Jump to content
PirateClub.hu

Gondoltam egy filmre......


larive
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na akkor a következő:

A film egy szaxofonos férfi és egy énekesi karrierre vágyó nő szerelmét mutatja be. Együtt kiváló párost alkotnak, de míg a férfivel egyre több baj van, a nő karrierje felfelé ívelőben van. 1978-ban Golden Globe díjra jelölték 4 kategóriában (filmzene; musical-zenés film kategóriában: film, színésznő, színész).

Link to comment
Share on other sites

Akkor íme a következő:

 

A frissen megözvegyült újságíró egy kisvárosba utazik, ahol a város lakói éjszakánként fura szárnyas lényeket látnak. Kiderül, hogy ezek a lények nagy katasztrófák előtt szoktak megjelenni, hogy figyelmeztessék az embereket a közelgő veszélyre. A főszereplőt Richard Gere játszotta.

 

Szerintem nem túl nehéz!

Link to comment
Share on other sites

na itt a következő:

Egy ifjú házas férfi álma, hogy gazdag és híres legyen a zenéje révén, de közbejön, hogy a felesége teherbe esik, így muszáj, hogy állandó fizetése legyen, így zenetanárnak áll egy középiskolában, eleinte nagyon utálja a tanárlétet, de egyre inkább megszereti. Súlyosbodik a helyzet közte és a felesége között, mikor kiderül, hogy a gyermekük süket...ez a zenésznek hatalmas tragédia, nem is sikerül neki sokáig hozzászoknia, de végül megbékél. A film évtizedeken keresztül mutatja be a férfi életét, aki a végére nem lett se gazdag, se híres, viszont sikerült megírnia élete főművét és rengeteg kedves barátot szerzett, rengeteg tisztelőt. :D Nagyon szép film, szerintem :D Eléggé hosszan írtam le, így nem lehet olyan nehéz :D

Link to comment
Share on other sites

A Memento című film lesz az :)

 

és itt az enyém:

 

egy olyan férfiről szól a film aki nem teljesen természetes úton jött a világra és a kezei "élesek" :) egy kisvárosban talál menedéket ahol először megszeretik később viszont kitaszítják :D és egy nagyon fésületlen hajú elvont rendező jegyezheti ezt a filmet :D

Link to comment
Share on other sites

Ollókezű Edward :)

 

egyik naaagy kedvencem:

 

elszigetelten él egy család egy tanyán. Apa, anya, 2 fiú- és 2 lánygyerek. Apa hirtelen meghal infarktusban, anya rövid időn belül megbetegszik, majd szintén meghal. anyjuk haláláról a gyerekek nem mernek szólni senkinek, nehogy szétválasszák, és intézetbe küldjék őket. a csonka családot így a 2 idősebb testvér (fiú+lány) "veszi kézbe", akik közt hamarosan egymás iránti vonzalom ébred...

Link to comment
Share on other sites

A cementkert (The Cement Garden)

 

ritkaság, de nem ezért írtam :) hanem mert szeretem nagyon.

 

akkor írok egy könnyebbet:

 

sikeres drámaíró, miközben anyagot gyűjt újabb alkotásához, megismer egy sokgyerekes özvegy nőt, akik nehéz körülmények között tengődnek. az író önfeledt játékokba bocsátkozik a gyerekekkel, miközben egyre közelebb kerül a családhoz, amit saját felesége és baráti köre nem néz jó szemmel.

a végét nem írom le :P

 

kösztümös, romantikus dráma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...