playlistemben köszönik szépen tökéletesen megférnek egymás mellett.. hogy miért? mert nem gyöpösödött be az agyam arra, hogy csak trancetrancetrance és még egy kis trance. mert az a nem normális. nyitottnak kell lenni mindenre az életben, mert túl rövid, hogy elvesztegessük ilyen gyerekes 'csakazénstílusomajóatöbbimindrossz' dolgokra..

és mindemellett zeneőrültnek vallom magam, mert az életem minden napjait a zene teszi ki, hobbi szinten mixeléssel és zeneszerkesztéssel is foglalkozom, az utcán, a kocsiban, bármikor a zene teszi teljessé a napomat..

 

a másik meg: ha a dj-ket megnézed manapság ők sem játszanak kizárólag egy műfajt..

Link to comment
Share on other sites

na mondok egy példát, te mondjuk hallgatnál bunyós pityut meg tiestot egyszerre, két külön stílus !!!

vagy mondjuk egy rapper sem hallgat szerintem tiestot meh kröchert, ez is két külön műfaj.

az igazi zeneőrültek csak egy műfajra állnak rá, később persze válthatnak (kb. 3-4 év után), és ezen műfajok neves képviselőinek munkáját hallgatják, vagy játszák. Én már láttam erre példát.

 

 

Remélem ezt te tényleg nem gondoltad komolyan....

 

Én is dj vagyok és hallgatok több féle stílust, ja és bármilyen nehéz felfogni "sarki abc tulajdonosának a nagyobbik fia" nem biztos hogy lehet dj. Ez nem egy olyan dolog amit bárki megtanulhat, kell némi érzék hozzá és persze sok pénz ami ugye sokaknak nincs.

 

 

"igazi zeneőrültek csak egy műfajra állnak rá, később persze válthatnak (kb. 3-4 év után)"

 

Akikre te gondolsz azok véletlen sem azok a úgymond kitartó rajongók egy stílusért, mert azok nem váltanak 3-4 év múlva mikor lesz annál népszerűbb hangzás. Azok a dívat emberek! Akik 5 éve még meghalltak a hardtechno zenéért, azok 3 éve még hirtelen nagy Tiesto fanok lettek , 2 éve ugyan áttértek paul van dyk úra, idén meg már csakis armin van buuren, jövőre meg majd azt hallgatják aki www.djmag.com listán első lesz :lol:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ha legjobb DJ, akkor 1értelmű h TRANCE, méghozzá:

1-Armin Van Buuren

2-Paul Van Dyk

3-Tiesto

4-ATB

 

De a magyarnak úgyis a Funky, House, Elektro nameg persze az RNB kell. Sajna. Ez az igénytelenségre utal :lol:

 

Én is mixelgetek, nézzétek meg nyugodtan, persze trance műfajban:

http://www.norbertoons.extra.hu/news.php

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát szerintem a DUBFIRE az odab@sz. Elég rendesen.

Nah persze nem csak a Minimal Meg a Techno létezik.

Hazaiak közül inkább nem említek senkit. Én nem vagyok oda értük. Sajnos még magyar DJ nem lett világsztár. Ez van.

Szeretem még John Dahlbäck-ot, Bart B More-t, Fedde Le Grand, Funkerman..... stb

De Sajnos kevés olyan DJ van, aki maradandót alkot. Amit még évek múlva is emlegetnek mert jó volt.

Hát nekem ez a véleményem.

Kössz mindenki.

Link to comment
Share on other sites

TV. Rock, Laidback Lucke, Axwell, Bart B More, Tiesto, Armin Van Buren, Bárány Attila, Hamvai PG, Muzzaik, Armand Van Helden, Eddie Thoneick, Delirium, Chriss Ortega, Antonyo, Fedde Le Grand, Funkerman, Milk & Sugar, Nari & Milani, Roger Sanchez, Tocadisco plusz még egy jópáran.

Link to comment
Share on other sites

Ne ítélkezz előre lehet tényleg őket szereti és nem csak a "divat" miatt. Én pl Armin zenéjébe még jóval előtte szerettem bele mielőtt NO.1 lett volna. Azóta persze többen csak azért "mert ő most a király" hallgatják a zenéjét.

Az én kedvenceim pedig : AvB,Markus Schulz,Above & Beyond,Ferry Corsten,Aly & Fila,Leon Bolier,Andy Moor, persze ettől még meghallgatom Tiestot is meg a többieket csak ők nem "varázsolnak el mint mondjuk Armin vagy Markus a coldharbour hangzásával.

Link to comment
Share on other sites

számomra a DnB dj-k mindegyike odaveri az összes trace-st

 

de ez ízlés kérdése semmi más.

 

de látom tt inkábba másik vonalon mozognak a népek, így annyit mondok

 

szinte mindegyik dj-nek vannak nagyon jó számai.

 

persze tiesto-nak, armin van buuren, paul van dyk és lehetne sorolni

ngoht-ból pl damoks vs morrison a nagy kedvenc, bár az ngoht-t sokáig nem vagyok képes viselni :P

de szeretem a breakbeat-t, a hard dance-t és még sokminden mást is...

 

ami jó azt nem utasítom el...

Link to comment
Share on other sites

pl. Dominik Eulberg, Steve Porter, Adam Beyer, The Advent

magyarok közül Hot X, Szeka (az ilyen hamvai meg bárányt nem bírom, milyen dj az aki állandóan beledumál a zenébe, jó beszéljen de ne sokat)

 

A nevem senkit ne tévesszen meg, még mielőtt kapnám a beszólásokat a műfajjal kapcsolatban ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ne ítélkezz előre lehet tényleg őket szereti és nem csak a "divat" miatt. Én pl Armin zenéjébe még jóval előtte szerettem bele mielőtt NO.1 lett volna. Azóta persze többen csak azért "mert ő most a király" hallgatják a zenéjét.

Az én kedvenceim pedig : AvB,Markus Schulz,Above & Beyond,Ferry Corsten,Aly & Fila,Leon Bolier,Andy Moor, persze ettől még meghallgatom Tiestot is meg a többieket csak ők nem "varázsolnak el mint mondjuk Armin vagy Markus a coldharbour hangzásával.

Itt a lényeg B)

Link to comment
Share on other sites

DJ-knek inkább a hip-hop, underground és dnb zenét játszókat nevezném.

TRANCE 4 EVER.

 

Ilyen hülyeséget még életemben nem hallottam. :lol: eszed mint egy zsák lepke. bocs ez kihagyhatatlan volt.

 

Sztem nincs olyan, hogy ki a legjobb DJ. Mindenkinek megvan a saját kedvence, lehet őt bírni ill. nem. szal itt az dönt, hogy kinek ki a kedvence.

Én főleg a House déjéket birom szal: Disco's Hitből Lauer, Hamvai, Junior, külföldiek huu sokvan.

nah szal House, és elektro.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...