Jump to content
PirateClub.hu

Utcai Autók


paulbig
 Share

Recommended Posts

//Na itt mindent ki lehet tárgyalni az utcai verdákról//

 

Tormentorral ott tartottunk, hogy az utcai autókat lehet e, vagy éppen érdemes-e Street Racingre használni. Mondjuk lehet biggrin.gif De érdemes-e, mennyre amortizálodik le a verda?? Esetleg személyes tapasztalatok is jöhetnek!!!

Na go!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A féltengelyt ne is mond, egyszer vettünk a haverokkal egy zsigát iratok nélkül aprópénzért (persze cigánytól biggrin.gif ). Hajtottuk mint az állat és egy "óvatosabb" kanyarnál kitörött a kerék. Úgy 90 környékén nem volt valami kellemes biggrin.gif Persze féltengelycsere és aztán meg talán 5 napra rá besült a motor. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

hehh... nekünk semmi ilyen gondunk nincs... 230ezer km, 91es évjárat, egyedül a pesti utaktól kéne egy csöppet megóvni a futóst, mer lengőkar meg szilent az már rég cserés lenne sajnos... mienk is 75, mint tormentoré volt, tavasszal lesz egy 155ös bevizsgálva, mert ez már 5. éve van meg, és szépen lassan biztosan elfog múlni ez is... de azért hozzáteném, hogy tavaly nyáron lementünk brindisibe végig 200-230 között, és semmi meg nem szólalt másnap reggel. szokták mondani, hogy az Alfa nem toyota. dehogynem. csak úgy kell vele menni. ugyanis aki Alfát vesz, az még elég fiatal, arra használja az autót, hogy keresztbe-hosszába állatkodik, meg 6000alatt nem vált meg egyebek... na most aki toyotát vesz, az már minimum középkorú ember, kissé lenyugodva.. a merciről ne is beszéljünk... szal ennyit a megbízhatóságról ..... de ha nem értetek egyet, csak mondjátok biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

na, ezzel viszont egyetértek... de tényleg a vezetési stílustól függ egy autónak a végső életkora...

41720[/snapback]

Ez így igaz! Mondjuk a kasznié nem feltétlen smile.gif Meg azok az alkatrészek amiket mondjuk csak 10-15 év után kéne cserélni azok már lehet h nem bírják ki ezt az időt. De kiváncsi vok egy Street Racer hozzáértéséhez, hogy Ő mit tud mondani erről a témáról. A haver is vitte a GolfGTI-jét street race-re, aztán meg jöttek a bajok... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

persze persze, de egy pro biztos, hogy nem nyomja mint süket a csngőt biggrin.gif(mármint én mentem egy 100ast ezzel és nem romlik el még egy daravig, csak legyen pénz fenntartani...) jó. egy motoron is meglátszik, ha próbálták a 300at rajta... csattog meg mittomén.. semmi se való arra, ami "bele van írva", egy gti-t szét lehet hajtani 50 e km alatt.....

Link to comment
Share on other sites

Hát igen a VW az nem Suzzzsuky :lol: !

Amúgy visszatérve a kasznira,,,,Audi S8,A8 ha ütközől dobhatod a kocsit mert az alumíniumot nem csínáljaák meg :( !DE a motrot beleverném egy trabi-ba (csomagtartó+hátsó üléssor likvidálva),meg valami oda b*szós gyalogművet :lol: és máris kész a trabi 8S :D:D:DB) !

(amúgy meg a susukiról annyit,hogy motor nem xar csak a kasznesz)

Link to comment
Share on other sites

Azt megmondom!!Engem is vittek már a rettenetes 1.4-es swifttel autópáján,az érdi emelkedőnél felfele 80 jött ki padlónál 4 személlyel biggrin.gif!!!!Lejtőnek lefele meg majdnem meghalt,amikor 160 fölé ment az óra tongue.gif ,de mondjuk én a biztonsági övben kapaszkodva szartam szét magam,a hÜlye csávó meg szinte élvezte hogy mingyá megpusztulunk,mazó az tuti!(egy kis légy eléglett volna hogy átlője a lemezt tongue.gif )

Ez a motorbehalásos szitu meg nem tom,én eddíg csak kasznit kentem le szarral de asszem ezekután a motrot letakarom csalánnal tongue.gifbiggrin.gif !!!!Amúgy a másik spanomnak volt egy glx-e na annak a motorháztetejére támaszkodott apám (olyan 140kilós a man)aztán a cucc 2 óra után pattogott a helyére!Na ez kész,mondtam biggrin.gif !

Link to comment
Share on other sites

Nem gáz!Akkor figyuzzatok ,ezt nehéz lessz odaverni,apámék mivel vállalkozók,van két boltjuk+még apám egy régi fajta VW Lt35-el nyomja az ipart a piacokon (+ még van egy t4-esünk is)na mindegy lényeg:apám használtan vette ezt a kocsit (majd megkérdem hogy hány éve) na,és avval a kocsival olyan 820ezer km-et ment,ismét hozzáteszem hogy csak ő!!!!!Ja és a szervíz igénye a bka segge alatt van,nem úgy mint a transporterünknek amin vagy izzítógyertya vagy önindító vagy ....... (mondjuk azzal is sokat mennek!!!),szóval a f*szom ki van vele!Amúgy jó kocsik!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...