Jump to content
PirateClub.hu

Hajrá Fradi!


etooo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vasas, lazic, vincze, mátyus, lisztes elküldve.. utóbbi hármat sajnálom, de inkább csaka múltjuk miatt..

 

jelenlegi pletykák erősítésre:

 

Rabóczki Balázs, Dragan Vukmir, Leandro, Márkus Tibor, Oláh Lóránt, Varga Zoltán, Sorin Botis, Balog Zoltán, Jan-Michael Williams, Jason Morrison, Rafe Wolf, Aaron Downing, Matthew Bartholomew, James Ashmore, Liban Abdi, Nicky Law, Mamadou Seck, Ben Starosta, Ryan Cresswell, Luton Shelton, Danny Webber

 

persze a későbbiekben még felmerülnek bőven mások is :)

szintén pletyka, h magyar szinten kimagasló összeget fogunk fordítani játékosvásárlásra a nyáron

Link to comment
Share on other sites

hát az öregeket tényleg el kell küldeni és pénzt is kell költeni ha jövőre vissza akarunk jutni és jó játékkal.

Bár én a fradi utánpótlását fejleszteném nagyon. Sok fiatal tehetséget felkarolhatnának úgy mint az mtk.

Link to comment
Share on other sites

lesz akadémia is természetesen. de mire az beérik, az még 5-10 év, addig igazolni kell

 

szerk:

 

Az "aláíráspénz" megszüntetve

 

Információink szerint klubunknál az angolok szerepvállalásával megszűnt a Magyarországon még mindig divatban lévő "aláíráspénz". Az angol tulajdonos a jövőben képes a csapatért illetve játékosokért nagyon komoly anyagi áldozatokat hozni, de csak akkor, ha a teljesítmény is megüti a kívánt szintet. A hírek alapján a teljesítmény nélküli előre kapott pénz megszüntetésének az első áldozata egykori védőnk Sorin Botis. A román védő komoly summát kért az aláírásáért cserébe, amelyre a klubtól nemleges választ kapott.

 

helyes! mondjuk így valszeg több átigazolás is meghiúsul, persze az már más kérdés, h ilyen játékosok kellenek-e, akik csak a pénz miatt jönnének..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

no így a szezon kezdetéhez közeledve egy kicsit felélesztem a topicot :)

 

eddig hát új játékos jött, és főleg az idősebbek távoztak. az új játékosok: James Ashmore, Liban Abdi, Ryan Cresswell, Jason Morrison, Rafe Wolf, Aaron Downing, Matthew Bartholomew. kivétel nélkül fiatal srácok mind, és szerepeltek országaik utánpótlás válogatottjaikban. bár sokat még nem lehetett látni belőlük, de az eddig látottak alapján főleg Abdi és Morrison komoly erősítést jelent.

 

Állítólag a héten aláír Márkus, szvsz ő is zsákbamacska, meg nem is fiatal már, de remélem beválik. pletykálnak még Kötelesről is, ő nagy igazolás lenne, de szinte esélytelen sajna.

 

sok próbajátékos van jelenleg a csapatnál közülük az amerikai fiatal Diaz feltehetően marad, illetve egy brazil utánpótlás válogatott srác is érkezhet, ez attól függ, h kap-e portugál útlevelet. ha kap, akkor kapásból a sheffield-hez megy (ebből is látszik, h nem rossz játékos), ha nem, akkor jön ide

 

vmint augusztusra várható még egy sheffield-i játékos különítmény, mert miután ott végeztek a felkészüléssel és látják, h ki nem fog beférni a keretbe, azt átirányítják ide, ez akár 4-5 játékost is jelenthet (pl. Shelton, Starosta, Law)

 

az igazolásokról egyelőre ennyit :)

 

a múlthéten elkezdte az edzést a csapat, ugyan azt az edzésmunkát csinálják, mint a sheffield, az idősebb játékosok, és egy-egy saját nevelés alig bírják a tempót :) érdekesség, h az erőnléti edzéseket egy - szintén a sheffiled által idehozott - fiatal angol srác tartja, aki eddig rögbi vmint krikett csapatoknál volt erőnléti edző.

 

 

ma lejátszotta a csapat az első edzőmeccsét (sajnos zártkapuk mellett :() a Szigetszentmiklós ellen, a meccs 3x30 percből állt, és mind a 3 harmadban más 11 játszott, plusz a harmadik harmadban még két csere is volt, illetve vannak sérültek, tehát jelenleg kb. 40 játékosból válogathatja k ia keretét az edző ami azért nem rossz.

