Jump to content
PirateClub.hu

Milyen italokat ittál eddig?


zsolesz008
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Van 1-2 hülyeség amit az uncsitesóval készítettünk kotyvalékot, vót benne ketchup, mustár, majonéz, só, bors, kefír, tej és egyéb fűszerek XD

 

Shirly Temple, sör bor pálinka meg még 1-2

 

(Shirly Temple: 3dl Sprite

1-2 cl gránatalma-szirup

3-4 jégkocka

+ bármilyen díszítés)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sok sok féle sört és pezsgőt, bort és likőrt; pálinkát, házit, iparit egyaránt, a megy és almapálinkától kezdve, valami natancsból lepárolt ipariszesz szerű házi készítményig; ilyen rum, olyan rum, portorikói rum; uniqum sima és next; gyomorkeserű, huberusz, hubi33, jéger, garóne, 3-4 féle, gyógyászati finomszesz mentalikőrrel, sörösvodka, vodkakávé, vodkanarancs, vodka borpárlattal, és sangriaval, sangria, ukrán sör 2l-es

kiszerelésben, absihnte:kék, piros, zöld, és fekete, meggújtva, és nature eggyaránt...Borospezsgő, pezsi+garone, jéger meggylikőrrel, gin, malibu, siera tequila gold és szilver, vodka hagymakarikákkal, skót, ír, és canadai viszki, valamien, méregerős csilipárlat mexikóból, de abból csak két korty ment le, mert alkohol is volt benne elég, meg aztán annyira erős volt, hogy mikor elmentem hányni miatta, még kifelé is végigpörkölte a nyelőcsövem, és a szám... Sorolhatnám még órák hosszat, de az a baj, hogy a felére nem emlékszem már, és egyébként is. Ki az aki azt olvasgatja, hogy mit ivott a másik :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
hm.nehéz kérdés, hiszen megannyi jó közül kell válogatni, de mindet ne mírhatom le ( idő hiány :S :) )

Említésre méltól a Black and White koktél volt aminek pontos receptjére nem emléxem, de tom, hogy 3 dolog volt csak benne.

- kóla ( kb 2dl)

- tej ( kb 1 dl)

- jég ( amíg meg ne mtelik a pohár)

 

Szal egy 3dl-es pohárba bele a fentieket , a hozzávalók értékét módosítsuk úgy, hogy ne folyon ki a pohárból minden :P Összekever és voila. akinek van gyomra és szereti az érdekes ízeket annak hajrá, nekem bejött :);)

hallod én kipróbáltam csak kíváncsiságból és nagyon finom, komolyan mondom nekem nagyon ízlik! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
Jó kis koktélrecept:

-jég

-1dl vodka

-1dl energiaital

-málnaszirup

-tabasco!!

 

próbáljátok ki qrva finom + ütős mint állat !! :)

 

Az energiaitalokra általában ráírják figyelmeztetésként, hogy alkohollal együtt nem fogyasztható. A vodka meg ugye elég jelentős alkoholtartalommal bír. Úgyhogy én inkább ezt nem próbálnám.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Az energiaitalokra általában ráírják figyelmeztetésként, hogy alkohollal együtt nem fogyasztható. A vodka meg ugye elég jelentős alkoholtartalommal bír. Úgyhogy én inkább ezt nem próbálnám.

Ehhehe....azt azért írják rá mert rá kell írniuk és az van ráírvá hogy alkohollal nem ajánlott fogyasztani....de azért nem halsz bele, sok dolog van ami nem ajánlott mégis jó.De akkor ne próbáld ki.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...