Jump to content
Sign in to follow this  
vasáros mátyás

Ki vagy doki? - Doctor Who's

Recommended Posts

A kedvenc, a legjobb sorozat, amit eddig néztem. Sajnálom, hogy a magyar csatornákat nem nagyon érdekli, mert az RTL is csak elég hézagosan adta. Pedig biztos vagyok benne, hogy sokkal nagyobb sikere lenne, mint a legtöbb a csatornán futó szennynek.

Épp most töltöm a sorozat legelső évadát, 1963-64-ből. Még csak a legelső epizódot láttam belőle (An Unearthly Child), de érdekesnek tűnik már az elején.

És valami aktualitás: Sajnálom, hogy Tennant lelépett. Szerintem ő játszotta eddig legjobban a Doktort. Még Tom Bakert is túlszárnyalta. Mondjuk azt szerintem már Ecclestone is megtette előtte.

Viszont az új színésszel kapcsolatban már előre is kétségeim vannak. Nem valami szimpatikus, pedig még semmit sem láttam tőle. Majd kiderül...

Téma megosztása

télleg elég jó a sorozatok között :) csak egy kicsit gagyira sikereredtek a technikai megvalósítások, de ennek ellenére elég beleélős és téleg mindig joarc a doki.

Téma megosztása

Jobb mint bármelyik ratyi amcsi sci-fi.

Na azért.....

Végig néztem az összes évadot ,de nem tom miért :D valami magával ragadó van bent, de nem tudom mi.Csillagkapu sokkalta jobb.

Az bajom a sorozattal hogy az író semmit nem tud fizikáról :\ (Nem úgy mint csillagkapu...) Meg még az hogy brit :(

Brit filmekben a világ egy szigetből áll...

Am a karakterek nagyon jól kivannak találva, zene is nagyon bejön

Téma megosztása

Doctor Who! Alapmű, nekem ez a gyerekkorom volt!

A két, színes(!) mozifilmet is láttam anno, azóta azokat keresem a neten eredménytelenül :(

Láttam a Doktort öregen fekete-fehérben, és fiatalon színesben, de ami nem változott soha: Baromi jó sorozat, magával ragad, elbűvöl, lebilincsel!

Kellene már egy új mozifilm belőle! Dalekokkal meg Cybermenekkel!

A legújabb színész arcra kissé fura volt, de szerintem hozza a karaktert rendesen (bár aki látta eddig, az észrevehette, hogy minden inkarnációban más karakter a Doki, így a színésznek nem kell nagyon kopírozni a jellemet). Angolul néha nehéz követni a szavait, de sebaj!

Csak így tovább! Még több Doktort, még több Dalekot! :D :D :D

Téma megosztása

Az új évadok közül az elő kettőt végignéztem majd a 3-4. et is nézem csak nincs helyem letölteni:)

Szia.

Tudnál ajánlani olyan oldalt ahonnan letudnám tölteni a sorozatot?

Téma megosztása

Úgy értem, hogy színvonalban milyenek kb. ? Izgalmasak vagy inkább túl gagyik (amiatt, hogy régiek gondolom a speckó effektek sem az igaziak) .

Téma megosztása