Jump to content
PirateClub.hu

h lehet a világűr végtelen...hol a vége:S:)


yodamester
 Share

Recommended Posts

Udv!

 

Hanyan irtatok ezen ertelmetlen filozni.. Vegiggondoltad mit irsz? Az vilagot mindig azok vittek elore akik nem voltak megelegedve mindennel. Aki ult a seggen es gondolta, ez jo ez jo, attol a vilag nem lett tobb, vagy mas. Nagyon is erdekes dolog ezen/ilyeneken gondolkozni, akit nem erdekel vagy csak szimplan hulye hozza, hogy az eszet hasznalja akkor ne irjon ilyen temakba. Rengeteg kerdest vet fel a tema, pl, ha mar a terrol van szo, megemlithetnenk az idot is. Volt kezdete egyaltalan? Es ha el sem kezdodott, akkor lesz vege - vagy egyaltalan letezik. Olyan apro dolgokon is erdemes elgondolkozni, hogy csak egy iranyba haladhatunk benne, elvileg. A jelen, ami mindig csak 1 pillanat, hatassal van a jovodre, de arrol semmit sem tudsz - ugyanakkor a multat ismered, meg sem tudod valtoztatni.

 

Nezzuk meg az atomokat. Atommag korul elektronok, pont olyanok mint 1 csillag korul a bolygok. Az atommag korul palyan keringenek, de a palyak kozott nincsen semmi. Az atom 99%-a ures, es az anyagi vilag bizony abbol epul fel. Tehat vilagunk 99-a ures, illuzio? http://hu.wikipedia.org/wiki/Bohr-modell

 

Az emberek azt hiszik a kulso vilag sokkal valodibb mint a belso. Az agy nem tesz kulonbseget erzekeles es emlekek kozott, mivel ugyanazt az idegpalyat hasznalja mind2hoz.

 

Igazabol nincs kedvem tobbet irni, mert aki hulye volt, az hulye marad. Csak azon gondolkozzatok el, vajon minek van agyatok. Hogy napiszart nezegessetek, letoltsd a legujabb programokat stb stb - persze kell az. Neha. Vagy azert, hogy rajojj vajon minek vagy a foldon. 2 dolog alakitja az atlagembert eletet: szepseg es batorsag, erre epit mindent. Nekem ez ugysem vagy (es lehet tenyleg nem, ha azt irod nincs ertelme ezen gondolkozni) leul a tv ele es bamul. Az jo. Meg mar nem is tudom mit akartam irni mikor elkezdtem DD es az agyamban mennyivel osszetettebbnek, rendszerezettebbnek tunt, leirni nem jo...

 

Ha vki irna valaszt erre pls, kuldjon mar egy pm-t mert nemhiszem, hogy megegyszer megnezem ezt a topikot, mert ezek az emberek csak egy ujabb szoget vernek az ertelem koporsojaba..

 

Tisztelettel

k

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...