Jump to content
PirateClub.hu

Melyik gombot szednéd ki legszivesebben a billentyűzetedből?


master.89
 Share

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pageup,Pagedown(használom a görgőt)

Insert(mire jó?)

Pause Break(??)

 

Amúgy nekem két vindows gombom van. Most vettem észre, ahogy így megnéztem mit nem használok soha :D a jobb oldaliról nem tudtam. És a jobboldali mellett van még egy jobbgombgomb amit szintén sosem használok. Meg a hold és a felkelő nap gomb se kell :D

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tom, én egyiket sem szedném ki... Mind használható valamire. Meg mindet használom is. Nekem nagyon ritkán van olyan, hogy a Winfos gombot nyomom le játék közben. Sőt, amikor az alt+tab nem működik, akkor a winfos gombbal tuti ki lehet lépni a játékból.

Skyli: az Insert arra jó, ha valamit újra kell írnod, nem kell törölgetni karaktereket, hanem fölülírod.. A Pause/Break gombbal meg lepózolod a játékot, vagy a folyamatokat.

Link to comment
Share on other sites

a space-t :D amikor még fifáztam és fel..rta az agyam mindig ököllel vertem a billntyűzetet és hát most érdekesen áll és már csak úgy tudom le nyomni ha ráütök egyet :D -->mireeztleírtammeginmajdszétvertemabillentyűzetet :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nekem valami 10 db is kiesett csak mahátó pl:w,a,s,d (fifa) alt gr j.o win,mellettelévő is(nem tom mi) amelyiken van valamilyen óra azt egyszerüen kitörtem,szundi gomb,off gomb.ennyi

KÉPERNYŐ BILL 4EVER START:MINDEN PROGRAM:KELLÉKEK:KISEGÍTŐ LEGETŐSÉGEK:KÉPERNYŐ-BILLENYTYŰZET

Link to comment
Share on other sites

A régi billentyűzetemen volt egy gomb az Enter mellett, amit ha megnyomtam kikapcsolt gép. Na azt szedtem volna ki, de már megoldódott, mert megolvadt az egész billentyűzet.

Ez meg ideiglenes, nem jó az iksz, meg a 0(nem a numpadon), meg még nemtudom melyik milyen.

De már akarok egy újat.

Link to comment
Share on other sites

Én legszívesebben a windows billentyűket mert feszt rányomok véletlen aztán kilép a játék de ez még nem is baj akkor van igazán baj a ha fifázunk neten és aki tudja ha rányomsz arra a windows gombra kilép a és bontja a kapcsolatot nagyon idegesítő.

Link to comment
Share on other sites

a win gombot utálatból szedném ki, de vannak abszolút felesleges gombok is:

-num lock: ki használja a numerikus billentyűzetet nyilazásra?

-scroll lock: igazából mire jó?

-a jobb ctrl melleti előugró menü-gomb: minek ha úgy is az egeret használjuk

-insert

-pause: minden játék vagy a P gombot használja, vagy az Esc-et!

-az F1-12, kivéve az F4(alt+f4) és F5(frissítés)

 

ui: nekem nincs is power gombom!(bár az se kéne)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...