Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

figy Cseh laci 16 évesen volt először olimpián....Anderson...hát szerintem nem egy nagy játékos, és pont ezért nem is remekel az olimpián! Ha megnézitek a tavalyi szezont egyszer sem volt nagyobb alakítása! Mentségére szolgálhat, hogy még nem szokott át teljesen a Premiership-re! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

ahogy mondod,én hiszem,h Anderson Előtt hatalmas jövő áll,különben nem vette volna meg a United...szóval sztem nincs mit kételkedi benne!!!

 

A Zenitet el kell,h verjük,nem lehetünk olyanok mint a München!!!Arshavin ott van még?Ha igen,akkor sincs semmi esélye, a két fantasztikus belső védő párosunk el fogja látni a baját!!!

 

 

Glory MU

Link to comment
Share on other sites

eddig mi sem úgy kezdtük a szezont ahogy szerettük volna :D

ettől függetlenül szépen gyűlnek a kupák :lol:

 

egyébként remélem hogy nem lesznek hosszabb ideig tartó sérülések szezon közben, mert (szerintem) nem lessz könnyű pótolni hogyha kulcsjátékosról van szó. két új középpályást még szívesen látnék de így se rossz :)

 

Zenit viszont tud meglepetéseket okozni, vigyázni kell velük :) hajrá MU!

Link to comment
Share on other sites

Silvestre- ről:

 

én meg tudom érteni, 9 kemény évet szolgált a MU-nál, gondolom egy kis változásra vágyott! Ezt még csak tetőzi, hogy egyenlőre Evra elfoglalta előle kedvelt posztját, a balhátvédet.

 

 

Mit szóltok, hogy elvileg ma este a Portsmouth meccs előtt írja alá a szerződését Berbatov a MU-val?! B)

Link to comment
Share on other sites

SomeOne köszi a hírt nagyon örülnék ha jönne Berbatov,gólerős csatár Ronaldoval sok gólt fognak termelni ha Ronaldo felépül.

Andersonból nagy játékos lesz nekem nagyon tetszik a harciassága és játékstílúsa!

Ma Manchester United-Portsmouth 21:00-kor kezdődik az Eurosport 2-n!

---Hajrá Fiúk!---

Link to comment
Share on other sites

Silvestre- ről:

 

én meg tudom érteni, 9 kemény évet szolgált a MU-nál, gondolom egy kis változásra vágyott! Ezt még csak tetőzi, hogy egyenlőre Evra elfoglalta előle kedvelt posztját, a balhátvédet.

najó.. de akkor is az egyik legnagyobb riválishoz? felénk ezt árulásnak hívják!

Link to comment
Share on other sites

Rossz hírem van! A 'Spurs nem fogadta el a Mu 25m fontos ajánlatát, egyenlőre még kitartanak a 30 millánál!:(

 

Tehát egyenlőre még nem írtak alá semmit, pedig Berbatov is bevalotta, hogy át szeretne jönni hozzánk, sőt még kérvényt is benyujtott Ramosnak! Saját bevallása szerint minden álma, hogy nálunk játszhasson!

 

DE a fejesek a guardiannál arra tippelnek , hogy a helyzet még jövő hétfő, a átigazolások befejezte előtt, megváltozik, és sikeresen leigazolja a MU!

 

további fejleményekről: Guardian.co.uk (kis angoltudás kell!)

Link to comment
Share on other sites

Pavljucsenko jön, Berbatov mehet

 

 

Az angol Premier League-ben szereplő Tottenham Hotspur hamarosan leigazolja Roman Pavljucsenkót, a Szpartak Moszkva orosz válogatott labdarúgóját.

 

"Remélem megkapom a szükséges vízumot, és akkor azonnal visszarepülök Angliába, hogy aláírjam a szerződésemet" - nyilatkozta a 26 éves támadó.

 

A rendkívül erős fizikumú futballistát a nyári Európa-bajnokság óta figyelték a Spurs vezetői, Pavljucsenko a kontinensviadalon az elődöntőig menetelő orosz gárda egyik legjobbja volt, hiszen három góllal zárta a tornát.

 

"Egy játékos életében csak egyszer adódik ilyen nagy lehetőség, mi pedig nem állunk az útjába. Úgy gondoljuk, Romannak nagyon jót tehet az angliai szereplés" - áll a Szpartak közleményében.

 

Pavljucsenko 2003-ban a Volgograd együtteséből igazolt a fővárosba, és ott 145 mérkőzésen összesen 75-ször volt eredményes.

 

A fiatal orosz megszerzésével megnyílhat az út a bolgár Dimitar Berbatov távozása előtt: a válogatott csatárért a Manchester United jelentkezett be, a futballista pedig kijelentette, mindenképpen Sir Alex Ferguson együtteséhez szeretne szerződni.

 

 

Ronaldonak hiányzik a játék

 

 

Az Európa-bajnokság utáni műtétét követően Cristiano Ronaldo még lábadozik

 

. Sir Alex Ferguson, a Manchester menedzsere elárulta, nem is várja vissza játékosát október elejéig, Ronaldo ugyanis még nem kezdte meg a labdás edzéseket.

 

„Még soha nem éltem át ilyesmit. Két hónap labdába rúgás nélkül... Szeretnék minél előbb teljesen felépülni!" – kesergett Ronaldo.

 

Ronaldo beszélt arról is, hogy őt tartják az Év játékosa-díj legfőbb várományosának.

 

„Azt hiszem, nagyon sikeres idényem volt az elmúlt szezonban. Egy álom válna valóra, ha megnyerném. Senki nem tett annyit érte, mint én. Azt hiszem, nyerhetek ebben az évben."

Link to comment
Share on other sites

Ma 20:30-kor Európa Szuperkupa döntő!

Sport 1 közvetíti!

Várható kezdő 11:Manchester United: Van Der Sar, Neville, Vidic, Ferdinand, Evra, Nani, Hargreaves, Anderson, Giggs, Rooney, Tevez

Zenit: Malafejev, Anjukov, Krizanac, Sirokov, Sirl, Danny, Timoscsuk, Denisov, Zirjanov, Fajzulin, Pogrebnjak

Nem tudom hogy ezekből mi az igaz és mi nem ,mert úgy tudom hogy Hargreaves sérült...

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!

Link to comment
Share on other sites

Saha az Evertonban folytatja

 

Megegyezett az Everton és a Manchester United Louis Saha leigazolásáról - erősítette meg a liverpooli klub hivatalos honlapja pénteken.

 

A támadó 2 plusz 1 éves szerződést ír alá, a vételárat nem hozták nyilvánosságra.

 

"Az Everton megegyezésre jutott a Manchester Uniteddal Louis Saha szerződtetéséről. A francia kétéves szerződést ír alá, amely opciót tartalmaz további egy évre. Az igazolás az orvosi vizsgálatot követően válik véglegessé" - áll a klub közleményében. A szerződés semmilyen anyagi vonzatát nem hozták nyilvánosságra.

 

Saha, aki 124 mérkőzésén 42 gólt szerzett a Manchester színeiben, az Everton harmadik igazolása a nyáron, Lars Jacobsen és Segundo Castillo után.

 

A francia támadó távozása azt is jelentheti, hogy Dimitar Berbatov érkezik a Tottenhamtől az Old Traffordra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...