Jump to content
PirateClub.hu

Új elmélet: Nem lehet eltűnni!


thoger
 Share

Recommended Posts

Nos az Urnitológitumotulágiai Egyetem kutatásai szerint képtelenség ELTÜNNI. Tokiokischay Mutosocholakte Mushonei professzor diákjaival végzett kutatást, amivel próbálták bebízonyítani elméletüket. Egy egyszerű Macskusz Kitekattuszt helyeztek egy könnyen elkészíthető teleportgépbe, majd elhelyeztek egy másik teleportgépet a párhuzamosan ellentétes szobájába az épületnek. Ekkor elindították a gépezetet, és a Macskusz eltünt. DE nem tűnhetett el mert a másik szobában feltűnt. Szóval nem lehet eltünni és feltűnni egyszerre mert ha valahol eltűnsz fel kell tűnnöd. Többet nem árultak el a kisérlettel kapcsolatba melyről videó is készült. A videót a feketeruhások elkobozták és Arizóna határán fekvő 51.5 ös körzetbe szállították ahol egy polcon pihen a vízzel működő autó, és az idegenekkel folytatott msnezés aktája mellett.

 

Egy szemtanú mégis jelenvolt és téglafonjával egy homályos és pixeles, de mégis jól kivehető képet készített:

http://www.pynchon.pomona.edu/cl49/smog.jpg

 

Hozzáfűzés: Otthon énis elvégeztem a műveletet. Beáltam a szobámba, és anyám meg beált az ő szobájába, mjad becsukta a szemét. Tesómnak mondtam hogy mikor elfordulok sprinteljen át anyám szobájába és szoljon neki hogy már kinyithatja...Anya kinyitotta a szemét, én meg visszafordultam... ELKÉPESZTŐ :blink::o

Link to comment
Share on other sites

thoger:

hát érdekes!

de azért ha belegondolsz nembiztos... :huh:

mert lehet ahogy anyukád kinyitotta a szemét,

mert kinyitotta, mágneses teret képezett maga körül!

mint amikor reggel felkelsz, kinyitod a szemed,

és megtámad az este az asztalon felejtett kés!

(félek néha felkelni!!!) <_<

és ugye a mágnes nemelég a térgörbítéshez, igy maradt a "nem lehet eltünni"

szisztéma!

én azért egy csoportos szemnyitogatásban bennelennék! ;)

mondjuk a balatonfüredi szeméttelepen! :D

még valaki?

Link to comment
Share on other sites

Blatonfüredre megyünk kirándulni osztályal ugyhogy benne leszek!

 

De nem....A mágnese térgörbítés elmélete valóban jó ha teljesen 120% görbíted meg a teret, és egy gömböt alkot. Tehát nem lehetne feltűnni mert ha eltűnsz ugyanoda kerülsz vissza a gömb hatására. (olyan mint egy futókerék, hiába basz*d rá a hörit a tetejére ugyis elgurul az aljára) Tehát megin ottvagyunk hogy ha már feltűnni nemlehet akkor eltünni sem mivel elkell tünni a feltünéshez.... B):lol: ALAP

Link to comment
Share on other sites

Ezekkel a gondolatokkal kapcsolatokban nekem elő törnek a fiatal kori énemnek a rém képei. Mikor zöld vagyok és visznek egy hosszúnak tűnő 40 centis alagútban és bármikor a végére érnék Mindig ez történik.

Link to comment
Share on other sites

Ez hogy úgy mondjam nem semmi, őst velem is történt már hasonló. Haverommal kocsmáztunk, és mondta hogy kiugrik a wcre. elment budira (ami a tömeg miatt hosszas időt vett igénybe)és még láttam ahogy belép a wécé ajtón, de mikor odanéztem a helyére (1-2 mp telt el ez idő alatt) már megint ott ült mellettem és azt mondta: kiugrok a wcre. Én meg csak néztem hogy most mi a f@sz van, de végülis kiderült: abban a pillanatban hogy ő elindult wcre én bealudtam, (még azt is csak álmodtam hogy látom bemenni a budira) és kb fél/háromnegyed órát aludtam. :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ehez a térgörbítéshez fontos hülyének lenni, vagy elég a sima ember is? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...