Jump to content
PirateClub.hu

Mit tennél akkor, ha csak 1 óra van lenne hátra ..


tibiole
 Share


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az első két lehetőség közül választanék mindenképp. Mivel rohadtul nehéz lenne várni a halált, ezért elbúcsúznék mindenkitől és a hátralevő időmben megnéznék egy vicces videót.

Mindenesetre a kérdés roppant elgondolkoztatott mellow.gif

Link to comment
Share on other sites

Senki sem tudhatja, mikor jön érte a Kaszás, így én azon a véleményen vagyok, hogy az Élet MINDEN percét ki kell használni, a jelen pillanatnak kell élni, azt minél jobban ki kell élvezni, elég lesz abban a pillanatban aggódni, amikor már tényleg itt a vég - akkor már úgysem lehet mit tenni ellene, s akkor visszatekintve életünkre elmondhatjuk, hogy megérte minden egyes percét, s hogy jó volt.

 

"Élj úgy, hogyha eljön életed vége, s lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni." /most nem jut eszembe, ki modta ezt smile.gif /

 

Egyébként a kérdésre válaszolva:

1. Elbúcsúznék, azoktól, akiket szeretek (15 perc)

2. Megnézném a legviccesebb film legviccesebb jeleneteit (20 perc)

3. Feljönnék Gigázni wink.gif (10 perc)

4. Fennmaradó időmet a három általam választott legszebb csajjal tölteném (15 perc)

5. Ha eljön a Halál, és magával ragad, magammal rántanám azokat, akik valaha is szemetek voltak velem, hogy több ember életét ne keseríthessék meg mad.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"4. Természetesen gigáznák smile.gif))"

 

lehet már valaki észrevette nem olvastam végig ám a topicot biggrin.gif de ez egy súlyós nyelvhelyességi hiba! Nák Nékolás biggrin.gif a nák a többesszám őknek az alakja! ha én csinálnám akkor nék! vagyis természetesen gigáznék! én se figyeltem eddig oda az iylenekre de kezdem megszokni miután már engem is mindenki emiatt piszkál biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...