Jump to content
PirateClub.hu

Rally


vikking56
 Share

Recommended Posts

Monte-Carlo Rally 2008 III.Nap Végeredmény

 

 

 

1. Sébastien LOEB 3:39:17.0

 

2. Mikko HIRVONEN +2:34.4

 

3. Chris ATKINSON +2:58.6

 

4. Francois DUVAL +2:59.7

 

5. Petter SOLBERG +4:40.9

 

6. Gigi GALLI +8:46.5

 

7. Jean Marie CUOQ +10:24.8

 

8. Per-Gunnar ANDERSSON +11:19.5

 

9. Henning SOLBERG +12:43.6

 

10. Matthew WILSON +14:00.1

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Szerintem kell még nekik egy két verseny köztük murvás is hogy lássák érezzék a vb feelingjét , emellett ez az első teljes évük csodát nem igazán érdemes szerintem várni tőlük , de ez kezdésnek szerintem elég jó eredmény , legalábbis ha példának a Skoda vb szereplését veszem akkor mindenképp , mert ha jól emlékszem akkor nem igazán ment nekik az első évben pedig az autó nagyon jól nézett ki mind az Octávia WRC mind a Fabia WRC esetében !

Link to comment
Share on other sites

Duval megnyerte a 15. szakaszt!!! Sordo a 2. (a superrally szabálynak köszönhetően folytathatja de összetettben visszacsúszott a 11. helyre), Loeb a 3.! Nem kis teljesítmény a belgától annyi év vergődés után! Ezzel a szakaszgyőzelemmel feljött az absz. 4. helyre! Loeb pedig sztem már spórol! Majd' 2ésfél perc előnye van Hirvonennel szemben!

Link to comment
Share on other sites

MONTE-CARLO RALLY VÉGEREDMÉNY

 

1. Loeb - Elena

2. Hirvonen - Lehtinen+ 2:34.4 min

3. Atkinson - Prevot+ 2:58.6 min

4. Duval - Chevailler+ 2:59.7 min

5. P. Solberg - Mills+ 4:40.9 min

6. Galli - Bernacchini+ 8:46.5. min

7. Couq - Janvier+ 10:24.8 min

8. Andersson - Andersson+ 11:19.5 min

9. H. Solberg - Menkerud+ 12:43.6 min

10. Wilson - Martin+ 14:00.1 min

11. Sordo - Martí+ 20:40.5 min

12. Latvala - Anttila+ 24:16.1 min

Link to comment
Share on other sites

A CONRAD Rali-Túra bajnokság ideiglenes versenynaptára 2008.

20080128132957n_vtelen.JPG

Március 08-09 ??? vagy 29-30 ?? - Mogyoród ?? [iV. Hóvirág Rali] Véglegesítés:- 2008. február 10.-ig

Április 19-20 - Ózd - [V. Suzuki Kaiser Rali]Május 17-18 - Salgótarján - [iV. Vectra-Line Rallye]Június 14-15 - Gyöngyös - [Eurocar 98 Mátra Rali] Július 12-13 - Esztergom - [VIII. Esztergom Rali] Augusztus 09-10 - Komló - [baranya Kupa 2008]Szeptember 13-14 - Szendrő - [i. Szendrő Rali]Október 11-12 - Budapest ?? Véglegesítés:- 2008. Július 10.-ig
Link to comment
Share on other sites

Költségvetési gondok Delecour-nél

Voltaképpen Francois Delecour majdnem hat éves kihagyás után tért volna vissza a Monte-Carlo Rallye-n. De pénzhiány miatt le kellett mondania a rajthozállásról az 1993-as világbajnokság második helyezettjének.


Eredetileg a ’94-es "Monte"-győztes francia egy Bozian által felkészített Peugeot 307 WRC-vel gurult volna az idei monacói futam rajtjához.

"A csapat mindent megtett azért, hogy szponzort találjunk. A büdzsé, amit össze kellett volna hoznunk, körülbelül 160.000 Euróra rúgott volna, aminek nagyjából a felét sikerült csak összekaparnunk", magyarázta Delecour. "Szerettünk volna optimálisan felkészülve rajthoz állni, és néhány tesztet is jó lett volna végrehajtani az új Pirelli gumikkal száraz és nedves aszfalton, valamint havas és jeges körülmények között is. De ehhez már nem volt elegendő pénzünk, és teszt nélkül nem szerettem volna itt rajthoz állni."

Most Delecour új terveket szövöget, és a francia bajnokságban kíván szerepelni egy Porsche 911-essel.
Link to comment
Share on other sites

http://images.maxabout.com/images/Sports/WRC.aspx

 

http://www.wallpapers.lv/Sport/WRC/

 

http://park8.wakwak.com/~fox/wallpaper.htm

 

http://www.inforally.sibiul.ro/gallery-photo-wrc-1.html

 

vagy speciál van valami egyéni kérésed márkára vagy sofőre??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...