Jump to content
PirateClub.hu

Emeltdíjas tarifák telefonszám szerint!


Niet
 Share

Recommended Posts

Mivel tapasztalatom szerint a legtöbb ember még az áraknak sem képes utánanézni, ezért csináljunk egy ilyen topicot, amiben csak a tarifák lesznek leírva és semmi több! Ne írjátok oda, h. az adott oldal hány nap stb, csak tényszerűen az alábbi formában!

 

Ártáblázat:

 

post-24-1211284728_thumb.jpg

 

vagy PDF formátumban:

http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/havidijas/dijszab.pdf

 

Ahogy az egyik tv műsor is mondja:

 

"NE HAGYJÁK MAGUKAT BECSAPNI, ÁTVERNI, MEGKÁROSÍTANI."

Módosította Gospel
Link to comment
Share on other sites

Ha megnézed a zárójelben írt számokat azok köztes 'tartományokat' jelölnek, pl.:

 

90 612 (000-499)

 

vagyis itt azt jelenti, hogy a zárójelben lévő szám a második háromjegyű számot jelöli, eszerint idetartozik a 90 612 001, 90 612 218, 90 612 427 stb... az egész 'tartomány', amit kijelöl...

 

Remélem így már érthetőbb ;) egyébként eszerint a szisztéma szerint az összes telefonszámot tartalmazza!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Helloka,

az én problémám az, hogy van olyan tel. szám, amin képtelen vagyok regisztrálni, pedig nagyon, nagyon szeretnék? Ott van az a sorozat, ami kellene. Ez a szám pl. a 06-90-648-348

Nem értem! Azt írták, hogy 6 nap 300.-Ft. Én hiába küldöm el a dolgokat a megadott számra, mindig azt írja vissza, hogy nincs elég pénz a telefonomomn az emelt díjas sms-hez. Ha 1500.-Ft. vban rajta, akkor is ezt a válasz kapom. Van valakinek ötlete? Nagyon szeretnék letölteni innét!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Én nem láttam ott táblázatot. Rákattintok bal oldalt alul a regisztráció feliratra és az jön ki középre, hogy:

 

Küldj SMS-t a 06-90-648-348 számra következõ tartalommal:

 

HOST playboy

 

 

 

Az SMS díja 300 Ft/ 6 nap! (brutto 360 ft)

 

 

 

Küldj SMS-t a 06-90-647-347 számra következõ tartalommal:

 

HOST playboy

 

Az SMS díja 500 Ft/ 10 nap (brutto 600 ft)

 

 

Én ezt nem, 1500.-Ft.-nak olvasom. :-(((

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Én nem láttam ott táblázatot. Rákattintok bal oldalt alul a regisztráció feliratra és az jön ki középre, hogy:

 

Küldj SMS-t a 06-90-648-348 számra következõ tartalommal:

 

HOST playboy

 

Ezek az oldalalak főleg ha xxx esek, is és nem az eredeti linket írják ki ahol a számok vannak hanem a főoldalon írják akkor biztos 99,9% hogy csalás..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ÁTVERÉS!!! Nehogy valaki kipróbálja!

 

Ma kaptam egy email-t egy oldalcímmel amin a következő szöveg olvasható:

 

GTA IV LETÖLTÉS PC-re? IGEN!

AZ ÉVTIZED JÁTÉKA NOVEMBERRE JÓSOLT MEGJELENÉSE ELLENÉRE MEGJELENT PC-RE! ÉS MOSTMÁR TE IS LETÖLTHETED, HA SZERETNÉL AZ ELSŐK KÖZT LENNI AKIKNEK MEGVAN! EMELLET A JÁTÉK XBOX ÉS PS3 VÁLTOZATÁT IS LETÖLTHETED HA AKAROD! LEGYÉL TE A KIRÁLY A SULIDBAN VAGY MUNKAHELYEDEN! LETÖLTÉSHEZ KÜLD A GTA SZÓT AZ ALÁBBI TELEFONSZÁMRA: 06-90-648-348

 

AZ SMS ÁRA CSAK 240FT+ÁFA!

 

TOVÁBBI INFOKAT A VÁLASZ SMS-BEN KAPOD!"

 

http://www.gta4download.eu/

 

Reggel amikor megnéztem akkor 800ft+áfát írtak, most már csak 240-et. Persze valójában 1800ft-ba kerül az sms amiért persze nem kapunk semmit.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

néhány helyen kiírják napra lebontva az 1500-at, máshol is csak nagyon elvannak dugva. pl a regisztációs segítségben az összegek betűvel vannak feltüntetve, persze kisbetűvel, így átfutva észre sem venni h azt írják:Legkisseb regelhető egység harmincnap, így ezerötszázforintpluszáfa kerül levonásra....pl

Ja meg a 3nap+12 ajándék napokkal meg ilyenekkel vigyázni!!!!!!!!!

Tulj.képp igaz amit írnak csak az ő matekuk szerint.

tehát úgymond "megkímélnek" az újbóli regtől így "ajándékba" hozzácsapnak még 4smst(ami ugye már 12nap). Így összejönnek a fain kis összegek.

Vannak még egyéb nyalánkságok

Ha vki már napokra lebontott összeget lát már legyen gyanús. (címeket szándékosan nem hoztam fel példának, ne h vki aztmondja reklám)

Üdv.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

van egy másik is ami 643 -as és nem találom sehol a listán és akkor most átvok verve vagy rendes alkut csináltak mert 200 ft + áfa ami 10 napig tart

 

és a ezen az oldalon olvastam pedig

http://gamez.fee.hu/

és oda az van írva lehet válogatni a kategóriák közt és amikor megnyitom ot nem lehet választani hanem csak 1 van. na ilyenkor most átvertek engem ????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...