Jump to content
PirateClub.hu

Spanyol Labdarúgás


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nem nagyon érdekel, hogy mi csinál a madrid, mert egy meccset úgyis bebuknak, az utolsó kettőn is csak szerencséjük volt, ez az amiben reménykedhettek, hogy folytatódjon az utolsó percekben lőtt gólos győzelmi sorozatotok. Szanaszét fogom röhögni az agyamat ha egyszer nem jön be a malacgól a végén :lol: , ja és akkor is virulni fogok ha a real idén sem nyer semmit. Ha a Recre nem támad ki a végén, akkor most 2 pontal kevesebb. Csak érezték hogy ez a real verhető és meg kell próbálni, ezért tisztelem becsülöm őket, ti meg örüljetek, de már nem sokáig foktok mosolyogni...

Link to comment
Share on other sites

Figy, kedves danielson!

A Real a tizenegyes után sajnos megrökönyödött, és a szögletnél össze-vissza rohangáltak.

Uche csak szerencsével tudott üresen lenni.

Viszont Gago meglátásas, hogy Robi Carlos érkezik és a befelyyezés fergetegesre sikeredett.

Ha a Barca 10-20 : 0-ra is nyer akkor se lesz bajnok szal...

Link to comment
Share on other sites

 

Nem akármilyen ajándékkal kecsegtette játékosait az Espanyol alelnöke arra az esetre, ha csapata elhódította volna a Sevilla elől az UEFA-kupát. Sebastien Javier a gárda Király Kupa győzelme után minden játékost egy Hulbot karórával lepett meg, amelynek az értéke - darabonként - 6-6 ezer euró volt.

A glasgowi siker esetén mindegyikük egy autóval lehetett volna gazdagabb - a szerződésben rögzített prémium mellett -, Javier egy-egy Austin Minit (20-20 ezer euró) "dobott fel" a kisebbik barcelonai gárda futballistáinak.

És hogy igazi gavallér, azt bizonyítja: mindenki saját maga választhatta volna meg az autó színét...

Most bánhatják csak igazán a "Papagájok", hogy nem sikerült nyerniük.

Link to comment
Share on other sites

Ha a Barca 10-20 : 0-ra is nyer akkor se lesz bajnok szal...

 

De, mert a real kikap Zaragozában szal...

 

 

Amúgy Carlos góljánál tényleg nem a szerencse döntött, az hogy egy becsúszó lábról visszapattan Beckham elé az tényleg nem szerencse volt, Beckham tudta hova fog pattani mert olyan ügyes...

Link to comment
Share on other sites

De, mert a real kikap Zaragozában szal...

Amúgy Carlos góljánál tényleg nem a szerencse döntött, az hogy egy becsúszó lábról visszapattan Beckham elé az tényleg nem szerencse volt, Beckham tudta hova fog pattani mert olyan ügyes...

 

 

Szeretem ezt a lenéző szöveget és azt, hogy az ellenfelet kisbetűvel írja némely emberke. NEm a csapatot alacsonyítod ezzel ugye tudod ;)

Az a nagy helyzet, hogy a Barca feldughatja magának a 6-0-át, mivel elszerencsétlenkedtek rengeteg pontot és mivel a Real Madrid lesöpörte őket a pályáról ebben az idényben. És ha már ekkora jövőbe látó vagy mondd már el nekem, hogy hányadik percben rúgdalják majd nekünk a gólt a Zaragoza játékosai? Mert ötöt biztos hogy kapunk... ez tuti!!

 

 

Az meg hogy mák volt az utóbbi pár meccsen az utolsó percekben szerzett góljaink.. erre annyit mondanék, hogy:

1. :lol::lol::lol::lol:

2. Egy meccs 90 perc + hosszabbításig tart

3. Fülig érő szájjal rohangálnál, ha ez sikerült volna nektek a Betis és a Madrid ellen pl...

4. A szerencséről pedig egy Barca drukernek ebszélni elég nagy lol, tudja mindenki miről beszélek :D

Link to comment
Share on other sites

4. A szerencséről pedig egy Barca drukernek ebszélni elég nagy lol, tudja mindenki miről beszélek

 

Annyit hagy kérdezzek már hogy mi az hogy "ebszélni"???

