Jump to content
PirateClub.hu

Támogatnád az oldalt?


dParky
 Share

Támogatnád az oldalt?  

117 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Támogatnád az oldalt?

    • Igen, mert sokat kaptam az oldaltól és szeretném, hogy az oldal tovább fejl?djön!
      39
    • Még eldöntöm.
      8
    • Nem, T?letek sem kaptam semmit.
      18
    • Jelenleg nincs rá lehet?ségem.
      52


Recommended Posts

hogyha azlenne a helyzet hogy a pirateclub rosszul áll és a modok kihirdetnék hoiyg szükség van pénzre akkor egykét ezrest küldenék, de most költöttem el mind a 70ezer forintom ugyh jelenleg nincs rá lehetőségem, ill még nem támogattam az aldalt a multban sem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Szvsz ez úgy működne jól, ha közvetlen PayPalon keresztül lehetne tolni egy ezrest mondjuk, ezért kapnál donator flagot, ha meg monnyuk 10000-el támogatod, VIP lennél és hozzáférésed lenne egy olyan topikhoz, ahol csak kiemelt tagok lézenghetnek. Ergo valamiért valamit sztem.

 

Na nem mintha amúgy nem nyújtana semmit sem az oldal, szerintem a legjobb warezportál, dehát itt minden ingyen van, akkor minek fizessünk?

 

Szvsz valami kis plusz kellene a donatoroknak és zsirozottabban menne itt a cash-flow. ;)

 

Télleg! Asse tom hogy lehet támogatni a szájtot. Erre is kéne némi reklám bakker.

Link to comment
Share on other sites

sok kicsi sokra megy szerintem!!!

én utaltam 1 keveset, sztem ha 500 ft-ot utalsz, azzal is segítesz!!!

abba meg ugye nem halsz bele...

 

Igen, ez igaz.

És elég sok pénz összejönne a fórumnak mert most van 139,040 tag.

Ezt szorozzuk meg 500-al (az annyi mint 6.952.000 [majdnem 7 millió]) és már a fórum tudna kicsit újítani ezt-azt.

Meg a moderátorok is kaphatnának egy kis pénzt az oldal segítségéért :) (gondolom, hogy most nem kapnak, nem a pénz miatt teszik amit tesznek).

Én támogatnám, de persze én sem tehetem meg hogy húú de sok pénzt küldjek.

 

Szerk.: Hidden, vip+donator meg a többi kiemelt tagnak van külön topik-ja.

Ha nagyon akarja valaki támogatni a "szájtot" akkor az kicsit körülnéz vagy legvégső esetben ír egy mod-nak, vagy felmegy a pirateclub chat-re.

De amúgy le van írva valahova hogy hogyan lehet támogatni, azt hiszem a súgó-ban.

Módosította hhPr3no
Link to comment
Share on other sites

...

 

Szerk.: Hidden, vip+donator meg a többi kiemelt tagnak van külön topik-ja.

Ha nagyon akarja valaki támogatni a "szájtot" akkor az kicsit körülnéz vagy legvégső esetben ír egy mod-nak, vagy felmegy a pirateclub chat-re.

De amúgy le van írva valahova hogy hogyan lehet támogatni, azt hiszem a súgó-ban.

 

Na most annyira senki sem akarja támogatni sztem, hogy még keresgéljen is érte. Ez úgy műxik sztem, hogy van egy donate button és egy gyenge pillanatomban, mikor épp adakozni támad kedvem, odaklikk.

 

Szvsz az ilyen dolgokat kényelmessé tenni az igénylő feladata. Remélem ezzel nem bántottam meg senkit, nem ez volt a szándékom, de ha kő a pénz akkó aggyá lehetőséget oszt csengetek. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...