Jump to content
PirateClub.hu

Sony Ericsson VS Nokia


dani
 Share

Sony Ericsson vagy Nokia?  

738 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Sony Ericsson vagy Nokia?

    • Sony Ericsson
      439
    • Nokia
      299


Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

amint látod így is egyértelműen a Sony Ericsson nyer :D:D am mindenki azzal érvel a Nokia mellett h Symbian OS így meg úgy... van a Sony Ericssonnak a Motorolának és a Samsungnak is Symbianos telója szal ez egy hülye érv :D és a Sony Ericssonnak talán kezelhetőbbek is a Symbianos telói hála az érintőképernyőnek :)

nem hülyeség, mert a symbianos telókat sokat nem ismerik. és egy sima se-nak tudásban esélye sincs egy symbianos nokia ellen, egyszerűen nem egy kategória. ezért lenne észszeű a sima se-okat csak a sima nokiákkal összemérni, a symbianos nokiákat pedig a uiq-s se-al :)

Link to comment
Share on other sites

1 értelmű hogy nokia.

A Nokia komoly telefonokat csinál, nagy tudással, symbian-al .. stb.

Nagyobb multú, komolyabb cég a mobilok világában. Minnden újítás a Nokiától jött.

 

A sony E-ok elterjettebek mert olcsóbbak és a fiatalabbak igényeit elégítik ki inkább. És annyi típus van hogy dunát lehetne vele rekeszteni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Minnden újítás a Nokiától jött.

 

 

Hát persze, mint például Xenon vaku (K800), RSS-hírolvasó (K800), első európában kapható AF-es kamera (K750), többféle memóriakártyával bővíthető teló (K850), több gigás belső memória (W950) ... :D

 

Tökre nem a Nokia hozott minden újítást... Lehet h ők is újítottak (Jack, miniUSB), de azért ne túlozzunk hogy mindent :D

Link to comment
Share on other sites

Nekem most egy Nokia E61-es telóm van, és azt kell mondjam nagyon brutál. Symbian-os, neten annyi program van hozzá, hogy azóta feleannyit használom a számítógépet. Van benne wifi, úgyhogy ott netezek a lakásban ahol akarok. 320*240-es kijelzőjén simán élvezhető a filmnézés még felirattal is. Nem rosszak mondjuk a S.E. mobilok sem, de a Nokia E és N széria valami brutálisan jó.

Link to comment
Share on other sites

hát nekem N80am van ugyhogy a Nokiára teszem a voksomat teljesen megvagyok vele elégedve föleg a symbian ugye...

aki valamire akarja hasznélni a telóját symbiant vesz vagy olyat amin van op rendszer :)

Sztem SE RLZ !!!!!

Amugy mi az hogy valami ?!?!?!?!

Tudod mire jó a mobiltelefon ???

TELEFONÁLNI !!!!!

És ezt az összes tudja .

Egyébként az SEazért jobb sztem mert lehet hogy kevésnek van oprendszere de amire a mobil "specializálódik" abban elveri a nokiát és olcsóbb is.

Pl : K850i vs N95ös kameráznak , meg mlg pár összehasonlítás. szted ki nyeri ? (mind2 5megapixeles)

Vagy ott van a walkman ! azok is faja telók (bár a K550i-m ugyanúgy bírja a zenét mint 1 walkman )

Sztem SE a király és kész .

Link to comment
Share on other sites

haladni kell a korral, már rég nem csak telefonálásra vannak a telók.. :)

specializálódás? k850i szép képeket csinál, és azon kívül? :) n95-nek pedig csak egy funkciója a sok közül..

a "walkman-ség" meg csak egy nagy népetetés, mint ahogy azt te magad is írtad :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem elég egy SE is.

nem akarok honlapot csinálni buszozás közben xD

Amugy a Symbian ellen esélye sincs egy mezei sonynak és ezt elismerem .

Amugy gondolom neked symbianod van ?

Mire használod te ?