 

 

Kérdezd meg az egyik szurkoló barátodat, hogy honnan tudja hogy ha a Barca minden meccsét megnyeri akkor sem lessz bajnok, lezsírozta az ellenfelek vezetőivel a hátralévő 3 meccset(mongyuk ez a real madrid stílusától nem áll messze, nem először csinálnának gonoszságokat). Tehát ha megnézed a jövőbelátás egy pár hozzászólással előbb keletkezett, és nem a mi oldalunkon...

 

 

Én pedig azt szeretem ha valaki azért b*szogatja a másikat mert lenéző a szövege, aztán olyanokat ír, hogy "a Barca feldughatja magának"...stb. Aki ezt csinálja az biztos őszinte és egyenes ember lehet, gratula hozzá :P:P , ügyi vagy :P:P

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mekkora egy győkér vagy már danielson

 

nem tudsz visszavágni aztán jössz hogy elírt egy szót atyám mekkora egy nyomorék védekezési stílus :D

 

ha a szurkoló haver-ral engem illettél

 

akkor figyuzz ide maki: én leírtam, hogy verheted magad rá de hót felesleges hiába nyer a barca 3 meccset is 10-20 gólós különbséggel ha a madrid hozza a meccset akár csak 1 góllal akkor a barca mehet a béka segge alá, mert NEM LEHET AKKOR BAJNOK és a te szavaiddal élve ennyi...

 

hülye jövőbelátás :D tények vazz nem tom ki malacozott

1 meccs a sípszóig tart lehet a barcelonaiaknak nem de egy realos tudja hogy addig tart a meccs míg a bíró le nem fújja és xarok rá ha a madrid az elkövetkező 3 meccsét is a 9x percben nyeri meg mert akkor tudom hogy ő a bajnok és nem a barca :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja vágom vágom, gondolkodtam és rájöttem hogy az BESZÉLNI lenne az a szó.

 

 

És ha nem vetted volna észre ez egy olyan topic amiben megbeszéljük a spanyol labdarúgást, de ha te gyökerezel meg makizol, akkor innentől sz*rok a fejedre te f*szkalap...

Link to comment
Share on other sites

ó jee.. :) de szép is a játék szelleme, a sport, a szeretet, ahogy ellenséges szurkolók összeölelkeznek, ahogy játékosan birokra kellnek :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

mennyi kedvesség összegyűlt a topicban, mióta nem néztem :D

 

egyébként ha az egész évet veszem, se a real se a barca nem nyújtott olyan teljesítményt, ami tőlük normál esetben elvárható lenne, h megnyerjék a bajnokságot.. aki idén tán a legjobban megérdemelné, az a sevilla, h egy egész idényen keresztül ott tudott lenni "kiscsapatként" elöl a "nagyokkal".. mondom ezt barca szurkolóként..

Link to comment
Share on other sites

Elnézést kérek ha valaki kívülállót, aki nem szélsőséges futballszurkoló(ultra) megzavartam a hsz-eimmel, és olvashatatlanná továbbá élvezhetetlenné tettem a topicot...Van úgy hogy az ember elfogult amikor olyan golgokról van szó amely közel áll a szívéhez. Azt gondolom eddig senkinek semmi baja nem volt itt egymással, és ez addig így is maradt amíg a csapatokról és más futballal kapcsolatos dolgokról volt szó. A harmónia akkor bomlott meg mikor ez átment egymás sértegetésébe. Ludasnak érzem magam ennek kiprovokálásában...

 

 

Mégegyszer sajnálom...

Link to comment
Share on other sites

BOTRÁNY

 

 

Összeesküvés a Betis ellen?

 

Javier Tebas a Spanyol Labdarúgó Liga alelnöke -és egyben a Betis első embere- szerint Angel Maria Villar befolyásolta a Betis meccseire küldött bírókat és csapata ellen összeesküdtek! Tebas szerint azonban nem csak csapatának mérkőzéseit "fújták el", hanem több élvonalbeli klub meccseire is erős befolyásolás alatt álló bírókat küldött a Spanyol Labdarúgó Szövetség.

A Betis egyébként már szinte biztosan marad élvonal beli klub, ugyanis 37 ponttal a 16. helyen állnak 2 fordulóval a szezonzárás előtt.

 

 

 

Na ehhez tessék hozzászólni... én tudtam, hogy van valami gánya és ennyire nem vakok a sporik! Rengeteg vitatható ítélet, lesgólok, tiszta szabálytalanságok be nem fújása és még sorolhatnánk...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...