Jump to content
PirateClub.hu

World of Warcraft


th3ird
 Share

Recommended Posts

Lineage 2 csak magában 8 giga.

Akkor még ki is kell csomagolni,ami kb ugyan ennyi,de még fel is kell telepíteni.

De van kemény 5 giga szabad helyem,+még kéne venni 256mb ramot,mert az eddigi 256 nagyon kevés neki :(

Ha valakinek van használt DDR1-es ramja 64 - 128 -256 MB szóljon! :D

 

 

nekem nincs ddr1-es ramom oooo hol van az már és nekem ami bent kerek 512 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Én felraktam és szerintem nagy játék és énis szintén ismerek ojan embert aki függö lett meg ojat is aki 50000e ért eladot egy 70es accountot hát a másik mindenki ,maga dönti el belül hogy függö legyen -e vagy nem szerintem

 

 

"50000e" aham :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

hogy ti mien tar parasztok vagytok szegény csávo segitséget kért ti meg leugatjátok

persze ha nektek kellene segitség és nem segitenétek kitörne a világháboru mi ????

szégyenek vagytok!!!!

 

 

 

 

 

am meg már fenn van a wow meg a kig.i is csá

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szerintem az a "kocka" aki mást sem tud csak gépezni a gép az élete. szoval a wowos kocka az aki csak wowozik fél évet wowoztam szal az télleg igaz hogy régen aránylag VALAMIVEL többbet ültem gép előtt mint most. De melette sportolok. ÖÖÖÖ már nemtudom hogy melyik hozzászóló írta de én épphogy nyáron nem szeretek gépezni pont akkor megyek focizni haverokkal "+ futni a gáton+ eddzeni+ néha-néha olvasni

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Én értelmesnek vallom magam, elítélem a függőket és a kockákat, de (főleg nyáron) inkább kockulok 8 órát a gép előtt, minthogy szedjem 4 órán át az uborkát, meg megsüljek.

 

 

Látod haver ez volt a szánalmas.. ahelyett h segitenél a szüleidnek dolgozni inkább punnyadsz bennt a gép előtt..

 

de basszus.. ha már nem dolgozol akkor inkább menj ki nyáron a friss levegőre és go a haverokkal strandolni vagy vmi..:)

 

+OFF: 1-2 haverom wowozik, de ők kb napi 1-2 órát, csak kikapcsolódás képpen, mi inkább annak a hivei vagyunk h kikapcsolódás képpen lemegyünk a kávézóba vagy kocsmába és letolunk egy kávét vagy sört :)

Link to comment
Share on other sites

Hát nekem van pár haverom, aki full függő már a WoW-tól (nyáron napi 28 órában nyomná, ha lehetne). Szóval egyszer kipróbáltam, toltam egy óráig és meguntam. Nemértem mi a nagy felhajtás körülötte, inkább bandázok egyet, minthog mégegyszer játszak vele.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nem bántok én senkit...csak mondtam h kicsit függőséget okoz :)

és a pirateclub-on nem én vok az egyetlen aki ezt írja

Egyerértek, én is kicsit függő vok szerintem. XD

 

Hát nekem van pár haverom, aki full függő már a WoW-tól (nyáron napi 28 órában nyomná, ha lehetne). Szóval egyszer kipróbáltam, toltam egy óráig és meguntam. Nemértem mi a nagy felhajtás körülötte, inkább bandázok egyet, minthog mégegyszer játszak vele.

 

Szerintem a WoWot nem szereted meg 1 óra játéktól, szükség van pár napra hogy teljesen kitanuld a játék trükkjeit, és csak utána igazán élvezetes. Bár ez csak az én véleményem, lehet, hogy tévedek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...