Jump to content
PirateClub.hu

Spanyol Labdarúgás


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

És állitolag az Eurosport 2!! fogja adni!! :angry: ez egy nagy kitolás,mert külön kell elöfizetni erre a csatornára! nem értem erre mért volt szükség... <_<

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem csökkent a színvonal! :blink:

Azt nem mondom hogy emelkedett volna persze, de maximum a bírók ténykedéséből adódóan érezheted ezt szerintem :rolleyes:

 

Ja és még vmi... lehet hogy vizsgálódni kezdenek majd az RFEF-ben, de nem lesz semmi... azt a kcsög Villart meg nem fogják leváltani. Ahhoz túl nagy fej...

Link to comment
Share on other sites

A Barcáé a Katalán Kupa
250px-Fc_barcelona.gif
A Barcelona labdarúgócsapata története során hatodszor nyerte meg a sorozatot, amelynek döntőjében az alaposan tartalékos gránátvörös-kékek a városi rivális Espanyolt győzték le.

A válogatottjai nélkül, vagyis nagyon tartalékosan felálló FC Barcelona gárdája tizenegyespárbajban múlta felül az Espanyolt, amelynek az UEFA-kupa döntője után újra büntetők okozták a vesztét. A Barca már a 8. percben megszerezte a vezetést, Ezquerro remek támadás végén vette be az Espanyol kapuját, amely azonban még az első félidőben, Pedraza révén egyenlített. Az eredmény nem változott, jöhettek a büntetők.

Angel rögtön az elsőt kihagyta, míg az utána következő kilenc rúgó nem hibázott, így a Katalán Kupát története során hatodszor a Barcelona hódította el.
A két gárda szombaton újra összecsap egymással, igaz, már a spanyol bajnokságban.


Katalán Kupa, döntő:


Barcelona-Espanyol 1-1 (büntetőkkel 5-4)
G.: Ezquerro a 8., ill. Marc Pedraza a 24. percben
Link to comment
Share on other sites

Nem baj Messi, egy pályafutásban ilyen gólt is kell rúgni :) Remélem nyer a Barca a meccsen, és a bajnokságban is! :) Tudom hogy ti a Real-t szeretitek legtöbben, de ittvagyok én ellenzéknek :P

 

ui:Egyépként lehet hogy nem szabályos a gól, de a bíró nem látta és gólnak ítélte, a bíró szava meg szent és sérthetetlen a pályán, szóval szép volt Barca csak így tovább ! ;)

 

Szerkeztve:Jah és eszméletlen ahogy Messi játszik, ő a legveszélyesebb, egyszerűen jó nézni amit ez a fiú csinál!Bárki bármit is mond, ő a legjobb :D :D :P

Link to comment
Share on other sites

Szerintem leginkább a Sevilla érdelmelné meg a bajnoki címet. Ők a szezon során kihozták magukból a 120%-ot is, míg a Barca meg a Real csak bukdácsol, és nem úgy szerepelnek ahogy az elvárható lett volna ...

Kár, hogy csak Sport 2-m van, lemaradok az uccsó fordulóról :(

Link to comment
Share on other sites

De a Real még bukdácsolva is megelőzi a Sevillát!

 

ZARAGOZA-REAL MADRID 2-2. A holland csatár duplázott a mérkőzésen, a 90. percben egyenlített 25. bajnoki góljával Van Nistelrooy a mennybe ment, a Real egy sikerre a bajnoki címtőlA spanyol bajnokság 37. fordulójának szombat esti mérkőzésen hősies küzdelemben ért el 2-2-es döntetlent a Real Madrid együttese a La Romareda-stadionban. A második félidőben nem elég, hogy vereségre állt a királyi gárda, tetézte a bajt számukra, hogy a Barca is vezetést szerzett a Nou Campban az Espanyol ellen. A 90. percben azonban sokáig emlékezetes fordulat állt elő, mindkét pályán ugyanabban a percben született egyenlítés. A madridiaknak Van Nistelrooy révén, az Espanyolnak az ugyancsak duplázó Tamudo találatával sikerült egyenlőre alakítaniuk az állást. A forduló drámai végkifejlete után a barcelonai derbin sokáig vezető Rijkaard-csapat az utolsó fordulóban már csak a Capello-alakulat botlásában bízhat.

Link to comment
Share on other sites

Nekem a Real-ban a legunszimpatikusabb, hogy elvitték tőlünk Beckham-et és Nistelrooy-t is <_< :angry:

A Real recept: nézz szét a piacon, és vásárold fel a nagy neveket

Ne kötözködj már!

Így is bajnokok lettetek vagy nem?

Hagy legyen Nistelrooy spanyol gólkirály, esetleg eu aranycipellős és spanyol bajnok! :D

Link to comment
Share on other sites

Ne kötözködj már!

Így is bajnokok lettetek vagy nem?

Hagy legyen Nistelrooy spanyol gólkirály, esetleg eu aranycipellős és spanyol bajnok! :D

Mi megvagyunk nélküle is :D

Spirituell: Te ne is álmodozz C.Ronaldo-ról, esélytelen :D Majd a pályafutása végefelé talán elmegy a Real-hoz levezetni :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...