Jump to content
PirateClub.hu

Agresszió topic


Kronos
 Share

Recommended Posts

Nekem egy nagyon xtrem élményem volt. Sétáltunk este 10-felé Egerben és a Szépasszon völgyböl jöttünk. Haverom elment hugyozni és valami falról hugyozott le. Persze hogy ott ált alatta 4 familiárisan hyperpigmentált. Végig hugyozta mindet. :lol: Aztán rohanás a Dobó téren a vár alatt és eltaláltunk egy félig szétesett házra. Megáltunk mindenki téglát a kezébe és vártunk. Oda is értek eggyet egyböl ledobtunk majd a maradékot egy az egyellenben megpakoltuk. Feküdtek amikor elmentünk meg améket megdobtuk fájlalta a vérzö orrát. Rájuk dobáltunk pár téglát még elne fújja öket a szél. Rendörségi ügy nem lett belöle mert hálistennek k*rva sötét volt. A végén jót röhögtünk. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hát ez rettentő :D Tegnap balhéztak a cigók a szerelmemmel miután leszálltam a lakhelyemnél...Tudni illik ő picit messzebb lakik,mint én...Ő elmondta,hogy néznek ki,én ismertem őket és este felmentem oda ahol laknak haverjaimmal...

Link to comment
Share on other sites

Egyszer engem is megvertek a fekák, vagyis inkább minket.A barátom meglátogatott kicsinyke falumban,hová is menjünk pont disco vol,elmentünk mint két ember aki csak sörözni szeretne 1-etl

,aztán haveromnak belekötöttek a Manson-os pólójába mire mondom,hogy hagyd már békén mindenki azt visel magán amit akar,és már egyből akkor beszéljük meg kint stb......ok-mondom mire kiértünk a két cigányból már 20lett

Igaz ami igaz nagyon megvertek minket,de a 20-ból legalább 8-at mi is a padlóra küldtünk

Link to comment
Share on other sites

Megkérdezte mennyi az idő? :lol:

Megérdemelte mocskos állat zaklatott :)))

 

 

Szabolics vagyok szal a kisebbség 5 perc alatt többséggé váló érzés nem távoli. Emiatt kaptam is már párszor. Néha meg-meg sérültem. Egyszer 2 en lefogtak és párszor hasbanyomtak aztán odabsztak a falnak amiböl hála az égnek kiállt egy kampó és visszazuhantma a földre... vagy 1 hétig nem tudtam a hátamon aludni :) De hogy ne csak vereséget írjak :)))) volt hogy havernak "besegítettünk igazságot tenni" akkor beletérdeltem egy-két gyomorba. De amugy nem vagyok ilyen agesszívoskodó tag általában csak cigiért meg sörért ölök embert :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kissebb koromban megyek a postára befizetni egy csekket, de a cigányok útközben elkaptak, én meg nem akartam odaadni a pénzt és megvertek. Szerencsére megmaradt bennem a kinézetük, és nagybáttyámmal(ő rendőr) megkerestük őket, és visszakaptam a pénzt. Az egyik kapott gumibottal, mármint az amelyik elvette a pénzt. Azóta ha lehet ütöm a cigányokat, mert már nem vagyok kicsi :) Jó mert felénk mindenki nagyon utálja őket, és a város szélére ki vannak szorítva, tiszta nyomortelep az a rész. Néha szoktak jönni az utcában cigányok, és a kertünkben van egy régi traktor, ami már nem működik, mindíg megkérdezik hogy nem vihetnék-e el, mert kéne nekik a vas... Én meg szólok hogy menj el dolgozni, de azért is mondja... Én meg megindulok mérgesen kifele akkor már elmennek, de ha mégegyszer jönnek szétverem valamelyiket.

Link to comment
Share on other sites

Eger cittyben is ismerős a kiszorított gipsy telep. Egyszer belénk kötöttek arra fele mert nem tetszett nekik ahogyan ácsorogtam. Jöttek is felém hárman. Amikor elkezdőtött a verekedés megérkeztek akik miatt ácsorogtam. És indult a fair play. 5+én Vs. 2 feka. Hazaág kergettük őket majd haverom úgy ejtette ki a téglát a kezéből hogy az berepült az ablakon. Meg még kétszer. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hmm boxosak! volt velük egy két balhém. Diszkóban voltunk és unokanővérembe belekötöttek páran. Én meg csendben szóltam nekik, hogy ezt talán azért nem kellene, erre nekemjöttek öten, kaptam egy gyomrost, aztán kijött két haver meg egy kidobó és kicsit kaptak a fejükre...azóta nem láttam őket abban a diszkóban :lol:

Link to comment
Share on other sites

Megkérdezte mennyi az idő? :lol:

Megérdemelte mocskos állat zaklatott :)))

Szabolics vagyok szal a kisebbség 5 perc alatt többséggé váló érzés nem távoli. Emiatt kaptam is már párszor. Néha meg-meg sérültem. Egyszer 2 en lefogtak és párszor hasbanyomtak aztán odabsztak a falnak amiböl hála az égnek kiállt egy kampó és visszazuhantma a földre... vagy 1 hétig nem tudtam a hátamon aludni :) De hogy ne csak vereséget írjak :)))) volt hogy havernak "besegítettünk igazságot tenni" akkor beletérdeltem egy-két gyomorba. De amugy nem vagyok ilyen agesszívoskodó tag általában csak cigiért meg sörért ölök embert :D:lol:

 

szerintem nyíregyházán nem olyan durva a helyzet legfeljebb akkor ha a Guszevbe kimész egy rózsaszín pólóban... (:

én nem szoktam verekedni inkább dumával próbálom a helyzetet oldani, de egyszer az egyik osztálytársam (általánosban) azért kapott párat mert eldugta a tesizsákom :| egy másiknak meg azért akartam kinyomni a szemét mert (egy szemét :lol: )

mert egy idióta volt és elkezdett piszkálni

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

engem le is utottek a gecik 2en amikor kirabiztak, van is lenyomata a fejemen. Haa' persze koki voltam :) ugy kerulhettem kepbe,meg nem eszmeletlen de mar kozel ! Aztan +1x is megcsinaltak hasonlo allapotban,de akkor se kep se hang -> csak a cianra ebredtem ! az elsobol az egyiket kesobb lefujtam es meggyogyitottam az arcat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...