Jump to content
PirateClub.hu

Underground topic (2)


spdeluxe
 Share

Recommended Posts

"Szétváglak téged ahogy Ati ezt az alapot

pénzből én már rég lefektettem az alapot"

 

Micsoda zseniális rím. És még sorolhatnám a jobbnál jobbakat. (Remélem érződik a szarkazmus a mondandómban.)

 

 

Az Akph Budapestmós című számából idéznék erre a rímre ami ehhez hasonló szóval szerinted ez is zseniaális akkor mint Dupla??

 

egy elme mélyén néma hang egy arc

nélküli arc

Link to comment
Share on other sites

Az Akph Budapestmós című számából idéznék erre a rímre ami ehhez hasonló szóval szerinted ez is zseniaális akkor mint Dupla??

 

egy elme mélyén néma hang egy arc

nélküli arc

1, írni nem tudsz

2, az "arc nélküli arc" már-már közhelynek számít, akár kifejezésnek is tekinthetjük, úgyhogy van egy kis különbség. Ettől függetlenül akkezdetet sem szeretem, hiszen másról sem tudnak beszélni, mint a "rasszisták, fasiszták, németek, nácik, karszalag" és ez bizony kurvára unalmas tud lenni. Az a költősdi amit erőltetnek még inkább.

 

Oduplán legalább röhögni tudok, kb hasonló szintre jutott el nálam a klippjével, mint Ogli dzsölödzsí a high rollers-szel, jól ki lehet röhögni és kész. De akkezdet mocskolódásán maximum csak sírni lehet.

Link to comment
Share on other sites

Ettől függetlenül akkezdetet sem szeretem, hiszen másról sem tudnak beszélni, mint a "rasszisták, fasiszták, németek, nácik, karszalag" és ez bizony kurvára unalmas tud lenni. Az a költősdi amit erőltetnek még inkább.

 

Oduplán legalább röhögni tudok, kb hasonló szintre jutott el nálam a klippjével, mint Ogli dzsölödzsí a high rollers-szel, jól ki lehet röhögni és kész. De akkezdet mocskolódásán maximum csak sírni lehet.

1. akkezdet phiai kurvára nem erőlteti, tehetségesek a srácok. újonc apja költő volt, így nem is annyira csoda ha tud a srác.

2. talán azért beszélnek "folyton" a németekről nácikról rasszistákról stb, mivel ők zsidó származásúak. aki kicsit odafigyelt az ezt tudta. többet nem is írnék erről.

Link to comment
Share on other sites

Képzeld el tudom, hogy zsidók, + saiid (filmből lopott név) nyomatja ezt a cigány vonalat is mellé. Igenis erőltetik, az első albumon érezni, hogy lazán, gördülékenyen megy az egész, erről a zsidósdiról sem volt szükséges beszélni 0-24-ben.

 

Bár nem értem miért következne a zsidó származásból egyből a rasszistázás. Legalábbis alapvetően nem kéne, de a tévé ezt jól belenyomta a fejekbe, ahogy látom.

Link to comment
Share on other sites

A hamarosan megjelenő új IFS lemez előtt Smile of Hell elkészítette új klipjét, melyet az Untitled 2 albumon szereplő Mámor című számhoz forgattak Kaposvári Laczkóval. Smile of Hellék összekötötték a kellemest a hasznossal, hiszen a klip egyúttal egy iskolai házifeladat is.

 

 

itt most nem a klippen van a hangsúly, akkor új IFS :)

Link to comment
Share on other sites

Képzeld el tudom, hogy zsidók, + saiid (filmből lopott név) nyomatja ezt a cigány vonalat is mellé. Igenis erőltetik, az első albumon érezni, hogy lazán, gördülékenyen megy az egész, erről a zsidósdiról sem volt szükséges beszélni 0-24-ben.

 

Bár nem értem miért következne a zsidó származásból egyből a rasszistázás. Legalábbis alapvetően nem kéne, de a tévé ezt jól belenyomta a fejekbe, ahogy látom.

nem mondtam hogy nem tudod, de egyátalán nem erről szól az egész szöveg.

Link to comment
Share on other sites

Az a gond ezzel az új Chakuza albummal , hogy olyan színvonalra meg hangzása vártam , mint ami az Unter der Sonne-ban volt , de sajnos gyengébb albumot hozott össze :( Fenébe pedig azt hittem ezt is szarrá fogom hallgatni de úgy néz ki , hogy nem :( Mr. Busta - Játssz az anyáddal album mikorra fog a neten forogni ?

Link to comment
Share on other sites

Íh de tudtok így szidni embereket. Kíváncsi vagyok ha elétek állnék akkor is így beszólogatnátok. Nagy tud lenni itt a pofátok. Most az , hogy megkérdezek valamit így bántja a kis lelketeket ? Tudtommal nekem is köszönhettek pár albumot szóval nem kéne ilyen ellenséges nyominak lennetek.

Link to comment
Share on other sites

hagyjuk már Bransi... más nem lehet tőled látni, csak a kunyizást... ja..pár album. német az is. azzal hogy megkérdezed, nincs semmi gond, de pár oldalon keresztül ugyanazt a kérdést látva már unalmas. érdekes mód nem szoktam megvenni semmit, mégsem kéregetek. arra meg ott a kérések fórum. lazítsál... majd fent lesz és mindenki tudomására hozzák.

Link to comment
Share on other sites

Azad - Fuck Tha Police 2010 (feat. Godsilla & Navigator)

http://www.youtube.com/watch?v=McFaPqObrYo&fmt=18

HALT DIE FRESSE 02 - NR. 65 - SUMMER CEM

http://www.youtube.com/watch?v=PVHy24ebYI4&fmt=22

 

B.O.B. - The Adventures Of Bobby Ray

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6495264

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...