Jump to content
PirateClub.hu

Kapuvári...


Zsolt83
 Share

Recommended Posts

Lenne egy kérdésem, de nem írhatok le egy bizonyos szót, mert akkor rögtön bannolnának, úgyhogy megpróbálom körülírni.

 

Szóval tudja-e valaki, hogy van-e Kapuvár nevű településen elsősorban homoszexuális férfiak részére fenntartott és az ő kiszolgálásukat célzó vendéglátóipari egység?

 

Azért érdekelne, mert van egy szám, aminek a címében és a refrénében ez a szókapcsolat többször is előfordul. Arra, vagyok kíváncsi, hogy konkrét ihletésű-e a dalszöveg, vagy csak kitalált, mert mondjuk a "Kapuvár" szóra jól rímel az a bizonyos másik.

 

Ez a szám egyébként fent van több videómegosztón is. Szerintem a szövege inkább vicces, mint a közízlésnek ellentmondó. Meg a dallama is rögtön bennemaradt a fülemben első hallgatás után.

Ha valakit érdekel a Youtube oldalán a keresőbe, ha beírjátok azt, hogy "ez itt a kapuvári", rögtön az első találat ez.

 

(Azt hiszem elég diplomatikusan fogalmaztam ahhoz, hogy ne sértsem a meg a fórumszabályokat, így nem lenne indokolt ha ezt a topikot törölnék, vagy warnt, bannolást osztogatnának nekem.)

Link to comment
Share on other sites

Hy.Én kapuvári vagyok és am nincsen és nem is volt ilyen.Igaz backinblack-nek is volt egy kis igaza mert egy pizzériára célzott itt a HT mert amikor itt voltak koncertezni elvileg lement egy Kapuvári elég híres egyén :D aki miatt elnevezték annak.Ennyi a sztori lényege és innen ered a szám.De egyébként igen király hely, rengeteg fiatal jár ide suli után is és hétvégente is hol rock koncertek vannak hol retro buli szóval mindenki ízlésének megfelel.És egyáltalán nincs semmi köze a szivárványszínű emberekhezXD

Link to comment
Share on other sites

Aham. :)

Köszi a válaszokat, most már ezt is tudom. :)

 

Don_Giamatti! A paraszt az a "parasztelosztót" jelenti , igaz? Vicces, hegy arrafelé is így hívják, mint itt nálunk. :D

 

Amúgy kinek hogy tetszik ez a szám?

Én bevallom, hogy most a napokban hallottam először és azóta folyton ez megy ismétlésben. Pedig nem tartozom az ilyen bárokat látogató egyének közé. De a zene, meg a ritmusa nagyon jó, a szövege pedig szerintem vicces. Egy idő után persze biztos rá fogok unni.

Link to comment
Share on other sites

Hát ez furcsa. Valahányszor Sopronban voltam, csak a buszvéget hallottam. Biztos azért, mert nem a kevésbé kultúrált suliba jártam, hanem licista voltam :)

Link to comment
Share on other sites

A város melyik részén lax?

 

Uránváros. Pontosabban Uránváros és Kovácstelep határán.

 

Lehet, hogy a topikot át lehetne keresztelni "Mi is az a parasztelosztó?" címre. Ez sem lenne kevésbé gumiszobás téma, mint az eredeti. :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

őő skacok én is kapuvári vok és elmondták a történtet anyi a lényege hogy ugye most van a pizzéria a shopi nah volt a hatóságilag tilos zenekar és uyge érgen ez a hely egy mulató volt nah szal és nem engedték meg hogy fellépjenek aztán megláttam 2 homoszexuális férfit és elkezték hogy ez egy homoszexuális bár nah és ebböljön az egész enyih.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...