 

a meccs vége 5-0 lett, a gólszerzők: Souare, Shaw (2), Abdi, Tóth Bence

 

 

a következő meccs hétfőn lesz este hétkor, mégpedig a Sheffield ellen, akik minden bizonnyal a legerősebb csapatukkal jönnek (akikkel ugye fel akarnak jutni a Premier League-be), hisz ez egy fontos meccs a felkészülésükben, a Fradinál pedig bizonyítani akarnak a játékosok, így jó meccsre van kilátás. a jegyek annyiba kerülnek, mint a bajnokikra: kapu mögé 800, oldalra 1450.

 

ehhez is egy érdekesség: a hétfői meccsig végre lefestik a reflektorokat, kettőt zöldre, kettőt fehérre, így végre eltűnik a sok rozsda, és a kicsit romos hangulat, vmint az összes égőt kicserélik bennük, így félhomály helyett fényár lesz ismét az üllői úton :) ( a kispadoknál a székeket is kicserélik normálisra, de ebből mi szurkolók sokat nem veszünk észre)

 

 

végül pedig ma az mlsz elkészítette a sorsolást:

 

FTC-Tököl (08.09., 19.00)

Bőcs-FTC (08.17., 17.30)

FTC-Békéscsaba (08.23., 18.00)

BKV Előre-FTC (08.31., 17.30)

FTC-Jászberény (09.07., 18.00)

FTC-Szolnok (09.13., 18.00)

Vác-FTC (09.20., 16.00)

FTC-ESMTK (09.27., 17.00)

Cegléd-FTC (10.04., 15.00)

FTC-MTK II (10.12., 16.00)

Kazincbarcika-FTC (10.18., 14.30)

FTC-Baktalórántháza (10.25., 16.00)

DVSC DEAC-FTC (11.02., 13.30)

FTC-Makó (11.08., 16.00)

Vecsés-FTC (11.15., 13.30)

 

hát így hirtelen ennyi, most már jönnek a meccsek, lesz miről írni :) bár nem tudom végigolvassa-e egyáltalán vki :D

Link to comment
Share on other sites

Fradi - Sheffield 2-3

 

az elején gyorsan bekaptunk két potyagólt, ettől függetlenül nem volt rossz a meccs, és örömteli, h több játékos is nagyon jól játszott. a két félidőben két külön csapat játszott, ha a két 11ből összekovácsolnak egyet, az jó kis csapat lesz, jelenleg bizakodó vagyok a jövőre nézve :)

Link to comment
Share on other sites

Olvstam a nemzetisport összefoglalóját....úgy tűnik nem volt egy rossz mérkőzés de van még mit fejlődni és a felkészülés alatt tényleg meg kell találni az ideális keretet. Valószínűleg most is ők a másodosztály legnagyobb esélyesei ,most már nem kéne elcseszni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hát gyerekek.... az első félidő után nem képzeltem el ilyen 2. félidőt :) gynyörű volt.... Ádámnak még fejlődnie kell, de idővel nagy kapus lesz belőle :)

 

Viszont olyan Come Back-os polót hol lehet szerezni? Csomó embernek nem jutott... :( sok barom 4et 5öt vitt... :S

Link to comment
Share on other sites

hamarosan nyílik majd új Fradi-Shop, szerintem ott majd lehet kapni, persze pénzért :S

 

én 10 perccel kezdés elött értem ki, akkor már nem volt, viszont én is láttam több embert is több pólóval.. mondjuk a szervezők is készülhettek volna többel, mert a 10ezer néző azért várható volt, és úgy reklámozták, h mindenki kap..

Link to comment
Share on other sites

Én is voltam kint a meccsen, és nagyon örülök, hogy kimentem, mert végre láttam játszani a csapatot, és a 6 gól mellett rengeteg helyzetünk is volt :) Az egyik legjobb meccs volt amin eddig kint voltam, és azt hiszem sokat elmond, hogy a végén állva tapsolt a legtöbb szurkoló :) Azt hiszem ilyenre régóta nem volt példa az Üllői úton... Sajnos csak a 20. percre sikerült bejutnunk, mert akkora sor volt a pénztárnál, hogy alig kerültünk oda. Mondjuk szerencsére a második félidő sikerült sokkal jobban, úgyhogy a lényegről nem maradtunk le. Amúgy 12ezer polót csináltattak, szóval jutott volna mindekinek, csak sajnos tényleg volt aki 5 darabot is elvett... :angry: Egyik haverom már háromnegyedre bejutott és már akkor sem kapott polót...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...