Jump to content
PirateClub.hu

Nagyon Sötét Sztárok


qkori
 Share

Recommended Posts

Kiderült milyen buták és primitívek azok a világsztárok, akikért emberek milliói rajonganak. Lucie Cave, a Heat magazin főszerkesztője megjelentette botránykönyvét.

 

,,A világ leghülyébb hírességei,, címmel. A szerző többek közt olyan sztárok közönséges megnyílvánulásait és bugyuta nyilatkozatait tette közzé,mint Britney Spears,Mariah Carey,Jessica Simpson,Madonna,Tom Cruise, Brad Pitt vagy Paris Hilton. A könyv máris nagy siker,hisz az emberek mindig vevők egy kis botrányra. Pontosabban az olyan emberek, akik ilyen IQ-light sztárokért rajonganak. Íme egy kis ízelítő a kínos mondatokból:

 

 

Britney Spears Kanadában így köszöntötte közönségét:,,Egy óceán választ el Amerikától,de azért otthon érzem magam nálatok!,,

 

 

Jessica Simpson egy rendezvényen így köszönt el:,,Ne haragudjatok,de mennem kell. Dobok néhány barna medvét a medencébe.,,

 

 

Mariah Carey a CNN-nek egyszer igy nyilatkozott:,,Nagyon sajnálom az AIDS-es gyerekeket.Segíteni nem tudok rajtuk,de sokat sírok miattuk.Bár,ha jobban belegondolok,irigylem a vékonyságukat.,,1999-ben Husszein Jordan király halálakor pedig azt mondta: ,,Nagyon sajnálom Jordant. Össze vagyok törve. Ő volt a legjobb kosárlabdajátékos,akit valaha ismertem.,,

 

 

Tom Cruise öntelt életfelfogása egy interjúban:,,Egy olyan világot akarok,amelyben nincs háború, és nincs szegénység. Azt akarom,hogy az emberek jól éljenek.Ugyanakkor ezt nem kívánhatom magamnak. Nekem több jár mindenki másnál.,,

 

 

Paris Hilton egy alkalommal azért rendezett hatalmas cirkuszt Pamela Andersonnal egy étteremben,mert nem olvasták fel neki az étlapot.

 

 

Madonna mélyinterjú a Globe magazinban,1997-ben:,,Rettegek attól,hogy a wc-n ülve halok meg. Éppen pisilek és egyszer csak elragad a halál,én pedig nem hallom többet a cseppek koppanását. Az újságírók megérkeznek és az én tisztátalan fenekemet fényképezik majd.,,

 

 

David Beckham a világ egyik legjobban fizetett sportolója,mégsem szeret parkolási díjat fizetni. Rendszerint rokkantigazolvánnyal állítja le közel 50millió forintot érő Cadillecjét.S mi a magyarázata a spórolásra? ,,Szegény sportoló vagyok.,,

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát igen...

Nem egy normális emberek az tuti!!!

 

De Mariah Carey nyilatkozata már egy kicsit durva. Ennyire hülye lenne????

Öszintén sajnálom, hogy az értelmi szintje ilyen alacsony!!!

David Beckham-et meg amugy sem szerettem, mert szerintem csak egy média által "készített" sztár.

De ez az én véleményem, mások biztos szeretik

 

Nem szoktam sokat olvasni, de erre a könyvre kiváncsi lennék

 

Biztos mulatságos perceket töltenék el az olvasásával :D

Link to comment
Share on other sites

Valójában ez a leleplezés is csak reklámozza a stárokat, ők eddig is csináltak hülyeségeket mint tudjuk erre vannak a lesifotösok v. ahogy ott hívják öket a paparazzik. Az tény hogy szép kis gyüjtés lehet, azonban van 1-2 stár akiröl én nem szeretnék olvasni.

Link to comment
Share on other sites

Britney nagyon kész ekkor paraszt hogy lehet valaki!?!?A szomszéd országról nem tudja,hogy nem választja őket semmi el csak a határ :blink:

Maria Careys nem tud segíteni az AIDS-eken van egy valagra való pénze miért nem támogatja őket? :D:D

 

Ezeken sírok meg nevetek egyszerre :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...