Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Daniels

VW Golf tuningcsodák!

Recommended Posts

Hali!

Gyönyörűek a golf tuningok, izlésesek is vannak, meg merészek is. nekem nagyon tetszenek, remélem másoknak is, itt beszélgethetünk ezekről.

Tulajdonosok remélem jelentkeznek, érdekelne, hogy mennyibe van egy ilyen átlakítás! :)

Volkswagen_Golf_I_2,8l_VR6_braniska.jpg

3685_8757_VW_GOLF_standard_image_01.jpg

dahlback_volkswagen_golf_rsi_text_2.jpg

A "mennyibe van egy átalakítás" kérdésre a válasz egyszerű. Annyiba, amennyit rá szánsz. Ha nem magad csinálod az átalakításokat (sokan nem, kivéve a profik), akkor csak meg kell adnod egy anyagi keretet, és hogy nagyjából mit szeretnél viszont látni a vasadon. Amiket beraktál képeket, azokon nem volt olyan radikális változtatás, szóval ennek viszonylatában nem is került sokba az átalakítás. Ja és persze vannak olyan megoldások, hogy a végeredmény egy egyszerű embernek ugyanúgy néz ki, viszont olcsóbb anyagokból lett kihozva. Ha én eszközölnék bármilyen átalakítást is, akkor profi gárdára bíznám a verdámat (pl. RS-Tuning) ;)

Ja és az se mind1, hogy levegős fűtóművel (gombnyomásra állítható), vagy csak egy állítható rugószettel futkorászok. Elég nagy az árkülönbség.

háth ilyen ultra ültetést mint pl. az első képen, nem szeretnék, mivel az autóval járkálni fogok nap mint nap :D

ezért megteszi szerintem egy állítható futómű is.

kerestem pár jó minőségű képet:

volkswagen_golf-2-g60_e1.jpg

us-styled-golf2-jetta2_017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

és itt a csabai srácé, ami nekem hihetetlenül tetszik:

307-1-autom.jpg

307-4-p5260002.jpg

Az első képen egy VT-s autó van ( :) ). Egyébként biztos szép lenne a valóságban. A másodikon pedig egy "cult" (asszem ez a neve) stílusban épült autó látható. Erre a stílusra az jellemző, hogy meghatják az autó eredeti vonalait, és azokat próbálják még inkább kiemelni. A "csabai srác" kocsilya egy egyszerűbb átalakítás, nem igényel nagy befektetést.

Figy nevelőapám Kamionsofőr én előtte is autómániás voltam szal az ilyen témákhoz konyítok valamenniyt

Na figy úgy hogy valahon nézzen is ki min:800-900 ezer vagy ha nagyon kihívó akarsz lenni (de ez nem való a golfhoz)olyan 1,5 millió

ha gondolod segíthetek másban is

Peace

Én ha nagy leszek (jövőre :D ) veszek 1 golf 2-t, de sajna felniket nem tudom hogy milyen árban vannak. Ha valaki felvilágosítana arra, hogy egy nagyon coolon kinéző felni, és hozzá a gumi, de viszont minél olcsóbb legyen, milyen márkákat tudnátok ajánlani?

nagyon jól néznek ki