Jump to content
PirateClub.hu

Spanyol Labdarúgás


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hát ugy nem fognak nyerni ha Raul Robinho Reyes (akik mondjuk támadó felfogásuak) mindig a középpályán játszanak és csak Nistelrooy van elől ez hülye elképzelés..amikor lehetne Ronaldo és Cassano is a csatársorba de hát nem én vagyok az edző és soha nem fogjuk így látni a realt,legalábbis ameddig Capello az edző..

Link to comment
Share on other sites

ennek semmi köze hozzá, csak tájékoztatlak, h Eto'o nem védő :D ilyen gyenge védelemmel pedig elég nehéz meccset nyerni

nem is azt modtam, h kevesebb gólt fognak kapni, hanem, h felrázza a csapatot.. jobb lesz a támadójáték, jobban lekötik az ellenfelet elöl, kevésbé fognak támadni.. :)

Link to comment
Share on other sites

Hát ugy nem fognak nyerni ha Raul Robinho Reyes (akik mondjuk támadó felfogásuak) mindig a középpályán játszanak és csak Nistelrooy van elől ez hülye elképzelés..amikor lehetne Ronaldo és Cassano is a csatársorba de hát nem én vagyok az edző és soha nem fogjuk így látni a realt,legalábbis ameddig Capello az edző..

 

Hát igen Capello nem valami nagy szám. Olasz focit játszik most a Real és Spanyolországba véleményem szerint nem túl nyerő. Amikor még Vicente Del Bosque (nem biztos hogy jól írtam le) volt az edző addig 3 éven belül mindent megnyertek kivéve a Spanyol kupát. Capello meg el akarja adni Cassanot, Ronaldot, Beckhamet már eladta és még kit akar eladni? Rault vagy Carlost? Ez az ember nem normális és idén se fog a Madrid semmit se nyerni.

 

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek,és a legnagyobb dolog ami nem tetszik h amikor megjött Capello akkor kijelentette h vége a szép és gólzáporos meccseknek..Hát látjuk és abban is egyetértek h nem fog nyerni semmit,a bajnokságba Sevilla és Barca között fog eldölni a cím sorsa..BLbe a Bayern lesz az ellenfél az se lesz könnyű meccs és sztem így nem sok az esély a győzelemre..Kupa meg Real Betis-Real Madrid 0-0 volt az első talán ebbe továbbjutnak..Capello télleg nem az igazi és ebbe sztem rengeteg ember egyetért..

Link to comment
Share on other sites

Hát igen Capello nem valami nagy szám. Olasz focit játszik most a Real és Spanyolországba véleményem szerint nem túl nyerő. Amikor még Vicente Del Bosque (nem biztos hogy jól írtam le) volt az edző addig 3 éven belül mindent megnyertek kivéve a Spanyol kupát. Capello meg el akarja adni Cassanot, Ronaldot, Beckhamet már eladta és még kit akar eladni? Rault vagy Carlost? Ez az ember nem normális és idén se fog a Madrid semmit se nyerni.

raúl-t :D nézz bele a sport-ba, lehet, h megy a pool-ba :D

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem Raúul nem hagyja el a Mardidot...Raúl olyan kincs a Realnak mint az Arsenalnak a Henry... :)

 

Raúl Liverpoolba tart?

i00029283e791ea61211a.jpg

Spanyol lapértesülések szerint a 29 éves csatár átigazolását elősegítheti, hogy szoros barátság van közte és a ’Pool edzője, Rafa Benítez között.

 

A Real Madrid állítólag tizennyolcmillió eurót (négy és fél milliárd forint) is elkérhet a csatárért.

 

Az As című fővárosi sportújság arra alapozza feltételezését, hogy a válogatott játékos, illetve Rafael Benítez, az angol klub spanyol edzője régóta remek kapcsolatot ápol egymással, a királyi gárdánál pedig jól érzékelhető, hogy igyekeznek megválni a sztárjátékosoktól, vagy legalábbis hagyják elmenni őket.

 

Noha Raúl lényegesen szorosabban kötődik a Real Madridhoz, mint az elmúlt másfél évben távozott, vagy hamarosan távozó klasszis játékostársai, azért az ő helye sem biztos, s a lap úgy véli, esetleges klubváltása tovább erősítené Fabio Capello olasz vezetőedző pozícióját, illetve elképzeléseinek érvényre jutását.

 

Másfél éve ment el a klubtól a portugál Luis Figo, tavaly nyáron hagyta abba pályafutását a francia Zinédine Zidane, csütörtökön jelentette be idény végi távozását az angol David Beckham, és már a brazil Ronaldót is hírbe hozták konkrét egyesületekkel, így a Juventussal, valamint a szaúdi al-Ittihaddal.

 

Raúl mindazonáltal 2010-ig rendelkezik szerződéssel, idő előtti eladása becslések szerint 18 millió eurót hozna a Real Madrid számlájára.

Link to comment
Share on other sites

Az biztos amugy eztt nézzétek rohadt nagy lol

 

Hoppá! Capello bemutatott a drukkereknek!

 

A Real Madrid a Zaragoza legyőzésével újra a bajnokesélyesek táborába lépett. A vasárnapi 1-0-s siker után azonban újfent kérdőre vonták a spanyol sajtó munkatársai Fabio Capellót!

 

 

Úgy tűnik ez a hétvége az edzők ballépéseiről lesz emlékezetes Spanyolországban. Frank Rijkaard szétverte az Espanyol kispadját, a mindig úriemberként viselkedő Fabio Capello pedig bemutatott az őt szidalmazó madridi drukkereknek. A spanyol sajtó erről az esetről faggatta az olaszt a meccs után.

 

- Amióta megérkeztem Madridba állandóan hallom ezeket a hangokat - nyilatkozta a lefújást követően Capello.

 

- A kispad mögött ül két szurkoló, akik folyamatosan pocskondiáznak. Emlékszem rájuk, tíz évvel ezelőtt is ugyanígy viselkedtek velem szemben. Ez a gesztus nekik szólt, de mint vezetőedző elnézést kérek és őszintén megbántam tettemet.

Forrás: SamsungSport.hu

 

Szép volt Capello :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...