Jump to content
PirateClub.hu

! Póker !


tibi004
 Share

Recommended Posts

Okéj, akkor a játékosok:

 

Player 1 - buba

Player 2 - abel13

Player 3 - merchanies

Player 4 - atis.89

Player 5 - Danszter

Player 6 - Nes-Thor

Player 7 - kajszi3

Player 8 - DobosKA

Player 9 - Robinho11

Player 10 - Creoque

 

Remélem senkit nem hagytam ki, ha igen akkor 2 asztal...

 

Srácok! Összegzésképp!

Jó lenne ha valaki jelentkezett akkor meg is jelenne HOLNAP (KEDD) 18:00-kor. Ha nem jön vki akkor pls jelezze! Az a korrekt.

 

Részleteket kérdezte vki:

 

http://www.ddpoker.com/download

 

Letöltöd a progit, feltelepíted.

Értelemszerűen az legyen a profilneved, amivel ITT IS regisztrálva vagy! Ha valaki nem úgy regisztrál akkor arra csúnyán fogunk nézni, de ha jelzi akkor nem probléma. VALÓS e-mail címet adjatok meg, mert odaküldik a regisztrációs kódot! Azzal visszamész bemásolod és kész is.

 

 

 

buba tőled kérdezem, mert látom járatos vagy ddpokerben, hogy a kezdő zsetonmennyiséget hol tudom megadni?

Mert nem láttam vagy elsiklottam felette..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az lenne a gondom, hogy olyan rossz most a kapcsolatom, hogy sok a csomagveszteség, ami azzal jár, hogy 5-6 kb/s a letöltési sebességem. Valaki be tudná tömöríteni kb. 2 megába és feltölteni valahova? Nagyon szépen megköszönném.

Link to comment
Share on other sites

buba tőled kérdezem, mert látom járatos vagy ddpokerben, hogy a kezdő zsetonmennyiséget hol tudom megadni?

Mert nem láttam vagy elsiklottam felette..

 

Küldtem pm-et, abban minden benne van, legalábbis remélem.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Köszi megkaptam! Nagy segítség.

Még egy kérdés: az utolsó fülön az Invite listbe bepötyögjem a játékosok neveit és kész? Akkor csak mi tudunk leülni ugye?

 

Induló zsetonmennyiségnek 3000 zsetont gondoltam. A vakok 10 percenként emelkednek. Remélem így nem lesz sem unalmas a játék, sem túl gyors. Első szünet 40 perc elteltével 4 perc, majd ismét 40 perc ismét 4 perc.

 

A vakok emelkedése kábé így nézne ki:

 

10 - 20

20 - 40

40 - 80

50 - 100

szünet

ante 20

75 - 150

100 - 200

125 - 250

150 - 300

szünet

ante 50

175 - 350

200 - 400

225 - 450

250 - 500

szünet

ante 100

300 - 600

400 - 800

500 - 1000

750 - 1500

szünet

...

 

HA ez így megfelel.

Link to comment
Share on other sites

Még egy kérdés: az utolsó fülön az Invite listbe bepötyögjem a játékosok neveit és kész? Akkor csak mi tudunk leülni ugye?

Ezt most passzolom, de valószínű. A négyes kép alapján az opponent mixet is sikerült beállítanod?

 

 

Link to comment
Share on other sites

elő állt egy olyan probléma robinhonál hogy nem tudja letölteni a progit. már egy órája küldöm de még a fele se ment át viszont van neki egy ilyen programja

http://www.pokerth.net/download

 

szünetet igaz nem láttam. viszont ez meg magyar és nem kell külön regisztrálgatni csak beírod a neved és kész valaki létrehoz egy jelszavas szobát és többiek is szépen belépnek. szóval mai alkalomra jó lenne ezt a progit használni...

Link to comment
Share on other sites

Oké, most hogy a végső fázisban vagyok és kipipáltam a Configure Internet COnnection-t nyomok egy get public ip address-t majd nyomok egy test connectiont kidob egy Test FAILED ablakot :blink:

 

Vakerál a routerről meg tűzfalról, de minden engedélyezve van... a tűzfalam pedig kilőve.

Baromi érdekes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...