De az is igaz hogy sztem nem tudsz 20ért olyan telót mondani ami annyit tud mint egy Se K550i

 

Boccs szóismétlésért:D

Link to comment
Share on other sites

20 ért? majd én mondok, én annyiért vettem a 6120 asomat, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Symbianos, és azokra mind jó amiket etooo említett! Ja és nekem meg csak Nokiám volt, és soha nem volt bajom velük. Az hogy SE olcsóbb az egy dolog, de hogy stabilabb az mit jelent? Nekem még soha nem fagyott le telefonom, de SE-t már láttam lefagyni nem is egyszer. De persze mindenkinek a saját véleménye és választása hogy mit vesz és mit szeret.

Link to comment
Share on other sites

Én azért jót nevettem néhány hszen,ennyire védeni az SE-t :lol:

Aztán most lehet fiktizzni,hogy,húúúúúúú a k850i jobb képet csinál N95-nél,de

kisebb kijelző,csak 262k szin(nevetséges),320x240-es video(2007-ben),az N70-en 2005-ben már tudta!

N95:

Nagyobb kijelző,16 millió szin,640x480-as video felvétel....

Most akkor miről beszélünk. :lol:

Meg ha gondolkodnátok,akkor ne fikáznátok más gyártók pl kamera funkcióit <_<

A Sony könnyen van,mert gyárt fényképezőgépet is,meg kamerát is,szóval több tapasztalat van,mint a Nokia-nak ezen a téren,de ahhoz képest a Nokia jól fejlödik ;)

Lehet jó pár évvel ezelött csak arra volt jó a telo,hogy telefonálj meg sms-sez vele,de az a világ már emúlt.

Én 6 éve,csak Nokia-t veszek,lehet drága,de én nem 1 évre veszem,hanem többre :)

 

Most azon vitatkozztok,hogy európában kihozta be a funkciókat először :rolleyes: :

Nokia:

-Első beépitett gpes telo<-N95

-első vga felbontású video felvevős telo<-N93

-első 3d gyorsitóval ellátott telo<-N93

-első cif felbontású videofelveős telo:N70

-meg az SE-ben te hol látsz csapágyas csúszkát? :P

 

Én nem fikázom az SE-t,de ha olyan jó és olcsó telo,akkor miért nem az-az első gyártó az eladásokban?

Vajon azért,mert sokan h*lyék,hogy nem veszik észre,hogy a Nokia teloi milyenek?(néhány ember szerint rossz minőségüek)

Ha olyan sz*r minőségüek,akkor senki nem venné meg,ennyi.

Sztem aki Nokia-t vesz régóta,az tudja miért bizik a márkában,erről ennyit :D

B)

Link to comment
Share on other sites

Te meg a Nokiát véded mint állat szal... :D A 262k lehet h nevetségesen hangzik, de klasszisokkal szebb képe van mint más gyártók 16 millió színű kijelzőjének.

A nagyobb kijelző csak a slider kialakítás miatt van, ha hagyományos lenne a kialakítás akkor nem lenne ekkora. És cseszheted a csapágyas csúszkás kialakítást ha 1x fos XD Pár hsz-el feljebb énis mondtam pár újítást SE-től szal továbbra se a Nokia hozott minden újítást.

Link to comment
Share on other sites

Én nem védek senkit,csak átlátom a helyzetett,és nem vagyok elvakulva,jó ez a hszem,tényleg Nokia védő volt,csak már idegesitett az a sok h.lyeség,amit olvastam,itt a 8 oldal alatt,de mindenki azt vesz,amit akar ;)

Csapágyas csúszka az fos?

Már bocsi,de ilyen h*lyeséget le is írni :lol:

Az a csúszka 10 év múlva is csúszka lesz,látom sokaknak csak a szájuk jár,és nem tudják mit beszélnek :huh:

Lehet itt érvelni akár mi mellett,ha igaz is,akkor is megmagyarázzák egyesek a dolgokat. :lol:

 

Meg valaki régebben írta,hogy azért védik a Nokia-t,mert nem látták a pl k750-it,én láttam,én 5 perc után vissza adtam a havernak,mert semmi jó nem fogott meg benne,meg valahogy nincs kedvem csak java cuccokkal sz.rakodni :wacko:

B)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...