Jump to content
PirateClub.hu

STAFF csevegő


t17t
 Share

Recommended Posts

a data feljelentgetésekhez egy gondolat, sajnos ugye a pirateclub se tudhat számontartani minden jogvégett szoftvert, zenét, vagy filmet, feltöltötársak is x,y oldalakrol hozzák és osztják meg a nagyérdemüvel, természetesen a datát is kötelezik a törvények és szabályozások, jogvédett tartalmak eltávolitása, vagy a birság megfizetése, ergo a pirateclub nem biztos hogy felel a tartalmak megjelenitéséjért ezügyben, ugyértem ha jogvédett is, nem a pirateclub teszi közzé tölti fel a datára hanem maga a felhasználo, ergo, vagy egy olyan alkalmazás kéne a pirateclub felületére ami kulcsszavakon alapulva kiszüri az ilyen termékeket, vagy abban az esetben ha ilyen megkeresés éri a pirateclub-bot az oldal azt a megkeresést továbbitja a felhasználo felé aki ezt megosztotta.. de ez csak egy gondolat!

Köszi a visszajelzést!

 

Évente 1-2 jogi megkeresés érkezik, ezeket azonnal leszedjük! A mostani törvényi keretek értelmében a FELTÖLTŐ az, aki felel érte, aki közzéteszi az elérhetést, az nem... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

 

Jövő hét folyamán a Filmes részlegben egy új részleg kerül létrehozásra a mozis/kamerás/mikrofonos szutykoknak... Tehát, ha kamerás/mozis a felvétel ÉS/VAGY mikrofonos a hang (CAM, MIC, MD...), akkor az ide kerül majd... Fél év után innen törlésre kerülnek a témák...

 

A másik, hogy mostantól a halott linkes szekcióból 30 nap után törlöm a témákat! Már kb. 12 ezer téma körül járok...

 

Ezek a legfontosabbak!

 

További jó munkát!

 

t17t ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Sziasztok! 

 

Igyekszem magam a következő hetekben aktivizálni, talán már több idő jut az oldalra.

Egy dolog azonban zavar, vagyis furcsa. 

Ismeretlen emberekkel "dolgozom", konkrétan azt se tudom ki moderátor, ki feltöltő, stb, stb .... régen ez másképp volt, ha nem is személyesen mindenkiről, de tudtam ki-kicsoda. Semmi aktivitás a staff között.

Húsvéti köszöntőmre konkrétan semmi válasz nem érkezett.

Tudom ez a fajta fórum már megy ki a divatból, de ha már a "munkások" sem kommunikálnak egymással, hogyan várhatnánk el a "vendégektől" ?? 

 

Na mindegy, ez csak egy észrevétel volt. Én nem vagyok az az úttörő fajta, aki hatalmas változásokat vihet véghez, de szeretem tudatni, ha valami nem tetszik.

Nekem sokat segítene, talán több lenne a lendület ez által .... 

 

Szép estét "kollégák" :) 

Link to comment
Share on other sites

Több nekifutásom is volt ezügyben, de sajna el kellett fogadnom, hogy ez ma már nem úgy megy, mint régen... Persze ezen bármikor lehet változtatni, nem is kell nagy energia hozzá... Majd meglátjuk...

 

Szép napot, jó fórumozást mindenkinek! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Szia!

Az "új seprű" csak seperjen nyugodtan!

A jutalmazást egyelőre jegelném! Volt már róla szó, de nem ebben a formában. A pont rendszerbe belenyúlni nem szerencsés. Egyelőre...

Fegyelmezni meg - sajnos - kell!

Sajnálom, hogy egyeseknél ilyen élet-halál harc van, de majd kinövik...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

köszönet a munkátokért,

skinek nem lesznek? egyéni szinezés is eltünt :(

mivel egy régebbi mentés lett visszatéve igy a moderált felhasználók már nem moderáltak,

példul jóváhagyással nyithatnak témát.figyelmeztetések rossz,hiámyos támák miatt.

Megoldható  lenne újra tudni a moderáltság fokáról,személyről?

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...