Jump to content
PirateClub.hu

Automatikus 'mirror' készítő oldal


kodax
 Share

Recommended Posts

Ez egy nagyon jó oldal és télleg működik kipróbáltam képekkel.Csak feltöltöd utána pedig rá kattintasz a kék linkre és kiadja,hogy mik a mirrorok.

ezekre tölt fel:

 

RapidShare.com

Axifile.com

Bestsharing.com

Cocoshare.cc

Depositfiles.com

Mihd.net

Sharing.ru

Turboupload.com

 

az oldal neve:

Halott oldal

 

üdv!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Már megint szó nélkül törölte valaki a hasonló témájú gyűjtő-topic-om. Pedig hivatkoztam erre az oldalra is...

De akkor legyen itt a gyűjtőhely, nekem aztán ugyan mindegy.

 

Ha nem tetszik töröljétek... csak nem értem...

 

http://hubupload.com/
http://massmirror.com/

 

Értetek van, nem ellenetek. Nem értem, hogy akkor minek kell törölni.

Módosította Nietzsche
Ha utána olvasnál kicsit, akkor tudnád, hogy bizonyos történések miatt pár nap hozzászólásai elvesztek (későbbi adatbázis lett visszaállítva). Szóval, az állításod valótlan. (Nietzsche)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Olyasmi Aryol. Csak már meglévő feltöltést ezzel nem lehet áttenni a többire!

 

Vagyis először feltöltöd a hubupload vagy a massmirror oldalára a cuccot, aztán az szépen feltölti a többi helyre.

Magától, automatikusan... így sávszélt spórolsz, mivel tőled csak egy helyre megy fel a cucc. Nem is értem, hogy a magyar feltöltők miért nem használják. Mások elvileg igen, hiszen ha megnézed a legtöbb nem saját feltöltést amik általában külföldiek által feltett dolgok, ott gyakoriak a mirror-ok. Tisztelet (az általam nem ismert) kivételnek! Akinek van esze (ez nem sértés volt arra, aki nem használja) az a fentebb írt oldal közül használja valamelyiket. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Én azt nem értem, hogy hogyan tudom a saját accountom csatolni a linket pl. Megauploadon vagy Rapidon. Gondolom a mirror sima linket csinál,és nem acc-hoz tartozót,mert akkor persze,h nem használja senki... Arról nem is beszélve,h azok pont nincsenek a listában amit egyre többen használnak. Hotfile,Storage,stb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...