Jump to content
PirateClub.hu

A.C. Milan


etooo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nagyon öülök én is a győzelemnek, de be kell vallani ez a hatalmas gólkülönbség a Lazios kapusnak volt köszönheő, nagyon elbénázta, főleg a rövid sarkasokat amik lábra érkeztek...én is sajnáltam már...

mind1 a lényeg, h +próbáljunk eljutni oda ahol az előző idényben abbahagytuk :) Ja, és Forza Milan :)

Link to comment
Share on other sites

Tovább csúszik Ronaldo visszatérése

 

 

A jelek szerint a Milan szurkolóinak további egy hetet kell még várniuk Ronaldo visszatérésére, miután a brazil sztár és Adriano Galliani is további türelemre kérte a vörös-feketék szurkolóit.

 

Ronaldo az idei szezonban még egyetlen percet sem játszhatott csapatában, ráadásul felépülését még egy állítólagos orvosi tévedés is lelassította.

 

A vezetők a hét végi, Empoli elleni bajnokira várták Il Fenomeno visszatérését, azonban a jelenlegi hírek szerint még a padra sem jelölheti Carlo Ancelotti vezetőedző.

 

"Már majdnem teljesen felépült, és sokat dolgozunk rajta, de nem hiszem, hogy most vasárnap megtörténik a dolog" - nyilatkozta Galliani. Ronaldo úgyszintén óvatosságra intett:

 

"Elkövettünk egy hibát, és nem akarjuk újra elkövetni. Már majdnem készen állok, de nyugodtnak kell maradnom, ugyanis az utóbbi időben sok olyan pletykát hallottam, ami egyszerűen nem igaz."

 

(acmilan.hu)

Link to comment
Share on other sites

Előfordulhat, hogy Ronaldo a decemberi klubvébén debütál az idényben

Továbbra is teljes homály fedi, mikor debütálhat a kétszeres aranylabdás brazil csatár, Ronaldo a BL-címvédő AC Milan színeiben ebben a szezonban. A két és fél hónapja térdsérüléssel bajlódó sztár Silvio Berlusconi klubelnök szerint előfordulhat, hogy csak a a decemberi, Japánban megrendezendő klubvilágbajnokságon szerepelhet először az idényben.

 

 

"Semmi garancia nincs arra, hogy Ronaldo már a héten bemutatkozik, jól halad a felkészülésben, de semmit sem szabad elsietnünk. Úgy érzem a fizikai állapotával már nincsnek különösebb gondok, de a labdás gyakorlásoknál még jobban oda kel figyelnie. Közösen fogunk döntést hozni erről a hétvégén."

 

(még egy kis olvasni való Ronaldo "visszatéréséről"!)

 

Nem a legjobb hír, h Ronaldo még mindig nem térhet vissza! :mellow:

 

Link to comment
Share on other sites

Berlusconi nem Kakának adná az Aranylabdát!

 

 

Gondolták volna, hogy épp az AC Milan elnöke fog Kaka ellen kampányolni?

 

Márpedig így történt, igaz, nem ment túl messzire, hiszen az ő favoritja is a Bajnokok Ligája címvédőjét erősíti: Silvio Berlusconi szerint Andrea Pirlo érdemli meg leginkább az idei Aranylabdát.

 

„Pirlo rászolgált az Aranylabdára. Rendkívüli személyiség, sosem hallani semmit a magánéletéről, csak a pályán nyújtott teljesítményével kerül a címlapokra. Fantasztikus szervező-ember, hatalmas része van az elért sikereinkben.”

Link to comment
Share on other sites

Berlusconi: Tudnánk mit kezdeni Tottival!

 

 

Silvio Berlusconi, az olasz AC Milan elnöke a héten érdekes nyilatkozatot tett az olasz sajtóban. A mindenható elnök nagyon szerette volna, ha egyszer, el tudta volna csábítani az AS Romától Francesco Tottit, de tudja, hogy ennek most már kevés a realitása.

- Tottival tudtam, tudtunk volna mit kezdeni! - mondta Berlusconi. De el kell ismerni, hogy a nagyklubok nem adják el az igazán nagy sztárjaikat. Így volt ezzel a Roma is, Tottival kapcsolatban! Sőt most már be kell, hogy lássam, hogy soha nem lesz ő Milan játékos! Talán kivétel Alessandro Nesta volt, akit a Lazioból sikerült elhoznunk! Alessandro Del Piero is váltott volna, sőt azt hittem, hogy most elhagyja a Juvét, de végül a józan eszére hallgatott és aláírt a torinói klubhoz!

Link to comment
Share on other sites

Ancelotti szerint Drogba bámulatosan játszik

 

 

 

Az AC Milan vezetőedzője, Carlo Ancelotti csodálja Didier Drogba játékát. A BL-győztes edző szerint csak a Chelsea tagadta meg a Drogba eladásáról szóló híreket, a játékos nem.

 

Az elefántcsontparti csatár a múlt héten Franciaországban tett egy utalást arra, hogy ha Mourinho végül elhagyta a Chelsea-t, akkor neki is ideje lenne váltania. Drogba azt állította, hogy őt semmi sem fogja megakadályozni abban, hogy elhagyja a csapatot. A Franciaországban adott interjúja után végül elnézést kért a szurkolóktól.

 

"Igazán jó játékos, bámulatosan játszik. Elismerem, hogy nagy rajongója vagyok. Drogba a legjobb támadók közé tartozik!"- mondta az olasz sajtónak Ancelotti.

 

A Milan edzője elismerte, hogy minden követ meg fog mozgatni Drogba megszerzésért az év végén: "Az év végén ki kell értékelnünk az eltelt időszakot. Látni fogjuk, hogy milyen erősítés kell még a csapatba."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...