Jump to content
PirateClub.hu

Utcai Autók


paulbig
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

halljátok, vmeik nap majdnem meg lettünk fogva... nem tom mennyire ismeritek a helyet, aszód és hatvan között mentünk, a laktanyánál kiszélesedik az út, mi ugye be a belsőbe elkezdtük véginyomni a sort, aztán a végén egy omega (2.0 vagy MV6) elkezdte tolni utánunk... szal elég hosszú egyenesek vannak arra, éshát el kellett küldeni 215ig... és az omega a seggünkben maradt... pedig azért toltuk neki rendesen!!!! szóval, a fűnyíró 1.6os nem maradt alul 1250 kilós létére egy jóval könnyebb, kétezres vagy kétezerötös verdával szemben... pedig azért nem jött rosszul a fospel mögöttünk... namindegy, csak feléleszteni akartam a topikot, mert asszem van másnak is ilyen története. na, várjuk az utcai raceket! :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem haver mesélte h egy X5-ös elkezdett villogni rá az autópályán, hogy húzodjon le. Ez 210es tempónál volt :D Haver a szüleivel és a hugával ment...hátraintett, mutatta hogy 4, na it már röhögtem :) 265ig tovább húzatta és akkor mutatta h 5 és felrakja 6.ba :D Mondeo 3.0 V6 kb 200le

 

Egy másik haver ideatta a Scorpio-ját h tankoljam meg (gáz/benzines, gáz kellett neki), mondta h gázzal ne is rugassam, nem indul meg a segge (gy.k. hátsó kerekes). Gondoltam magamban azért csak megnézük :) Benzinkút, kanyar, kuplunk be, gáz be, kuplunkról le...kocsi keresztben :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a mienk 6 éves... a 75ösünk pedig 16 :D és megy... és bebünteti a toyota corolla tsportot meg a passzátpédétédéjí meg béjemvé háromhuszonháromig az OFFosokat :P

 

 

ja én kérek elnézést, igazad van, az olasz autókban-képzeld- olajat is kell néha cserélni. meg nem összegányolni baromaracú vw-skoda-sejat-bmw-merci szerelőkkel... szal... ismerősünk golf 4ese (99) 1.6 100 ló(morcos :P) és a váltót ki kellett benne cserélni mert nem bírja 5 év után a strapát. komplett váltócsere meg is volt öt kilóból :P a mieinkben pedig mindösszesen olajat kellett cserélni... (igaz a 75ben már váltó meg diffiolajat is, de 16 év az 16 év :P) és 240ig húz a 75... minden gond nélkül. fölötte még nem mentünk, de 240et az olasz pályán bírta... nem egy nem kettő passzát meg gófgti-t villogtunk ki... ja és mindezt 10 literes fogyi mellett :P

Link to comment
Share on other sites

:) Akkor cool gépek :) Nagyon teccik a 156-osod tucc róla mondani pár adatot azon kívül hogy 1,6TS a Motorja

Pl mi az a Twin Spark?? mármint mit jelent?

Mi a gyorsulása 0-100 :D?

Meg mi a vége? :)

Ja és bocs ha sértésnek vetted az 5éves kérdésem csak ezt mondták többen és gondoltam megkérdezek egy hozzáértőt szal bocs ha sértésnek vetted

Link to comment
Share on other sites

nem baj :D amúgy a Twin Spark azt jelenti, hogy két gyertya van hengerenként, hogy jobban elégesse az üzemanyagot. meg még egyéb ilyesmi dolgok, tehát dupla gyújtás meg ilyenek. amúgy 16 V...

 

0-100:9.4 (gyárilag több, de az hülyeség, ezt már mértük is)

vége: 210 fölött, annyit még tud simán, dombon felfelé.

 

szal egyhatos létére igencsak lép... a 75ös meg 0-100:8.2... vége meg olyan 240 körül van.

 

a 156normál tempóban 8 litert eszik...(bár, hatjva is :D)

Link to comment
Share on other sites

vikking a megszállott Alfás...azért ne szapoljuk a másik verdákat se! Mert beütött egy váltó csere az még nem minden...lehet h ha nem húzatta volna akkor nem megy tönkre...a mi passatunknak semmi baja sincs (kivéve a sport betegségek...féltengely, meg újonnan toronycsapágy...sok kigyorsítás kanyarból :D :D :D) És ne felejtsük el h ezek nem sport gépek nem arra vannak tervezve h ráncigáljuk őket! Písz!

Link to comment
Share on other sites

na szal.... voltunk tegnap lacházán. volt egy pár maserati, 250 Alfa, meg egy DCS-féle lada, ami 300-330 ló keréken és 7.7et ment 201 méteren... szal kicsit nagyot lépett a gép... meg egy DCS-féle 156 dízel akkorát ment 201en, mint a GTA-k(hasonlításként : 250 ló :D), szal iszonyatosan meg volt csippelve... mi is mentünk egy párat, de mivel könnyebb 146os ellen volt, ezért sajna nem vertük el... volt egy GTA motoros régi GTV... az is szépet ment, csúszó kuplunggal... szóval marha jó volt. majd töltök képeket, csak nincs adatkábelem!

Link to comment
Share on other sites

vazze paul ne forgasd ki a szavamat! egyszerűen ezt tapasztaltam.. meg azt, hogy annyi audi meg vw áll az út szélén, amennyi szinte nincs is... rengeteg... 30as, tegnap délután. megyük lefele, fölfelé jön egy a6os, mögötte hoszú sor, marha lassú. egyszer csak elkezd füstölni mint az állat... ezek csak tapasztalatok. meg az is, hogy a 75ben 250 ezer km van generál nélkül... igen, már vannak gondjai. de ahhoz képest, hogy állítólag a pdtdiket 150ezerre tervezték... namindegy, nem fikázni akartam, csak azt mondom, hogy a vw már régesrégen nem a precíz német autó. a mi79es audi 100unk még egyben volt.

 

ja meg a másik : a vwsek villognak egymásra minden találkozáskor? sztem nem... namindegy.részemről téma off, és ne kelljen má balhézni paul!!! nem akartalak megbántani...

 

na egy kis ON :(meg egyben bocsikérés is paultól :D)

 

ígértem a képeket, egy párat feltettem,nem sokat, de azért van egy pár.

 

5-bgqz8bm681y9d1eh_www.kepfeltoltes.hu_.

 

00070291_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070288_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070299_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070317_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070320_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070324_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070332_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070333_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070345_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070346_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

00070531_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...