Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

irok egy véleményt de azt tudd hogy nokia fan vagyok tehát vedd figyelembe.

 

5800 ezt mind tudja nagy kijelzo ráadásul és sokat bir az akksi.

mellesleg 5630tesztet olvastam tegnap igencsak jonak tünik jo áron. 58 a kezdö ára kb. ami persze nemsokára megy lefele. ebben is bennevan ez mind. nemmellékes még hogy symianos.

amugy még ami nagyon pöpec az az n82, gyors is fénykép is jo és wifi is stabil (5800é gyorsabb azér...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samsung C3050 vagy Motorola EM325?

most árban hasonlóak, viszont a motorola független, és ha minden igaz 2 év gari van rá, aztán jack headset mehet bele, Samsungnál ha jól tudom nem, szóval átalakító kell...

 

Szerintetek melyik jobb?

(főleg zenére és játékra akarom használni, szóval jó lenne tudni, melyikre könnyebb beszerezni ingyen játékot)

 

Előre is köszi

 

(+1 kérdés:Ha Tmobile nál veszem, akkor kapok hozzá adatkábelt és headsetet, vagy külön kell venni?)

Link to comment
Share on other sites

warezfan egyikre sem a legegyszerübb játékokat telepiteni szerintem. java mind2

volt samsungom (e900 még jorégen mikor itthon még nemvolt) azzal megvoltam elégedve de amiket gyárt szerintem siralmasak. (omnia hd stb persze más kategória)

én a motorola mellett döntenék!

 

 

 

under

ha a wifi számit meg a zene akkor szerintem 5800.

ugye xpress music (mondjuk szerintem nemnagyon tér el az n95töl zenébe).

wifibe tuti hogy veri, nagyobb kijelzö ami sokat számit ilyenkor,j ol kezeli az oldalakat.

ami még nem elhanyagolando hogy gyorsabb a wifije amikor bekell tölteni egy weboldalt meg ilyen aproságok.

 

de ez csak az én véleményem.

Link to comment
Share on other sites

az enyémen még nincs karcolás :) folia sincs rajta és a tokot sem hordom.

szerintem valamit csinaltak vele hogy eléggé strapabiro legyen, a ceruza müanyag. nyirom már vele a telcsi kijelzöt joideje és nemlatszik semmi.

 

Én úgy olvastam hogy hasonló bevonó réteget kapott a kijelzője mint az Iphone... szóval elvileg bírnia kell, azt nem mondom hogy nem lehet megkarcolni, de elvileg keményen kell állnia a mindennapi használatot :)

 

Amúgy ch3f, lecserélted a telefonod? :o:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Én úgy olvastam hogy hasonló bevonó réteget kapott a kijelzője mint az Iphone... szóval elvileg bírnia kell, azt nem mondom hogy nem lehet megkarcolni, de elvileg keményen kell állnia a mindennapi használatot :)

 

Amúgy ch3f, lecserélted a telefonod? :o:)

 

hát ja az n82-t le. mar vagy 2 honapja :)

Link to comment
Share on other sites

Hellosztok én max 20.000Ft-ért szeretnék telefont venni!Samsung,Nokia ezek jöhetnek szóba :).

 

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=132493&langId=-11

http://www.pannon.hu/egyeni/keszulekek/samsung/sgh-f250/

Mind2 telefon nagyon teccik :)

Link to comment
Share on other sites

Hellosztok én max 20.000Ft-ért szeretnék telefont venni!Samsung,Nokia ezek jöhetnek szóba :).

 

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=132493&langId=-11

http://www.pannon.hu/egyeni/keszulekek/samsung/sgh-f250/

Mind2 telefon nagyon teccik :)

Valaki erre válaszoljon már legyen szives :)

Link to comment
Share on other sites

ch3f: HTC Diamondot ne vegyél, kollégámnak olyan volt, el is adta 1,5 hónap után.

Lassú, buta.... egyedüli pozitívum a kinézete lehet :) De ennél semmi többre nem képes, csak villogni lehet vele.

 

A többi HTC rendbe van. Az áruk szerintem annyira nem esik, legalábbis ahogy én nézegettem, nem olyan lényegesen csökken mint a tömegmobiloké :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...