Jump to content
PirateClub.hu

Kínai fogamzásgátló tabletta Magyar nyelvu tájékoztatója.


janisean
 Share

Recommended Posts

Kínai fogamzásgátló tabletta Magyar nyelvu tájékoztatója. Végül az OGYI nem engedélyezte...

*****************

"Köszöni a miénk cég hogy ön választja miénk által gyártódott

fogamzódás gátlásos pirula.

 

Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékoztató hogy Ön elolvasni és

utasítások fenntartani.

Nem fenntartja miénk cég nem tart felelosség de más esetben nem tart

felelosség fenn szintén.

 

Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik

hogy Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, elofordulása Ön

belees a teherbe növekedett valószínuséggel bír. A pirula evése vízet

követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga

teljességében nyelendo bele Önnek szervezetében.

 

Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha

felszívódás elotti hasmegy.

Nem hány magatol, nem jó. Teherbe beleeshet ha hány magának ujjától. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula

nyelésének elotte és után 2 óra minimum.

 

Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követot

vár, hogy Ön vére folyása kezdodik. Ez általánosságot megvéve egy hét. Egy nap vére folyása követot pirula ismét nyeldes. Összes ido négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét. Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét.

Egyéb eshetoség Ön belees a teherbe. Ha kihagy ketto pirula nyelése

nem csinál szexuális dolog következo ciklus kezdete egy hét után való.

Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, elso esetnél kivérezi

magát nem megfelelo idopontnál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének

dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme

lehetségesség szorszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és

esztétitikátalan.

 

Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban

beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek!

 

Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos

csak nostény nyeldes pirula.

 

Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen vagy Önnek szíve

ritmusosan zavart. Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdezodjön Önnek orvos vagy gyógyszert készíto szakember.

 

Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek, hogy miénk terméket Ön nyeli."

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ezt az ....-röl egy pihent agyúnak a lapjáról másolom ide. Csak úgy, erre a boronkás délutánra.....(ja, az illető rokonom)

 

.......Egy könyvet írok. Az oldalszámok már megvannak, csak a többit kell hozzáírni.

Második születésnapomon nagyon szomorú voltam. Egy év alatt a duplájára nôtt az életkorom. Ugy számoltam, hogy hat évesen már 30 fölött leszek. Rosszabb idôkre gondolva vettem egy zacskó vízport. Csak nem tudom, hogy mit kell hozzáadni.

 

Otthon, van a falon egy kapcsoló, ami nem csinál semmit. Néha azért ki-be kapcsolgatom, csak hogy ellenôrizzem. Nemrég felhívott valaki Németországból, és azt mondta, hogy hagyjam abba. A tükrökre pedig papírcsíkokat ragasztottam. Az ember legyen mindig óvatos, nehogy egyszercsak véletlenül átsétáljak egy másik dimenzióba.

Vettem egy ilyen kis vackot az autómra, ami egy bizonyos frekvencián állandóan hangokat ad, és ha erdôn mész át, nem ugranak eléd a szarvasok. Véletlenül fordítva szereltem fel. Az erdôt elhagyva, egy egész csorda szarvas futott utánam.

Egyszer egy dalt is írtam. De mivel nem tudok kottát olvasni, nem tudom, hogy mi lett belôle. Néha, amikor a rádiót hallgatom, eszembe jut, hogy "Hé, ezt lehet, hogy én írtam."

 

Pár éve résztvettem egy gyorsolvasó tanfolyamon. Aztán megkaptam a Reader's Digest-et mikrofilmen, de mire a mikrofilmolvasót felállították, én már készen is voltam. De nem ez volt az egyetlen tanfolyam, amin voltam. A másik a gyorsvárakozási tanfolyam volt. Most már tíz perc alatt tudok egy teljes órát várni.

 

Még valamit akartam. Hmmm. Elfelejtettem, hogy mi volt az. éppen amnéziám és deja vu érzésem van egyidejuleg. Mintha ezt már egyszer elfelejtettem volna.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...