Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pff.... remek. Nagyon remek...

 

Egyértelműen csatárra van szükségünk, égetően fontos. Az AS szerint a jelöltek:

 

Huntelaar

20080319dasdasftb_4.jpg

 

Ronaldo

Cristiano_Ronaldo.jpg

 

Drogba

Didier_Drogba.jpg

 

Vucinic

20080318dasdasftb_34.jpg

 

Benzema

20080318dasdasftb_32.jpg

 

Pavlyuchenko

Roman_Pavlyuchenko.jpg

 

Altidore

20080318dasdasftb_33.jpg

 

Luis Fabiano

139.jpg

 

 

:rolleyes:

 

Egy baj van: csak köv. szezonra tudjuk bármelyiket is leigazolni <_<

 

 

Azonban van egy csodálatos mondat is, minden rossz hír mellett is, melyet Carlos nyilatkozott:

 

 

"A Barca sorfalat fog állni a Madridnak a Bernabéuban!"

A próféta szóljon belőled, Roberto! :)

 

 

 

Még valami!

Arról nem is szóltam, hogy David Villa szívesen távozna a Valenciából! Szerintem a legjobb 3 spanyol csatár között van. Nagy értéke lehetne a Madridnak is, nagyon örülnék neki. Gyors, technikás, szemtelen, fordulékony...

http://vb.sportklub.tv/article/football/0803/hu_5609

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

Getafe-Valencia spanyol kupa döntő lesz a Bernabeuban, miután a Valencia 3-2-re ütötte a Mestallaban a Barcát, a Getafe pedig 1-1-et játszott még tegnap a racing ellen 3-1-es odavágó után.

 

Am. a Barcának köze nem volt a meccshez, bekotortak két gólt, aztán kb ennyi. Teljesen megérdemelten nyert az egyébként bűntrágya Valencia :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ezt a Mata gyereket nem kellett volna elengedni

a Vale jó csapat,de egy nagytakarítás rá férne

csatár?

Villa és Benzema szerintem jó lenne

Altidore nagyon Adu féle,még nem érdemes ide hozni csak ,ha már bizonyított egy európai csapatban

Ronaldo nem csatár,de mindegy

Fabiano sértődős

Vucinic ezek után....

Drogba se fiatalodik..

Huntelaar vérbeli gólvágó

Pavlyuchenko meg nem Sevchenko , róla nem tudok semmit...

+ szerintem kellene 1 olyen KVK, aki tényleg vérbeli zongoracipelő

ez az én véleményem

 

Link to comment
Share on other sites

Gago VKP-nek jó lenne, de mst megszenvedünk a Valenciával. Hatalmas lökést jelenthet nekik, hogy a Barcelonat kiverték.

Mata kb annyi lehetőséget se kapott volna, mint Soldado. Most állítólag Mijatovic megegyezett Quaresmaval és ügynökével. A Porto 40-et kér, mi 25-öt ajánlunk. Ő se lesz meg :(

Link to comment
Share on other sites

Nem biztos, hogy nem lesz meg :)

 

40-et amúgy simán ér a srác...

 

A Valenciára meg ne fogadjunk nagy tétben a bajnokin. Kifutottak magukból vagy 150 percet, 2 napra rá utazniuk kell Madridba, teltház elé és a Madrid lesz az ellenfél. Szal....

 

Ja azt már meg sem említem, hogy a rangadókon idén is nagyon brutális a teljesítményünk :)

Link to comment
Share on other sites

Am. a Barcának köze nem volt a meccshez, bekotortak két gólt, aztán kb ennyi. Teljesen megérdemelten nyert az egyébként bűntrágya Valencia :rolleyes:

Azért nem kellene ilyen lekicsinylően beszéni a barcáról!Ti még eddig sem jutottatok el!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem előszőr a magad oldalán nézz körül. A hozzászólásaidból fröcsög a Madridellenességed, szal erről inkább psssssssssz....

 

 

....a hozzászólásodhoz pedig: és most mennyivel vagytok előrébb? lol

 

 

 

 

"Porto elnöke 40 millió eurót kér Quaresmáért, de hajlandó elfogadni Mijatovic azon ajánlatát, hogy 30 millió eurót fizetnek, és két ifi játékos is a portugálokhoz kerül."

:rolleyes:B):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

 

1-1 a meccsünk.... Gutira nem találok szavakat... egy trágya.

 

Két szép megmozdulása volt, viszont az világklasszis szintű.. nem értem én ezt az embert. Robbenre szükség van Baptista helyett a második félidőben. Sneijder nagyon agilisan játszik, tetszik.

Link to comment
Share on other sites

 

"Angol lapértesülések szerint a Real Madrid Rubén de la Redet és 12 millió eurót ajánl Xabi Alonso szolgálataiért cserébe a Liverpoolnak. Más források szerint az üzletnek része lehet John Arne Riise játékjoga is."

 

 

Xabi Alonso akármikor jöhet (ennyi garasért meg méginkább), posztján a világ legjobbjai között van... Pirlo sztájl :)

 

Riise jó spíler, csak hova...? Úgy tudom elképzelni, ha esetleg Drenthe elhúz.

Link to comment
Share on other sites

Marca

http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/real_madrid/es/desarrollo/1104741.html

Elmundodeportivo

http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/20080327/noticia_53448604679.html

Az

http://www.as.com/futbol/articulo/futbol-benitez-ofrece-trueque-xabi/dasftbpri/20080327dasdaiftb_56/Tes

AS szerint pedig Benitez állna rá az átigazolásra főként...!!

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

Nem a taktika már a baj, hanem a játékosok a bénák. A sok helyzetből 1-2-t talán még én is begurítottam volna. Sneijderét biztos.

 

A Sevilla széleken támad, a két szélsőhátvéd fel fog futni, tehát csak azok mögé kéne Robinhonak és Robbennek beszaladni és bejátszani oda a labdát.

Link to comment
Share on other sites

Elvileg Robben kezd Robinho helyén ma este. Most azt kell mondjam nem is bánom! EGy poszton játszanak, kiszúrnak egymással ha mindkettő a pályán van de nem saját posztjukon.

 

A kezdő amúgy ez lesz nagyvalószínüség szerint:

 

Casillas; Ramos; Cannavaro; Heinze; Marcelo; Gago, Sneijder, Guti, Robben, Higuaín; Raúl

 

Esetleg Marcelo helyett Torres. Az biztos hogy húzós lesz a balszél, tuti hogy Robbent azért rakná be mert baromi gyors és jobban be tud segíteni a védekezésben is, mint esetleg Robinho.

 

 

Ha nyerünk, nagyon nagy lépést teszünk a bajnoki cím felé. Nem szabad hagynunk kicsúszni a kezeink közül. Ezen kívül már csak 8 forduló van hátra, ADELANTE MADRID!!!!

 

 

Sergio Ramos ma 22 éves! Nagyon boldogat kívánok Neki még vagy 5* ennyit :)

És persze sok sikert ma estére!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...