Jump to content
PirateClub.hu

Ati Radeon vs. Nvidia


sony
 Share


Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Természetesen ATI

Nekem egy régebbi tipus van Ati Radeon 5200 (64M)

Mondjuk maga gép is egy elég régi fajta (TUSLC-2C)Alaplap

Intel Tualatin 1300Mhz procival és 320MB SDRAM-mal.

Asszem ezek után nem is kell tovább magyaráznom mit tennék ha megnyerném a lottót. biggrin.gifbiggrin.gifdance2.gifdance2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Az nVidiák drágák de azér értik h kell kvid. kártyát csinálni. Ati 6600Pro-m van és szeretem nagyon...Az a baj manapság a játékoknál h csak is nvidiára optimizálják a játékokat és így azokon az azonos teljesítményű Ati és Nvidia kártyák közül az nVidia teljesít jobban...lásd DOOM3...

Ezér van az h

"envidia mín to bí pléjd"

Link to comment
Share on other sites

ABIT ATI RADEON 9600XT 256Mb, több mint egy éve nem hagyott cserben.

Viszont nekem is megnyúvadt egy fél év után a ventillátora, és mint kiderült a kártyán az nem garanciás, csak a kártya.

38300[/snapback]

 

hehe...de legalább ez a legkisebb baja biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Na, ma végre meghozta a gyerek az inno 3d geforce 6600 gt-t.

 

Beleraktuk, a win felismerte, de mikor elkezdtem telepiteni a drivert amit hozzá adtak, telepités közben elszállt a gép sad.gif , megpróbáltuk a nvidia.com-ról letölteni hozzá újabb drivert, de igy se müködött, pedig alaplapom elvileg jó hozzá, aztán visszatettem a régi mx 440-emet, és ugyanezt az új drivert tettem fel, és ment sad.gif . Ugyhogy a gyerek visszavitte, és hétvégén kapok másikat sad.gif . Szeretem a geforcet, de ezekután lehet inkább atira váltok sad.gif .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na, ma végre meghozta a gyerek az inno 3d geforce 6600 gt-t.

 

Beleraktuk, a win felismerte, de mikor elkezdtem telepiteni a drivert amit hozzá adtak, telepités közben elszállt a gép :( , megpróbáltuk a nvidia.com-ról letölteni hozzá újabb drivert, de igy se müködött, pedig alaplapom elvileg jó hozzá, aztán visszatettem a régi mx 440-emet, és ugyanezt az új drivert tettem fel, és ment :( . Ugyhogy a gyerek visszavitte, és hétvégén kapok másikat :( . Szeretem a geforcet, de ezekután lehet inkább atira váltok :( .

Nem feltetlenul azert rossz mert nvidia...

Hanem mert inno3d!

Inno3d akkora egy kula, hogy nemigaz... Mi is megszivtuk vele. Nagybatyam vett egyet gepebe es nana hogy nem mukodott... Es mar eleg sok helyen olvastam, hogy nem mukodik rendesen...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eddig volt ati 9800, gef 5700 ultra, most Gigabyte 6600 gt van (nekem nem volt semmilyen gond, haverom Inno3d-je elfüstölt), de eddig mindegyikkel meg voltam elégedve, csak az 5700 volt gyenge. amúgy meg nem tapasztaltam nagy különbséget kompatibilitás terén. De ha vehetnék jobbat akkor: 7800 GTX

 

Link to comment
Share on other sites

Leptopomba Ati 9600mobiliti-t használok és még semmi gondom nem volt vele! Gépembe Geeforce mx440-t használok és nagyon szar kétszer kellet eddig ventillátort cserélni rajta és gyenge és egyszerünen használhatatlan néha! Leptopon hasonló progesszor és ram mellet jobban könyebben és akadozásmentesen futnak a játékok!

ATI forever!

he hogy akarod a bena mx440-t egy 9600-hoz hasnonlitani??? ez olyan mint egy p2 egy p4 ellen :)

 

NVIDIA Geforce 7800xt-m van ennél jobb kártya soha nem fog kelleni.(Remélem)Minden elfut rajta. :)

most meg igen, de figyeld majd 5 ev mulva :D

 

Megjelent a Radeon 1900 XT, ki tudd ennel jobb videokartyat mondani????? :spiteful: :fuck:

2*7800 GTX@SLI

 

en meg csoringer vagyok es csak 2 gigabyte 6600 GT-re tellik, pedig en is nyomnam am X2 4800+ es 2db 7800 GTX tarsasagaban a gammakat

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...