Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Most jut eszembe, hogy ő szélen is tud szóval egy ilyen felállás nem lenne elképzelhetetlen:

 

--------------Casillas----------------
Ramos----Pepe----Canna----Marci
----------------Diarra---------------
--------Sneijder/Guti----------------
VdV-----Robinho/Higuaín----Robben
----------------Raúl/RvN--------------

 

Gyakorlatilag Guti helyett VdV is játhatna, De la Red is beépülhetne.

Link to comment
Share on other sites

Zidane simán megérte a pénzét.Nem hinném,hogy ha őt kevesebbért vették volna meg akkor ma kevesebb lenne egy focista ára.Mert jött Ambramovics és ő is bármennyit kifizet szóval...

Ez a gól meg nem született volna le ha nem igazolol a Realhoz :) (mesteri)

Link to comment
Share on other sites

A Valencia 50 millió eurót kérne David Villáért. /El Mundo Deportivo/ (madridista.hu)

szerintem jöhet... 50 millió az a fele amennyit rinyáldóért adtak volna... aztán még marad +50 miki, abból még 2-3 játékost lehetne venni...

Link to comment
Share on other sites

Minek kellene védő?

Egyáltalán nincs védőre szükségünk. Jobbszélső kell. Quaresma jó lehetne szerintem, de nem fog jönni sajna...

 

 

Amúgy a műkedvelők számára felraktam egy 2006-os Madridról szóló dokumentumfilmet datára, itt találja aki szeretné:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=5972254

 

A 2002-es Feyenoord elleni Szuperkupa döntőt is feltöltöm előreláthatólag holnap este felé fent is lesz.

:)

Link to comment
Share on other sites

Védő szerintem sem kell,de valószínű hogy Garay már nálunk kezdi a következő szezont.

Van Der Vaart tökéletes igazolás,én nagyon örülök hogy ezentúl nálunk játszik. :)

Annak is örülök,hogy C Ronaldo végül nem jön,viszont az dühít,hogy miatta megszakadtak Villa megvételéről a tárgyalások,és valószínűnek tartom,hogy nem is fogjuk megszerezni :angry: Sőt szerintem már nem is valószínű újabb igazolás a szezon előtt.Quaresma teljesen felesleges lenne,bármennyire is jó játékos.

Link to comment
Share on other sites

"A Real Madrid az átigazolási szezon utolsó pillanatáig nem veti el Ronaldo leigazolásának lehetőségét. A vezetőség most egy új, 100 millió eurós ajánlatot fontolgat. /DC"

"Cristiano Ronaldo nemet mondott a Manchester United szerződéshosszabbítási ajánlatára. /AS/"

 

Hát ez már röhej..... :angry:

100 millió euró...no comment...már ha igaz!

Link to comment
Share on other sites

"A Real Madrid hajlandó megduplázni Robinho fizetését - írja az ElConfidencial.com nevű internetes portál. Amennyiben tehát igazak a hírek, a brazil akár meg is kaphatja a kívánt 5 milliós fizetését, ez pedig végérvényesen véget vethet a körülötte kialakult vitáknak."

 

Na, hát remélem hogy ez igaz :) Ez a legkevesebb amit megérdemel Robinho szerintem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Úgy tűnik Robinho elhagyja a Real Madridot. Távozási szándékát megerősítendő egy újabb interjút adott egy lapnak, melyben megköszönte a szurkolók szeretetét és a klub hozzáállását.

 

 

Nos annyi a véleményem... hogy ez egy nagyon rossz hozzáállás... ha nem megy a játék, nem jutok a kezdőbe mert kiszorítanak, akkor nem küzdök hajtok zsugázok tovább és jobb akarok lenni, hanem inkább "megyek máshová....". Robinhoban nem kicsit csalódtam. Nem ezt vártam volna tőle, hanem tisztes helytállást, egy aláírást a szerződéshosszabbításra (a Madrid megadta volna amit kér...) és rengeteg munkát. Sok szerencsét kívánok neki Londonban, legyen boldog... bár őszintén szólva NEM nagyon hiszem hogy a favágóbajnokságban nagyon nagy jogát tud majd bemutatni az 52 kilójával. Kettétörik szerencsétlent. De ne így legyen.

 

 

És a végszó, ami megkülönbözteti a világ ELSŐszámú klubját a TÖBBI klubtól -legyen az a Valencia vagy a Manchester United...-, az ez a közlemény, melyben a Real Madrid reagált Robinho interjújára:

 

"A Real Madrid tudomásul vette Robinho távozási szándékát, és amennyiben ez a játékos akarata, a klub nem áll az útjába."

 

 

És ahogyan az elterjedt és valós....: El Club de los Caballeros! ( Az Urak Klubja....)

Link to comment
Share on other sites

Ez a profi hozáállás egy klub részéről.... de! Robinhonak nem ezt kellene tennie. Ebből a pénzből mindenképp kellene egy Di Maria és egy Quaresma, mert Robinho nélkül marad 2 balszélső (Robben és Drenthe) és 4 csatár :huh: Drenthét talán jobbosnak lehetne átszoktatni, de biztonság szempontjából 2 szélsővel egy szezont elkezdeni, úgy, hogy Robben kész porcelán.... esetleg Saviola tudna még ott játszani? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nem fognak jobbszélsőt venni szerintem. Tavaly sem volt kifejezetten jobbszélső a csapatban, mégis címvédés lett. Gondolom Sneijder vagy VdV fog kihúzódni. Esetleg Higu játszik jobbon.

 

Annál is inkább nem vesznek 1 évre jobbszélsőt, hisz jövőre érkezik Ronaldo.

Link to comment
Share on other sites

A szurkolók kiabálással és fütyüléssel "köszöntötték" ma délután Robinhot, mikor a csapat megérkezett a stadionhoz, hogy megkezdje utolsó felkészülését a Valencia ellen. "Takarodj!" és "Menj a Chelsea-be!" bekiáltások is hallhatóak voltak. /AS/

 

Valahogy nem csodálkozom ezen........... <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...