Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
ps2fan

Csajozási help:)

Recommended Posts

mit is mondtam :lol: ?

Már én se tom:D

lol

amugy hogy állsz a csajjal?

Nem tom:( Egyik "barátnőmmel" megegyeztem... Hogy megkérdezi hogy mi a vélemény rollam...Áh e Titanic dvd(másolt) mire nem képes...:D Ha Jót mond folytatom he nem akkor vége...

Ne add fel én drukkolok neked ma este kiderül mit fog mondani a csaj, hogy lesz-e holnap tali vagy sem:S elvileg nem szeretik ha nyomulunk. Ma este remélem beleegyezik a csaj a taliba, majd ha beleegyezik akkor nyugodt estém lesz:)

Hajrá! Na az én barátnőm kiakasztott(aki megkérdezte volna) Úgyhogy akció lefújva és tovább várok!

És mit mondotta a csaj?

Még semmit se tudok, de ha ma este se egyezik bele, akkor így járt és go másikra. Csak a többi meg abból 2 nem akar még pasit mert most szakítottak nem rég.:S De próbálkozni lehet:P

na evileg ma megkérdezte a csaj este írom a szitut...

Na és mi a szitu?:S Apropó 1 kérdés, ha van 2 csaj és mindkettő most szakított nemrég, de én mindenképp szeretnék összejönni valamelyikkel, de ők most fullra nem akarnak senkivel se összejönni, mivel nagyot csalódtak. Tehát felejtsem el őket végleg?:S És úgymond keressek mást?:S Mert már fullra nem tom mit csináljak:S

majd megjön az eszük ;)

nem bírják pasi nélkül ez sablon szöveg h most senkivel...

ja és most...itt a lényeg ;)

türelem rózsát terem ;)

Csak a türelmem már kezd fogyni:SSS kodax vegyél már fel msnre please:P

nincs időm msn előtt üldögélni :(

néha felnézek ide válaszolok a PM-ekre...aztán tanulás stb...alig vagyok msnen :(

Slypeg: tudod azt nem értékelik a csjaok, ha te rögtön úgy állsz hozzá h "csaj kell csaj kell" és ráhajtasz mindenkire, él és mozog. Aki nemrég szakított, annak időt kell hagyni. Majd jön az,ha jönnie kell. Ha elé rohansz, lehet,hogy inkább elszalasztod.

miért kell egyáltalán ebből élet-halál kérdést csinálni?

ki csinál :lol:

pl. Slypeg...

Miért? Mert talán itt vagyok 21 éves és szeretném lekötni magam már egy csaj mellé, de véglegesen:) remélem érthető vagyok és nem akarok gép előtt punnyadni se:S

felőlem... de ennek a görcsölésnek abszolút nincs semmi értelme.. még annyira se jönnek össze a dolgok ha görcsölsz.. vedd lazán a dolgokat, jár el haverokkal ide-oda, majd kialakul valami.

Ja sztem is .. da ha megpróbálod vígasztalni és beszélgetni vele akkor megtudod hogy tényleg olyan fontos-e neked vagy félreismerted ha 1. akkor törődj vele...

értem...

ps2fan!te hogy állsz?

Jaja hogy állsz? Mert tegnap nem írtad le este:S az igazit nem könnyű megtalálni:S Szóval ahol lakom ez a hely egy ratyi városnak nevezett hely:S

Hát majd holnap kérdezi meg a csaj mert beiedt...

Slpyeg: 21 évesen kapuzárási pánik?? Ne görcsölj már ennyire. Igaza van asbinak, előbb az életet próbáld élvezni, aztán gondolhastz majd tovább is.

az élet jobb csajjal,de Slypeg tényleg túúlreagálod ;)

Mert talán itt vagyok 21 éves és szeretném lekötni magam már egy csaj mellé, de véglegesen:) remélem érthető vagyok és nem akarok gép előtt punnyadni se:S

ehhez 2dolgot füznék hozzá, először is, oké , találsz 1 csajt, tételezzük fel ő az igazi neked, jól megvagytok , de a csaj nem akarja lekötni még magát komolyan , mert fiatal, élni akar , bulizni, nem otthon ülni és gyereket nevelni, akkor meg mit ér a görcsölés, kb mint halottnak a csók.

Másodszor meg ne ülj a gép előtt állandóan, olvassál, kertészkedjél, vagy bármit, de szerintem az lenne a legjobb, ha elmennél , másik városba tanulni , vagy dolgozni... , aztán esetleg ott találsz 1 csajt aki hasonlóan gondolkodik , mint te.

De már tényleg kezd nagyon elegem lenni:S Tehát vagy személyesen vagy msnen ma mindenképp megpróbálok beszervezkedni:P

Hát már megint nem érdezte meg a csaj:@

ps2fan felveszel msnre? Ott dumálhatnánk és elláthatnánk egymást tanácsokkal.

Slypeg nem értelek. Milyen tanácsot akarsz még mégis?

Szedd össze magad, ne sírj folyton,hogy nem mész töbebt msnre,se iwiwre, szar az élet stb, hanem tegyél ellene. Szórakozz pl, járj bulizni, kocsmázni, sportolni, haverokkal mindenfelé.. Másrészt aligha találsz valaki olyant,aki huszon egynehány évesen le akarja kötni az életét. Ennyi

Most már odáig jutottam, hogy öngyilkossági terven gondolkodom, tehát a terv az ha 10 napon belül nem lesz csajom véget vetek az életemnek mindenképp:'(. Ezen nem tudtok mit tenni.