Jump to content
etooo

Hajrá Fradi!

Recommended Posts

A Ferencvárosi Torna Club topicja

CSM142-12-4.jpg

furcsa, h eddig nem volt ilyen topic <_<

a következő meccs kedden Fradi - Sheffield United, a testvércsapatunkal meccselünk, és remélhetőleg nyerünk is (bár a szolnoki meccs fontosabb). aki nem tud a helyszinen szurkolni, az nézheti a sport1-en, illetve akinek nincs sport1-e, az a pepsifoci.hu-n egy 300 forintos sms ellenében.

Hajrá Fradi!

A Fradiról írom a szakdogám, remélem kész leszek vele időre... :D amúgy nem tudom nézni a meccset holnap, mert értekezletem lesz fél7-től <_<

Etooo ez egy nagyon jó ötlet hogy csináltál a Fradinak egy topicot! ;)

Hajrá Fradi

Hajrá Fradi!

Valószínűleg holnap nézem a meccset a TV-ben, helyszínre nem tudok menni, viszont a hétvégi Szolnok- Fradin ott leszek, csak remélem lesz még jegy :D reggel 8-tól kezdik árusítani a Tiszaligeti stadionban a jegyeket, lehet hogy be kéne mennem Szolnokra holnap :D

nekem úgy rémlik hogy 6000 jegyet adnak, ha valóban így van, akkor biztos lesz :)

Biztos nagy mecs lesz!aszem még a Szolnok is veretlen a tavaszi szezonban és szerintem most erősebb is mint a Kecskemét!

plusz az őszi 1-2-ért sem ártana visszavágni.. <_<

Hát igen :angry: de a Kecskemétet sem ártana jol elagyabulálni :D

"Mikor holnap leszáll az est, ünnepel majd Budapest..."

Hát a holnapi meccset sajnos csak a Sport1-en nézem, de remélem, hogy azért jó eredményt érünk el még akkor is ha nincs tétje az összecsapásnak :)

A Szolnok elleni meccs pedig valóban nehéznek ígérkezik, de helyt kell állnia a csapatnak az első nagyobb kihívásnál idén. Ez egy 6 pontos mérkőzés lesz, amit hozni kell.

Hajrá Fradi!

én meg azt hogy ez nem újpest topic <_<

HAJRÁ FRADI!!

Grosics Gyula is pályára lép a Sheffield ellen!

A közelmúltban a Fradi hivatalosan is leigazolta Grosics Gyulát, átigazolási lapját, még súlyos betegsége idején, a kórházi ágyon írta alá. Szerencsére az óta megerősödött annyira az egykori kiváló kapus, hogy a mérkőzés előtt a Ferencváros és a Sheffield vezetői, majd a pálya szélén az FTC szurkolói is köszönthetik őt.

Grosics Gyula egyébként örömmel és meghatottan várja a Ferencváros játékosaival, vezetőivel és a szurkolóival a találkozást. A kezdőrúgás elvégzése után aztán hivatalosan, a mérkőzés keretében váltja őt a kijelölt cserekapus.

hatalmas respect Gyula bácsinak!

Hát igen :angry: de a Kecskemétet sem ártana jol elagyabulálni :D

Csak szeretnétek a Kecskemétet megverni :D ha jól rémlik ősszel sem sikerült :P

Hát nem sikerült de azóta egy 360 fokos fordulat történt a Fradinál :D van pénz, erősödött a csapat és hazai pályán leszünk! 10ezer ember előtt megesszük a Kecskemétet :D

kiegészíteném azzal, h tavaly sem sikerült... :S

épp ezen kéne már végre változtatni :D

Hát nem sikerült de azóta egy 360 fokos fordulat történt a Fradinál :D van pénz, erősödött a csapat és hazai pályán leszünk! 10ezer ember előtt megesszük a Kecskemétet :D

Kijavítanám, 180 fokos fordulatot vettünk, mert ha 360-as lett volna akkor az pont egy kör, és akkor ugyanoda térnénk vissza, és ugyanabba az irányba haladnánk :D

Jah tényleg :lol:

jöttök szolnokra asszem vasárnap. én ott leszek, és hajrá szolnok ! remélem jó meccs lesz és nyerünk

én pedig remélem nem szakad meg a hagyomány: március 30.-án még soha nem kapott ki a Fradi B)

Ha jól számoltam a legutóbbi 9 bajnokiját zsinórban megnyerte a Fradi, szóval a Szolnok ellen nem szabad, hogy megszakadjon ez a sorozat, meg kell lennie a 10. győzelemnek is :)

jól számoltad :) ellenben még egy győzelem esetén is a szolnok lenne jobb helyzetben, mert több a győzelmük..

Na ha minden igaz, akkor holnap meglesz a vasárnapi Szolnok - Fradi meccsre a jegyem, vendég szektorba B)

nemsokára kezdödik a meccs ^^

Jaja Hajrá Fradi ;)

Sajnos a meccs nem úgy alakult ahogy azt gondoltuk, bár Lisztes beállása után azért már akadtak helyzetei a Fradinak is. Egyértelmű, hogy ő volt a meccs legjobbja (legalábbis a hazai oldalon), és kár, hogy csak egy félidőt játszott. Mindenesetre Grosics Gyula bácsi szereplése megható volt, csak azt sajnálom, hogy kikapott a csapat az ő debütálásán :(

azt hittem több gól lesz ,elvégre ez egy gálameccs volt . :D

ez volt az egyik legrosszabb hangulatú meccs amin kintvoltam :( hideg van? ok, nem gond. gyengén játszik a csapat? megszoktam, ez van. nincs vezérszurkoló és dobos, ezáltal gyenge össze-vissza szurkolás van? ennyi ember mellett másra számítottam. mégis előkerül egy ember egy hangosbeszélővel, és jóformán mást sem csinált, csak ötpercenként elindított egy szídást? na neee.. :(

remélem a jövőhéten már visszatér a normális kerékvágásba az élet a kapu mögött

Hát ezt sajnálattal hallom :(

Hát tényleg nem a szokásos szurkolás volt, mert még tv-n keresztül is furcsa volt, hogy akadt több periódusa a meccsnek amikor teljesen csendben voltak a kapu mögött, aztán maximum egy kisteleki kiáltás következett, de csak jóval később... <_<

Mindegy, mostmár a Szolnok elleni bajnokira kell készülni, mert bár nem csak ezen fog eldőlni a továbbjutás, de elég meghatározó mérkőzés lesz.

ha a hétvégén csank nem lazicsot játszatja, hanem bambát, akkor már megérte a meccs :)

a kecskemét ismét nyert, holnap rajtunk a sor :)